Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Автобуси SUNLONG

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

«АГСОЛКО Україна» представила українському ринку ще один потужний китайський бренд – виробник різноманітних автобусів SUNLONG.

Shanghai Shenlong Bus Co., Ltd. (власник бренду SUNLONG), розташована в міжнародному мегаполісі - Шанхаї, займає площу 200 000 м2, її річна виробнича потужність становить понад 10 000 автобусів. Компанія спеціалізується на дослідженні та розробці, виробництві та продажі автобусів, що охоплюють усі сегменти ринку, такі як міжміські перевезення, туризм, громадський транспорт і маршрутні перевезення, і є одним із найбільших підприємств з виробництва автобусів у Шанхаї. У рік компанія продає близько 4500 автобусів різних типів з обсягом продажів понад 2 мільярди юанів.

З моменту заснування у вересні 2005 року компанія постійно впроваджує інновації і стандарти  індивідуального дизайну та виробництва з метою задоволення потреб клієнтів. Завдяки суворому дотриманню стандарту TS16949 і отриманню національної сертифікації 3C компанія сформувала повний продуктовий ланцюг, який охоплює понад 200 моделей автобусів у 20 категоріях автобусів середнього та вищого класу від 6 до 13,7 метрів. За кілька років розвитку розроблено повний спектр автобусів на різних видах палива, таких як дизельне паливо, природний газ, чисто електричне, гібридне та водневе паливо.

Під час заснування компанія вирішила розвивати як на внутрішній, так і міжнародний ринки одночасно, увійшовши в більш ніж 20 країн і регіонів, включаючи Таїланд, Сінгапур, росію, ОАЕ, Ефіопію, Перу та США, і створивши низку закордонних дилерів з продажу та постачання послуг.

Завдяки багаторічному досвіду «Sunlong Bus» був визнаний відомим автобусним брендом із модним зовнішнім виглядом, відмінним сервісом і високим співвідношенням продуктивності та вартості. На міжнародних автобусних виставках і заходах компанія неодноразово отримувала майже 50 нагород, у тому числі щорічну «Нагороду виробника автобусів» і «Нагороду за найкращий автобус з новою енергією».

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору