Компанія AGSOLCO Ukraine (АГСОЛКО Україна) займається постачанням імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин, а також всіх елементів агротехнологій - насіння, засобів захисту рослин, добрив.

Компанія працює з 2015 року, але за цей час кожен її напрямок ми наповнили унікальними, економічно вигідними та цікавими для клієнта продуктами.

Сільськогосподарський департамент компанії представляє ряд провідних китайських та європейських брендів причіпної техніки та обладнання.

"АГСОЛКО Україна" - офіційний імпортер техніки YTO в Україні. В першу чергу - це трактори YTO, які є унікальним продуктом по співвідношенню ціна - якість і вже одними з самимих популярних на ринку України в своїх сегментах. Для цих тракторів наша Компанія створила преміальний рівень техпідтримки, співставний з технікою знаних світових брендів: John Deere (Джон Дір), Fendt (Фенд), Massey Ferguson (Масей Фергюсон), Case IH (Кейс), New Holland (Нью Холанд). З 2020 року в продуктовому ряду компанії з'явилися, вперше на українскькому ринку, зернозбиральні комбайни цього, найбільшого в Китаї виробника сільгосптехніки.

В 2020 році наша компанія стала ексклюзивним дистриб'ютором провідного китайського виробника самохідних обприскувачів Lixing. Також в продуктовій лінійці компанії: Akpil (Акпіл) - польський виробник грунтообробної техніки; Pronar (Пронар) - виробник розкидачів добрив, кормозаготівельної і комунальної техніки; Geringhoff (Герінгоф), Dominoni (Доміноні) і Tianren (Тіанрен) - жатки для збирання кукурудзи та соняшнику, MyAgro (МайАгро) - виробник посівної і грунтооброюної техніки з Китаю;

Cільськогосподарське обладнання: «АГСОЛКО Україна» є дистриб’ютором компаній Kongskilde (Конскілде) (забезпечує технологічними лініями по очистці та підготовці зерна), Brock (Брок) (повний шлейф обладнання від сушарок до індустріальних транспортних систем), Sukup (Сукап) (силоси для зберігання зерна), а також Zheng Chang (Женчан) (китайского виробника борошномельних та комбікормових комплексів).

По спецтехніці, яка включає в себе будівельну, дорожню та складську техніку, ми є постачальниками компанії CHANGLIN (Чанглін). Модельний ряд представлений навантажувачами, автогрейдерами, бульдозерами та катками. Дана техніка вже широко представлена на українському ринку, і це не дивно, адже показує вона себе як надійного та економічного помічника в господарстві будь-якої галузі. Також ми є представником компанії CHL – одного з найбільших виробників вилочних навантажувачів, що має в своєму асортименті більше 70 модифікацій дизельних, електричних, газових та газ-бензинових машин. Також в продуктовому ряду компанії є унікальний продукт - фронтальні навантажувачі малої вантажопідйомності, в тому числі з телескопічною стрілою від китайського виробника EVERUN (Еверан), які є незамінними машинами для роботи на фермі або в комунальному господарстві. Цей сегмент навантажувачів в Україні практично не розвинений, в той час як в Європі такі машини користуються стійким попитом.

Ексклюзивними продуктами представлений напрямок комерційного транспорту – «АГСОЛКО Україна» є дистриб'ютором якісних китайських автомобілів, які знаходиться в перших рядках рейтингу в самому Китаї ― це легкі комерційні автомобілі JAC (Джак), FAW (Фав) та вантажівки SINOTRUK (бренди Howo (Хово), STRAK (Ситрак), HOHAN (Хохан)).

Важливим аспектом роботи є забезпечення клієнтів повним переліком запасних частин до техніки та обладнання всіх напрямів, а також повний технічний супровід.

На ринку засобів захисту рослин, насіння і мінеральних добрив ми працюємо з провідними виробниками та забезпечуємо наших клієнтів всіма необхідними складовими агротехнологій. Наша перевага - негайна реакція на потреби замовників і конкурентні ціни при гарантованій якості.

Компанія вже нараховує 15 представництв, і найближчим часом планується покрити сервісною мережею всю територію України.

AGSOLCO Ukraine - це всі необхідні складові для успішного бізнесу!