Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Компанія Ozdoken є одним з провідних виробників посівної техніки в Туреччині, яка використовує перевірений досвідом та десятиріччями конструктив європейських сівалок точного висіву і є одним з лідерів експорту сівалок на ринки Африки, Південної Америки, Східної Європи. Компанія має понад 20 патентів щодо конструктиву сівалок, використовує матеріали найкращої якості, які проходять жорсткий контроль на всіх етапах виробництва. Щорічний обсяг виробництва висівних модулів перевищує 12тис шт і за даним показником компанія Ozdoken  є лідером серед турецьких виробників.  

Сівалка Ozdoken VPHE-DG4 – це навісна вакуумна сівалка точного висіву дискового типу з внесенням добрив для висіву просапних культур таких як кукурудза, соняшник, соя, цукровий буряк з одночасним внесенням сухих добрив за традиційною та мінімальною технологією обробки ґрунту.

Сівалки даної серії ідеально відповідають вимогам сучасного сільського господарства і дозволяють проводити точний висів з максимальною продуктивністю при мінімальних затратах. За своїми технічними характеристиками (використовує лише елементи кочення) забезпечує якісний обробіток на підготовленому ґрунті (традиційний посів), а також на ґрунтах з мінімальною підготовкою або при наявності решток рослин. Особливістю сівалок даної серії є фіксована рама.

Особливості конструкції:

Коробка передач – механічна коробка зміни передач дає змогу легко налаштувати відстань між насінням в рядку. Для точного висіву коробка передач з’єднана з рядковими агрегатами найкращим і безпечним способом – за допомогою карданної передачі.

Карданний привод висівного модуля для привода висівних апаратів забезпечує рівномірне обертання висівних дисків та не потребує технічного обслуговування. Також уникаються проблеми під час роботи з залишками, адже стебла кукурудзи не можуть пошкодити привод, тобто забезпечується максимальна надійність роботи системи. У якості додаткового обладнання є можливість замовити систему відключення секцій для створення технологічної колії.

Паралелограмна підвіска висівного модуля. Висівний модуль розроблений та виготовлений для роботи у важких умовах на високих швидкостях. Конструкцією передбачено використання посилених ланок паралелограма, що забезпечує міцність та жорсткість конструкції в самих важких умовах експлуатації. Для створення тиску на грунт використовуються 2 пружини, які притискають висівну секцію з зусиллям 100кг.

Дводискові сошники для насіння: диски сошників діаметром 380 мм завтовшки 4 мм (базове оснащення-на фото ліворуч) створюють чудову посівну борозну за будь-яких умов. На  замовлення можливе встановлення відкриваючих дисків діаметром 420мм з посиленими опорними колесами від європейського лідера-компанії OFAS.  Для очистки рядків на кожному висівному модулі встановлений розгортач.

Регулювання глибини висіву в межах від 1см до 10см здійснюється за допомогою рукоятки, глибина контролюється за спеціальною шкалою

Вакумний розподільчий механізм забезпечує точне розміщення різного насіння в борозні, а подвійний селектор насіння забезпечує легке і точне налаштування на необхідну норму висіву. Для кращого ущільнення зони вакууму застосовується фігурна тефлонова прокладка, що забезпечує постійний контакт насіння з диском. Селектор відбирає навіть оброблене насіння або насіння неправильної форми. Компанія Ozdoken має запатентоване рішення щодо покращення точності висіву за допомогою додаткового селектора, який встановлений з внутрішньої сторони модуля.

Висіваючі диски - в комплекті поставки з сівалкою постачається 2 комплекти дисків для висіву кукурудзи та соняшнику, на дамовлення доступні диски для інших культур та різні норми висіву.

Зносостійкі чистики відкриваючих дисків: зносостійкі чистики дають змогу працювати навіть на ґрунтах з мінімальною обробкою, що є запорукою безперервної роботи.

Насіннєпроводи: покращений дизайн насіннєпровода з оптичним датчиком контролю висіву дозволяє з високою точністю доставляти насіння безпосередньо в борозну. Її спеціальна конструкція запобігає насінню підстрибувати під час падіння.

Прикочуючі колеса висівної секції можна відрегулювати за кутом атаки та за зусиллям притискання

Ланцюгові приводи розподільчого механізму захищені кожухами

Бункери для насіння – полімерні бункери для насіння ємкістю 40л оснащені герметичними кришками і є стійкими до сонячного випромінювання. З 2023р будуть доступні бункери збільшеного до 70л обєму.

Бункери для добрив: на сівалці встановлені 2 полімерні баки для добрив ємкістю 200л кожен з патентованою системою регулювання норми внесення добрив в широкому діапазоні забезпечують рівномірну подачу добрив по всій ширині сівалки

Дво-дискові сошники для внесення добрив дозволяють вносити добрива на задану глибину по недостатньо  обробленому грунту

Контролер висіву Digitrol DMS-08: контроль висіву, аудіо та візуальна сигналізація, лічильник висіваної площі (загальний та вибірковий), автоматична діагностика системи, 6 варіантів установки сигналізації при просівах, можливість вибору розміру насіння для кращої чутливості системи.

Очисники рослинних залишків (додаткове оснащення) -  дозволяють  прибирати рослинні залишки з рядка, чим забезпечують безперешкодне формування борозни дисковим сошником.

Турбоніж (додаткове оснащення) – хвильовий диск, який монтується на корпусі сошника, розрихлює ґрунт полосою 2,5см. Надалі в цій полосі дисковий сошник формує борозну, укладає насіння та якісно його прикочує, чим забезпечується відмінна якість посіву як у вологий, так і в сухий ґрунт.

 

Стандартна комплектація: триточкова навіска кат. II; висівний апарат з дводисковим сошником з дисками діаметром 380мм,  баки для насіння ємкістю 40л, 2 притискні пружини паралелограмної підвіски висівної секції,  система внесення добрив з дисковими сошниками та баками 2 х 200л; монітор контролю висіву Digitrol DMS-08; два комплекти дисків (кукурудза та соняшник); ВВП - 540об/хв:; "V" - подібні гумові прикочуючі колеса 320х50мм; Механічна трансмісія; Карданний вал довжиною 80мм з хвостовиком на 8 шліців; Подвійні гідравлічні маркери; Вакуумметр.

Перелік додаткового обладнання: турбоножі, очисники рядів (їжаки); різноманітні висівні диски; гідропривод вентилятора; причіпний пристрій (pull type hitch);  боковий транспортний комплект  (не може використовуватися одночасно з причіпним происторєм); мікрогранулятор; гумові або металеві проміжні прикочуючі колеса; дорожнє освітлення; комплект для створення пилового завихрення для відлякування бджіл (bee kit); вузькі прикочуючі колеса 310х25мм; суцільні бункери для добрив Jumbo ємкістю 800л виконані з полімеру, фарбованого металу або нержавіючої сталі; Контролер висіву Digitrol Seed Master, система відключення секції для створення технологічної колії.

Технічні характеристики

Модель

Ozdoken VPHE-DG4

Тип

Навісна, вакуумна

Кількість рядів/ширина міжряддя, см

4 х 70

Ширина рами, м

3.5

Ємкість бункерів для насіння, л

4 х 40

Ємкість бункерів для добрив, л

2 х 200

Cошник для висіву насіння

Дво-дисковий

Cошник для висіву добрив

Дво-дисковий

Регулювання норми внесення добрив, кг/га

Плавне / 10-400

Вимоги до ВВП трактора, об/хв

540

Приводні колеса

5,00 х 15

Гідравлічні маркери

+

Вага спорядженої сівалки (без насіння та добрив), кг

1050

Висівні диски

2 комплекти (4,5х26+2,5х26)

 Карданний вал +

Контролер висіву Digitrol DMS-08

+

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Дискова сівалка точного висіву Ozdoken VPHE-DG4

Уточнюйте
Артикул: Ozdoken VPHE-DG4
Ціну уточнюйте
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд Ozdoken
Вгору