Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Обприскувач є однією з ключових елементів в парку сільгоспмашин. Добрий господар купує оприскувач з запасом, щоб бути впевненим в досягненні запланованого результату. Коли мова йде про придбання самохідного і тим більше висококліренсного оприскувача, придбання якого для багатьох невеликих та середніх сільгоспвиробників часто стає мрією, яку важко реалізувати, адже сучасні європейські та американські оприскувачі хоч є високопродуктивними, але технічно досить складними та дорогими в придбанні та обслуговуванні. Тому більшість невеликих господарств змушені купувати навісні та причіпні оприскувачі, або, за потреби, наймати висококліренсні оприскувачі від різних операторів ринку.

Компанія АГСОЛКО Україна, яка є професійним дистриб’ютором техніки китайських виробників в Україні, ставить своєю метою забезпечити українських сільгоспвиробників простими та доступними рішеннями від китайських виробників в різних сегментах агровиробництва.

Маючи прекрасний досвід роботи з тракторами YTO ми презентуємо суттєво оновлені версії самохідних оприскувачів з заднім та повним приводом від провідного виробника оприскувачів Lixing Sprayers, заводи якого розташовані на півночі Китаю, де рельєф, розміри полів та грунти близькі до українських, а урожайність значно перевищує нашу. Саме в тому регіоні працюють та виробляються дані оприскувачі – від навісних та садових до причіпних та самохідних.

Дані оприскувачі є простою та надійною машиною, яка оснащена баком робочого розчину об’ємом 4800л з нержавіючої сталі, 7-ми секційною штангою шириною захвату 27м з посекційним управлінням виливом, автоматичною трансмісією CVT з механічним приводом на задні колеса та збалансованим пакетом оснащення та опцій, які дозволяють цій машині закривати всі потреби захисту рослин на різних студіях вегетації і роблять її прекрасною «робочою конячкою» практично для будь-якого господарства.

Отже, прості в експлуатації та обслуговуванні самохідні оприскувачі Lixing дають можливість широкому колу сільгоспвиробників придбати новий оприскувач, з гарантійною підтримкою і забезпечити захист своїх посівів за помірні кошти.

Характерний зовнішній вигляд та а продуктивність.

Конфігурація машини з "кабіною спереду, двигуном позаду" надає обприскувачам Lixing характерного зовнішнього вигляду та перевагу у продуктивності роботи. Така конструкція розподіляє статичну вагу кабіни і двигуна на передню та задню осі. Динамічна вага баку з препаратами зосереджена в центрі машини, таким чином, вага розподіляється більш рівномірно, коли бак повний, а штанги винесені.

Кабіна

Ергономічна конструкція кабіни Lixing з фільтрацією повітря, системою пасивної та примусової вентиляції, обігрівачем салону та кондиціонуванням, дозволяє оператору працювати безпечно і менше втомлюватися. Крім того, сидіння оператора і двигун розташовані з різних сторін обприскувача, тому звук двигуна майже не чутний в кабіні під час руху. Кабіна кріпиться до рами через гумові подушки для забезпечення кращого комфорту. Також забезпечена максимальна герметичність кабіни та встановлено 2 фільтри салону. Для покращення безпеки при рухові назад в розпорядженні оператора є монітор заднього огляду з камерою, що встановлена позаду машини.

Рівномірний розподіл ваги

Завдяки конструкції з переднім розташуванням кабіни і заднім розташуванням двигуна, машина залишає майже непомітний слід, але при цьому зберігає високу продуктивність. Стан поля і погодні умови не завжди виявляються ідеально придатними до обробки, коли потрібно виконати обприскування. Завдяки рівномірному розподілу ваги обприскувачів Lixing, робота в полях виконується швидко і ефективно.

Шасі та ходова частина

Оприскувач  має потужну балкову раму, що забезпечує жорсткість конструкції, яка виготовлена з цілісних зварних прямокутних сталевих профілів, що забезпечують їх міцність і тривалий термін служби. Жорстка рама з малим прогином не тільки захищає кабіну, бак з препаратами і силову установку від навантажень в полі, але й служить надійною опорою для під'єднання штанг обприскувача. Спеціально для українського ринку модель 2022р посилено стійки коліс та механізм зміни ширини колії.

В нижній частині оприскувач повністю захищений металевими захисними щитками.  

Оприскувач оснащений посиленими колесами 14.9-26 12ply з навантаженням 2360кг діаметром 1280мм. Конструкцією передбачено кліренс 1700мм, який дає можливість використовувати машину на більшості сільгоспкультур на різних стадіях вегетації. Для роботи в міжряддях кукурудзи чи соняшника машина має регульовану колію, яка змінюється в межах 2400мм-3200мм.    

Двигун, трансмісія та приводи

Для забезпечення ефективної та стабільної роботи, оприскувач оснащений 4-ти цилінровим турбованим двигуном FAW Євро3 потужністю 140кс.  Оприскувачі оснащені американською  автоматичною трансмісією CVT від компанії Eaton, яка забезпечує плавний рух по полю та по дорозі, а також в поєднанні з механічним приводом забезпечує впевнене подолання схилів, перешкод та дає можливість рано зайти в поле. Для забезпечення надійної роботи в жарких умовах, ГСТ оснащена повністю незалежним гідроприводом з окремим гідробаком, радіатором та насосом. Транспортна швидкість складає до 30км/год в той час як робоча - до 18км/год. Привод на колеса здійснюється механічним шляхом через редуктори і карданні передачі. Також на даній моделі встановлені посилені колісні бортові редуктори, а вертикальні кардани захищені щитками.

Всі колеса оснащені посиленими захисними щитками та подільниками рядів, які зберігають рослини від пошкодження, а машину від забруднень.

Штанга

7-ми секційна металева штанга шириною захвату 27м з паралелограмною підвіскою спеціально для українського ринку була суттєво модифікована та посилена. Штанга оснащена системою незалежного регулювання висоти правого чи лівого крила за допомогою гідроциліндрів з енергоакумуляторами, в той час як на центральній секції встановлено 2 пневматичні балони та 4 гідроамортизатори гасіння вертикальних коливань та для забезпечення більш стабільної роботи штанги. Для убезпечення штанги від стикання з стовпами чи деревами, крайня секція має систему відхилення в обидва боки за допомогою пружинного запобіжника, в той час як для убезпечення від ударів об землю встановлено механічний відбійник (лижа)

Для більш зручної роботи в нічний час на штанзі встановлено LED ліхтарі додаткового освітлення.

Система обприскування

Великий бак робочого розчину і з нержавіючої сталі ємкістю 4800л забезпечує тривалу роботу без перезаправки. Бак оснащений перегородками для гасіння коливань рідини та мішалками, які забезпечують постійну  циркуляцію робочого розчину. Також система оприскування оснащена системою відключення кожної секції, адже управління виливом здійснюється за допомогою компютера та блока електроклапанів. Змішування хімічних речовин відбуваються в змішувачі від італійського виробника ARAG.

Корпуси 5-ти ходових форсунок під різну норму виливу від німецької компанії Lehler розміщені в середині штанги, що убезпечує їх від пошкоджень. Форсунки розставлені на відстані 50см одна від одної і мають норму виливу від 0,8л/хв до 2,4л/хв.

Основний робочий насос – 6-ти циліндровий діафрагменний насос з гіроприводом та управлінням з салону.

Для можливості забору води з відкритих водойм, оприскувач укомплектований інтегрованою в систему мотопомпою продуктивністю до 500л/хв, для промивки системи є окремий промивочний бак ємкістю 125л, а для миття рук є резервуар ємкістю 15л.

Технічні характеристики

Модель

3WPZ-5000GX4

Двигун

Тип

4-циліндровий турбований дизель

Виробник / модель

FAW / CA4DF3-14GAG3U

Номінальна потужність при 2400об/хв, кВт / кс

 103 / 140

Робочий об'єм, л

4,75

Параметри поршня: діаметр/роюочий хід, мм

100х125

Емісія

Євро III

Ступінь стиснення

17:1

Ємкість паливного баку, л

150

Трансмісія і ходова частина

Тип приводу

Повний привод 4WD

Трансмісія: тип /виробник

Автоматична CVT / Eaton (США)

Швидкість: транспортна/робоча, км/год

30 /  18

Ємкість гідросистеми, л

90

Додатковий радіатор охолодження гідросистеми

Встановлено

Шини: передні/задні

14.9-26 12ply, навантаження 2360кг (діа. 1280мм)

Рульове управління

Незалежне з гідроприводом

Гальмівна система

Гальмування за допомогою ГСТ

Паркувальне гальмо

Механічне

Подільники та крила на всіх колесах

Встановлено

Металеві захисні щитки під днищем

Встановлено

Штанга

Кількість секцій / ширина захвату,  м

7 / 27

Матеріал / конструктив

Металева / аркового типу

Cкладування

Гідравлічне / посекційне

Тип підвіски

Паралелограмна

Діапазон регулювання висоти, м

0,5-3,0

Системи амортизації штанги на центральній секції

Багатоважільна система балансування з 2-ма пневматичними та 4-ма гідроцилічними амортизаторами

Посилені циліндри системи вертикального вирівнювання штанг з гідроакумуляторами

Встановлено

Додаткове освітлення на штанзі

Встановлено

Камера заднього огляду з монітором в салоні

Встановлено

Захист крайніх секцій

Пружинний запобіжник двосторонньої дії

Захист штанги від ударів об землю

Пружинні відбійники-лижі

Cистема оприскування

Матеріал / ємкість баку робочого розчину, л

Нержавіюча сталь / 4800

Перегородки в баку

Встановлено

Cистема автоматичного регулювання норми виливу

Встановлено / управління з комп'ютера в кабіні

Cистема відключення секцій / тип

Встановлено / електроклапани з управлінням з комп'ютера

Система циркуляції робочого розчину в баку

Встановлено

Cистема промивки робочого баку

Встановлено

Тип / модель робочого насоса

6-ти циліндровий діафрагменний / MB6360

Привод робочого насоса / управління

Гідромотор / з кабіни

Максимальний тиск подачі насоса, Бар

30

Продуктивність насоса, л/хв

360

Оберти насоса, об/хв

≤ 600

Робочий тиск в системі, Бар

3,0-5,0

Фільтри

Сітка в заправній горловині баку, на вході в насос, в форсунках, в розподільнику

Матеріал / діаметр трубопроводів в штанзі, мм

Нержавіюча сталь / 25,4

Відстань між форсунками, см

50

К-ть форсунок на 1 тримачі, шт

5

Кут розпилювання, град

110 °

Виробник / моделі форсунок

Lehler / F110-02, F110-03, F110-04, F110-05, F110-06

Пропускна здатність форсунок, л/хв

0,8 / 1,2 / 1,6 / 2,0 / 2,4

Хімічний змішувач/виробник

Встановлено / ARAG

Ємкість баку для промивки системи, л

125

Ємкість баку для чистої води, л

22

Cистема самозаповнення водою з відкритих водойм

Бензопомпа

Розміри та вага

Габаритні розміри: ДхШхВ, мм

7700 x 4200 x 3800

Робочий кліренс, мм

1700

Колія, мм

2600-3200 гідравлічно регульована (заводська установка 2800)

Вага (суха), кг

8500

Інше

АКБ

12V/120AH

Оснащення кабіни

Фільтри салону, система пасивної та активної вентиляції, обігрівач, кондиціонер, комп'ютер управління виливом, комфортне крісло з підлокітником з важелев управління CVT трансмісією, важелі управління паркувальним гальмом, складанням штанги та приводом робочого насосу.

Навігація та системи автоматизації (опція)

Курсовказівник / автопілот / система автоматичного відключення секцій

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Самохідний оприскувач Lixing 3WPZ-5000GX4

В наявності
Артикул: Lixing 3WPZ-5000GX4
3 828 500 грн
4 634 500 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Швидке замовлення

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд Ліксінг
Вгору