Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Шланго-барабанні дощувальні машини BBI

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

АГСОЛКО в співпраці з China Yulin Irrigation Equipment Со. Ltd постачає на вітчизняний ринок шланго-барабанні дощувальні машини під власною торговою маркою "BB Irrigation", що вирізняються демократичними цінами та ексклюзивною якістю. Yulin Irrigation провідний китайський виробник іригаційних машин сільськогосподарського призначення, що побудувала сучасний завод на площі 45 000 м2. Загальний обсяг інвестицій перевищив 40 млн юанів ($6,2 млн).

В період з 2000 по 2008 рік в якості виробника оригінальних запчастин, заводом було відвантажено американській іригаційній компанії понад 1000 різноманітних одиниць. Завдяки роботизації виробничого процесу та суворим процедурам контролю якості, компанія Yulin Irrigation гарантує тривалий термін експлуатації власної продукції на одному рівні з продукцією американських та європейських виробників дощувальних шланго-барабанних машин. Це єдиний китайський виробник, який пройшов сертифікацію за технологіями виробничих процесів, стандартів управління та забезпечення якості.

Yulin Irrigation експортує власну продукцію в США, Ірак, Австралію, Нову Зеландію, країни пострадянського простору та на африканський континент, постачає оригінальні запчастини на замовлення провідних заводів-виробників іригаційного обладнання, зокрема іспанським компаніям.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору