Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Компанія Jiangsu Changfa Agricultural Equipment Company є одним з провідних виробників сільськогосподарської техніки Китаю, виробляючи широкий шлейф тракторів потужністю від 24 до 260кс, різні типи зернозбиральних комбайнів, посівну та ґрунтообробну техніку, зернові сушарки. Протягом останніх років даний бренд стрімко збільшує свою популярність в Китаї, а в минулому році став №1 в сегменті потужності 110кс-120кс саме з моделлю серії CFF потужністю 120кс (CFF1204), при цьому випередивши лідерів китайського ринку YTO та LOVOL.

 

Трактор CHANGFA CFF1104 потужністю 110кс є представниками найбільш динамічно зростаючого сегменту 100-120кс, який можуть впоратися з усім спектром сільськогосподарських робіт в різних грунтово-кліматичних умовах і є прекрасною альтернативою аналогам європейського та північноамериканського виробництва в своїх сегментах потужності. Дані трактори мають високі показники ефективності та досить гарні експлуатаційні показники в порівнянні з європейськими аналогами, проте мають низку переваг в порівнянні з дорогими імпортними тракторами, а саме - простота, надійність, низькі експлуатаційні витрати і збалансована ціна.

 

Компанія АГСОЛКО Україна є ексклюзивним імпортером техніки CHANGFA на території України, надаючи гарантійну та технічну підтримку техніки даного бренду.

 

Особливості конструкції

Ефективна потужність:

 • Потужні і високопродуктивні 4-ри циліндрові двигуни Yuchai з рівнем емісії Євро 3, які виробляються із застосуванням технологій  Deutz з електронно керованою паливною системою Common rail від BOSCH, забезпечують високий запас крутного моменту в 30%. Це, в свою чергу гарантує безупинну роботу трактора в різних умовах і з найважчими агрегатами. Номінальна потужність двигуна складає 110кс при обертах 2300об/хв. При цьому, пік крутного моменту в 430Нм доступний вже при 1500об/хв.
 • Двигун оснащений високоефективним сухим повітряним фільтром Donaldson з паперовими фільтрувальними елементами та сигналізатором забивання, що суттєво підвищує ефективність очистки повітря.
 • Паливна система двигуна захищена 3-ступеневою системою фільтрації палива, даючи можливість використовувати паливо не надто високої якості.
 • На додачу, двигун оснащений електронною системою управління потужністю, яка дає можливість регулювати потужність в залежності від виконуваних робіт і, таким чином, економити пальне.
 • Паливний полімерний бак ємкістю 160л забезпечує достатній для роботи протягом зміни без дозаправки. При цьому низько розміщена заливна горловина великого діаметру полегшує та прискорює заправку трактора.

 

Ефективна передача потужності на колеса

 • Дана модель оснащена безальтернативним сухим зчепленням подвійної дії китайського виробництва, яке зарекомендувало себе з позитивного боку.
 • Для передачі крутного моменту від двигуна на колеса, на даних тракторах встановлюють механічну реверсивну трансмісію 12х12 (базове оснащення), яка може додатково комплектуватися ходозменшувачем, що дає кількість передач 24х24, відповідно. Для українського ринку модель CFF1104 пропонується з ходозменшувачем вже в основній комплектації.
 • Основні робочі діапазони трансмісії оснащені синхронізаторами, що забезпечує комфортне перемикання без ривків, в той час як реверсний механізм дає можливість швидко змінювати напрямок руху.
 • Великий вибір передач забезпечує можливість оптимального підбору потрібної швидкості руху та економії пального. Максимальна швидкість складає понад 37км/год, що є перевагою при виконанні транспортних робіт, а мінімальна швидкість 0,26км/год з ходозменшувачем дає змогу працювати зі спеціальним обладнанням (мульчери, фрези, тощо).
 • На тракторах встановлений потужний симетричний передній міст балкового типу з кутом повороту коліс 55°, що забезпечує радіус розвороту до 4,3м (з гальмуванням). Рульова система оснащена одинарним дво-ходовим рульовим циліндром.

 

Вал відбору потужності тракторів CHANGFA має 2 швидкісних режими, а саме: 540/1000об/хв та комплектується потужним дисковим зчепленням, яке здатне витримувати великі навантаження. Трактор постачається з хвостовиками на 6 та 8 шліців, тому з даним трактором можна агрегатувати різну техніку. При цьому потужність ВВП складає  72.5кВт

 

Навісний пристрій та гідравлічна система

 • 3-точкова навіска категорії II з вантажопідйомністю 3000кг в базовому виконанні постачається з механічним управлінням. Навіска має кілька режимів роботи: регулювання позиції та плаваючий режим. Таким чином, забезпечуються всі основні вимоги до трактора в сучасному агровиробництві.
 • Трактор Changfa CFF1104 оснащений роздільно-агрегатною гідросистемою з продуктивністю гідронасоса 35л/хв та окремим гідронасосом для рульового управління. Управління гідроклапанами – тросове, важелі керування зручно розміщені на правій консолі в кабіні трактора. При виготовленні важливих елементів гідросистеми використовуються імпортні компоненти, чим забезпечується висока надійність гідросистеми в цілому. В конструкції гідравлічного розподільника використовуються спеціальні конічні ущільнення з функцією гідрозамку, який забезпечує надійну герметичність та ефективно запобігає зміні положення навіски під час зупинок, або при вимкненому двигунові.

 

Гальмівна система

 • Трактор оснащений гальмівною системою в масляній ванні з можливістю незалежного гальмування правого чи лівого заднього колеса.
 • Так як дана серія тракторів часто використовується для транспортних робіт, трактор оснащений компресором з пневмоприводом гальм причепа.

Шасі та ходова частина

Потужне та жорстке шасі, посилені та збільшені мости забезпечують кращу надійність та ефективність роботи трактора. Трактори CHANGFA є досить важкими в своєму сегменті і оснащені максимальним пакетом передніх та колісних противаг, таким чином маса спорядженого трактора складає 4600кг.

 

В базовій комплектації модель CFF1104 оснащена стандартним для даного сегменту типорозміром шин 11,2-28/16,9-34.

Використання даних шин, у поєднанні з широким діапазоном регулювання колії, дає можливість без переналаштувань заходити в міжряддя 70см з достатньою захисною зоною, що робить дані трактори універсальним рішенням як при виконанні основних робіт (оранка, культивація, посів) так і робіт по догляду за посівами (обприскування, прополка бур’янів, тощо).

 

Розкішне робоче місце оператора для комфортної роботи.

Комфортабельна, одна з самих тихих на китайському ринку, герметична та ергономічна кабіна кріпиться до рами через сайлентблоки, тим самим суттєво зменшується вібрація та покращується акустичний комфорт. Сучасний, ергономічний салон забезпечує відмінну шумоізоляцію - по даному показнику кабіна тракторів Changfa Stage IV може позмагатися зі світовими лідерами – шумність складає всього всього 85,1dB. Комфортабельне, регульоване в різних площинах сидіння Changfa з покращеною системою амортизації та підлокітниками, забезпечує комфорт роботи оператору. Органи управління розміщені зручно і в межах комфортної досяжності.

Рульова колонка оснащена системою безступінчаcтого регулювання по куту нахилу та вильоту. Кліматична установка оснащена фільтрами салону, має опалювач та кондиціонер, а повітряні дефлектори розташовані по периметру кабіни, тим самим покращуючи температурний комфорт. Також, в базову комплектацію входить стереосистема з MP3, розетка на 12V та USB порт. Також кабіна має відсіки та місця для зберігання дрібних речей та підстаканник.

Для природньої вентиляції можна використати люк в даху або спеціальні упори на дверних замках, а регульована шторка забезпечує зоровий комфорт в сонячний день.

Всі фари робочого освітлення оснащені LED лампами

 

 Дана серія тракторів дозволяє виконувати різні види робіт з максимальною ефективністю, мінімальними витратами та максимальним комфортом для оператора, позбавляючи власника від необхідності переплачувати за непотрібні функції і опції.

 

Технічні характеристики

Модель

Changfa CFF1104

Тип приводу

4WD

Двигун

Тип

4-ри циліндровий дизельний, з водяним охолодженням, турбіною та інтеркулером

Виробник / Модель / Клас емісії

Yuchai / YC4A130-T302 / Євро 3

Робочий об'єм, л

4,83

Номінальна потужність, кс / кВт

110 / 81,0

Номінальні робочі оберти, об/хв

2300

Максимальний крутний момент, Нм

430

Тягове зусилля, кН

22

Діаметр циліндра х робочий хід поршня, мм

108 х 132

Питома витрата палива, гр/кВт*год

До 230

Електронне управління потужністю

Регулятор режимів роботи двигуна в салоні

Повітряний фільтр

2-ступеневий сухий з паперовими елементами Donaldson

Паливний бак: розміщення / ємкість, л

Під кабіною / 160

Передній міст: тип

Балкового типу

Привод переднього моста

Механічний

Трансмісія

Зчеплення

Cухе, однодискове, подвійної дії, 12’’

КП

Механічна, реверсивна

Кількість передач з ходозменшувачем

24+24

Cинхронізація перемикання передач

+

Ходозменшувач

+

Швидкість руху стандартна: вперед/назад, км/год

2.44-37 / 2.18-33.2

     -----  з ходозменшувачем: вперед/назад, км/год

0.25-3.43 / 0.25-3.32

ВВП та навісний пристрій

Оберти ВВП, об/хв

540/1000 (хвостовики на 6 та 8 шліців)

Потужність ВВП, кВт

72,5

Навіска: тип / категорія

3-точкова  / категорія II

Піднімальне зусилля навіски, кг

3000

Кількість гідроциліндрів

2 + 1

Режими роботи навіски

Регулювання положення, плаваючий режим, силове притискання Push Down

Гідросистема

Тип гідросистеми

Роздільна

Продуктивнясть гідросистеми, л/хв

35

Ємкість резервуару гідравлічної олії, л

18

Кількість пар гідроклапанів

3 (1 пара з плаваючим положенням)

Рульове управління

Незалежне, гідравлічне

Гальмівна системи

Робочі гальма

В масляній ванні з гідроприводом

Паркувальне гальмо

Механічне

Пневмопривод гальм причепа з компресором

+

Ходова частина

Шини передні/задні

11,2-28 /16,9-34

Регулювання колії передніх коліс

Фіксована / 1550

Регулювання колії задніх коліс

Ступінчато / 1315-1920

Оснащення кабіни Stage4

Фільтрація повітря, що поступає в салон

Паперові фільтри

Оздоблення салону

Сучасна пластикова обшивка салону, ніші, підстаканник

Кондиціонер та опалювач салону

+

Люк та шторка в даху

+

Шторка сонцезахисна

+

Радіо та MP3

+

Розетка 12V

+

USB - порт

+

Причіпні пристрої

Буксирний пристрій для причепа

+

Маятниковий тяговий брус

+

Розміри та вага

Розміри: Д х Ш х В, мм

4325 х 1970 х 2715

Колісна база / кліренс, мм

2135 / 450

Радіус розвороту з / без гальмування,  м

4,3 / 4,8

Операційна вага (з пакетом противаг), кг

4600

Вага передніх / задніх противаг, кг

300 / 540

Гарантія

2 роки або 1000 мотогодин

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Трактор CHANGFA CFF1104 (110кс)

В наявності
Артикул: CHANGFA CFF1104
1 491 100 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Швидке замовлення

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд Changfa
Вгору