Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Компанія Jiangsu Changfa Agricultural Equipment Company є одним з провідних виробників сільськогосподарської техніки Китаю, виробляючи широкий шлейф тракторів потужністю від 24 до 260кс, різні типи зернозбиральних комбайнів, посівну та ґрунтообробну техніку, зернові сушарки. Особливої популярності набули трактори потужністю від 160кс до 220кс, які входять в трійку лідерів ринку разом з YTO та LOVOL.

Трактори CHANGFA CFJ2204 (220кс) можуть впоратися з усім спектром сільськогосподарських робіт в різних грунтово-кліматичних умовах і є прекрасною альтернативою аналогам європейського та північноамериканського виробництва в даному сегменті потужності. Дані трактори мають низку переваг в порівнянні з імпортними тракторами, а саме - простота, надійність, зручність для оператора, низькі експлуатаційні витрати і збалансована ціна.

 

Компанія АГСОЛКО Україна є ексклюзивним імпортером техніки CHANGFA на території України, надаючи гарантійну та технічну підтримку техніки даного бренду.

 

Особливості конструкції

Ефективна потужність

Потужні і високопродуктивні 6-ти циліндрові двигуни Yuchai YCA07260-T305, які виробляються із застосуванням напрацювань та технологій німецької інжинірингової компанії FEV, оснащені електронно керованою паливною системою Євро 3 з Common Rail від BOSCH, забезпечують високий запас крутного моменту в 33%, що в свою чергу забезпечує безупинну роботу трактора в різних умовах і з найважчими агрегатами. Дані двигуни забезпечують відмінну ефективність (низьку питому витрату палива та мінімальний «угар» моторної оливи), акустичний комфорт (суттєве зменшення вібрацій та шуму), тривалий період експлуатації. Номінальна потужність складає 220кс при обертах 2300об/хв. При цьому, пік крутного моменту в 810Нм, відповідно, досягається вже при 1500об/хв.

Двигуни оснащені високоефективним сухим мультициклонним повітряним фільтром Luxury з паперовими фільтрувальними елементами, що суттєво підвищує ефективність очистки повітря. Також двигуни оснащені електронною системою управління потужністю, яка дає можливість регулювати потужність в залежності від виконуваних робіт і, таким чином, економити пальне. Регулятор потужності встановлений в кабіні трактора і має три режими роботи: Low, Mid, High.

Паливна система оснащена 3-рівневою системою фільтрації палива, при чому фільтр-сепаратор оснащений клапаном зливу води та датчиком, який попереджає оператора про потрапляння води в паливо через світлову сигналізацію на щитку приладів.

Великий паливний бак ємкістю 430л забезпечує тривалий час роботи без дозаправки.

Також варто звернути увагу на відмінну продуманість конструктиву двигуна з точки зору обслуговування - конструктори забезпечили зручний доступ до всіх агрегатів, як на техніці преміальних брендів. Так, радіатори мають індивідуальні захисні сітки, а для більш серйозного обслуговування блок радіаторів має функцію відкидання зовнішніх радіаторів. Таке рішення на китайських тракторах застосовано вперше.

 

Ефективна передача потужності на колеса

Для передачі крутного моменту від двигуна на колеса, дана серія тракторів оснащується механічною реверсивною трансмісією 32х32 (з ходозменшувачем) вже в базовій комплектації.  

Основні робочі діапазони даних коробок передач оснащені синхронізаторами, на додачу встановлене оригінальне німецьке зчеплення LUK діаметром 14’’ з гідравлічним приводом, що суттєво полегшує процес перемикання передач.

Великий вибір передач забезпечує можливість оптимального підбору потрібної швидкості руху та економії пального. Максимальна швидкість складає понад 36км/год, що є перевагою при виконанні транспортних робіт, а мінімальна швидкість 0,26км/год з ходозменшувачем дає змогу працювати зі спеціальним обладнанням (мульчери, фрези, тощо).

Головний робочий діапазон передач оснащений синхронізаторами, що забезпечує комфортне перемикання, а реверсний механізм дає можливість швидко змінювати напрямок руху.

На тракторах встановлений потужний посилений симетричний передній ведучий міст з кутом повороту коліс 55° та  кутом вертикального отклонения 12°, що забезпечує радіус розвороту 6,1м (без гальмування) та 5,2м (з гальмуванням одним колесом трактора).

Агротехнічний просвіт складає 527мм (під зливною пробкою переднього моста).

Активація переднього моста та блокування диференціалу здійснюється з кабіни за допомогою механічного приводу. 

 

ВВП

Вал відбору потужності тракторів CHANGFA потужністю 130кВт має 2 швидкісних режими, а саме: 540об/хв та 1000об/хв та комплектується потужним дисковим зчепленням, яке здатне витримувати великі навантаження. Трактор постачається з двома хвостовиками на 6 та 8 шліців. 

 

Навісний пристрій та гідравлічна система

Навісний пристрій категорії IIIN трактора Changfa CFJ2204 вантажопідйомністю 5800кг вже в базовій комплектації оснащений електронною системою управління від провідного німецького виробника гідравлічних компонентів BOSCH Rexroth. Дана система дозволяє точно налаштовувати навіску на різні операції, що суттєво додає трактору ефективності та зручності для оператора. 

Навіска має кілька режимів роботи: регулювання позиції, регулювання зусилля, плаваюче положення та силове притискання. Таким чином, навіска забезпечує всі основні вимоги до трактора в сучасному агровиробництві. На додачу, трактори з системою управління BOSCH Rexroth на задніх крилах встановлені виносні кнопки для управління навіскою, а нижні тяги навіски оснащені крюками під змінні шарніри для швидкої зміни навісних знарядь. Для забезпечення кращого контролю за процесом навішування знаряддя трактор оснащений задньою відеокамерою зображення з якої виводиться на мультимедійний планшет, який встановлений в салоні праводуч від ценртальної консолі. 

Трактори оснащені гідросистемою з відкритим центром (роздільна) з продуктивністю гідронасоса 64л/хв та окремим гідронасосом для рульового управління. При бажанні можна замовити аксіально-поршневий насос продуктивністю 110л/хв. Ємкість баку гідравлічної оливи складає 65л. При виготовленні важливих елементів гідросистеми використовуються імпортні компоненти, чим забезпечується висока надійність гідросистеми в цілому. Також гідросистема має пряму лінію зливу з агрегату в гідробак. 

 

Висока продуктивність та надійність

Потужне та жорстке шасі, посилені та збільшені мости забезпечують кращу надійність та ефективність роботи трактора. Трактори CHANGFA є одними з найважчих на ринку в своєму сегменті і оснащені максимальним пакетом передніх та колісних противаг, таким чином маса спорядженого трактора складає та 7800кг. 

В базовій комплектації трактори серії J оснащені радіальними шинами 420/85R28 (передні) та 520/85R38 (задні). Задня вісь має функцію ступінчастого регулювання ширини колії, яка може змінюватися в межах 1640-2170мм (базова ширина 1800мм). Колія передніх коліс регулюються ступінчасто в межах 1610/1700/1770/1800 (базова ширина)/1940/2010/2150/2200мм. 

При цьому, довжина задньої осі складає 2250мм. Також трактори даної моделі можуть постачатися з довгою задньою віссю для забезпечення встановлення спарених задніх коліс.

Трактори даної серії оснащені дисковими гальмами в масляній ванні з гідроприводом та механічним паркувальним гальмом, а також дво-контурною пневмосистемою гальм причепа.  Для підключення електрообладнання причепа встановлена штатна електрична розетка, а проблисковий маячок на кабіні сповістить інших учасників дорожнього руху про ваш автопоїзд (стандартне оснащення)

Для кращого захисту кабіни від бруду, вже в стандартному оснащенні, задні крила кабіни оснащуються пластиковими розширювачами (стандартне оснащення).

 

Розкішне робоче місце оператора для комфортної роботи.

Комфортабельна, одна з самих тихих на китайському ринку, герметична та ергономічна кабіна кріпиться до рами через сайлентблоки, тим самим суттєво зменшується вібрація та покращується акустичний комфорт. Сучасний, ергономічний салон забезпечує відмінну шумоізоляцію на рівні західних зразків, в той час як комфортабельне сидіння Grammer Luxury з 6-ти позиційним пегулюванням та покращеною системою амортизації, забезпечує комфорт роботи оператору, також є профільоване в обшивці салона сидіння для помічника. Органи управління розміщені зручно і в межах комфортної досяжності. Кліматична установка оснащена фільтрами салону, має опалювач та кондиціонер, а повітряні дефлектори розташовані по периметру кабіни, тим самим покращуючи температурний комфорт. Також в салоні є USB порт та розетка на 12V, відсіки та місця для зберігання речей, чашки та інших дрібниць. 

Ліворуч від керма розміщується важіль перемикання напрямку руху (реверс), праворуч - перемикач режимів роботи двигуна (Low-Mid-High), в той час як на рульовій колонці встановлений багатофункціональний перемикач управління поворотами, омивачем скла, звуковий сигнал.

Трактор оснащений повністю цифровою інструментальною панеллю для відображення всіх робочих показників, в тому числі робочої швидкості та бортовим комп'ютером. На дисплей можна вивести сервісні дані щодо переліку операцій та нагадування про час проведення чергового тех. обслуговування, а також дані системи самодіагностики двигуна з відображенням можливих помилок в роботі двигуна, що полегшує обслуговування та усунення можливих неполадок. 

Для кращої зручності роботи оператору трактор також оснащений системою з камерами кругового огляду, інформація з яких виводиться на окремий мультимедійний планшет, який також має багатий додатковий функціонал, а саме: 

  • Монітор системи кругового огляду
  • Радіоприймач
  • Програвач аудіо, фото та відеофайлів з цифрових носіїв
  • Bluetooth аудіо та гучний звязок з телефоном

Дана серія тракторів дозволяє виконувати різні види робіт з максимальною ефективністю, мінімальними витратами та максимальним комфортом для оператора, позбавляючи власника від необхідності переплачувати за непотрібні функції і опції.

 

У якості підтвердження високих стандартів якості, на свої трактори Changfa завод надає гарантію 2 роки, або 1000мотогодин

 

Технічні характеристики

Модель Changfa CFJ2204
Двигун
Виробник / модель YCA07260-T305
К-ть циліндрів / аспірація 6 / турбіна з інтеркулером
Робочий об'єм, л 6,5
Номінальна потужність: кс / кВт 220 / 161,8
Номінальні оберти, об/хв 2300
Номінальний крутний момент, нм 810
Паливна система / стандарт емісії Common rail / Євро III
Параметри поршня: діаметр х робочий хід, мм 108 х 125
Номінальна витрата палива (не більше), г*кВт/год 245
Повітряний фільтр Три-ступеневий мультициклонний сухий фільтр з паперовими елементами збільшеної продуктивності (Luxurious)
Ємкість паливного баку, л 430
Передній міст
Тип переднього мосту Посилений балковий, з центральною поворотною віссю
Кут вертикального відхилення переднього моста, град  ±12
Підключення переднього моста Механічне
Ходова частина
Тип 4WD
Шини передні/задні  420/85R28 / 520/85R38
Колія: передні/задні колеса, мм 1610-1700-1770-1800(база)-1940-2010-2150-2200 / 1640-2170мм (1800 база)
Регулювання колії задніх коліс Ступінчасте / безступінчате (на замовлення)
Зчеплення та коробка передач
Муфта зчеплення Сухого типу, однодискове, подвійної дії, LUK 14'' з гідроприводом
Тип трансмісії Механічна, реверсивна 32+32 
Cинхронізація перемикання передач +
Ходозменшувач +
Діапазон стандартних швидкостей вперед/назад, км/год 2.32-36.06 / 2.24-33.64
------------------- з ходозменшувачем: вперед/назад, км/год 0.26-3.74 / 0.24-3.61
Блокування диференціала Механічне
Гальмівна та рульова системи
Робочі гальма Дискові з гідроприводом
Паркувальне гальмо Механічне
Гальмівна система для причепа Дво-контурна пневмосистема
Рульова система Незалежна, з гідроприводом
Гідросистема
Тип гідросистеми Роздільна
Продуктивність гідросистеми, л / хв 64 (база) / 120 (опція)
Кількість пар виносних клапанів 3 (в тч одна пара з плаваючим положенням)
Лінія прямого зливу в гідробак +
Навісний пристрій
Управління навіскою Електронна система BOSCH Rexroth (Німеччина)
Категорія 3-точкова, кат IIIN
Крюки під змінні шарніри навіски +
Піднімальне зусилля навіски, кг 5800
К-ть гідроциліндрів навіски 1 внутрішній + 2 зовнішніх двосторонньої дії
Режими роботи навіски Регулювання зусилля та позиції + плаваючий + силове притискання
Кнопки управління навіскою на задніх крилах +
ВВП
Тип  Незалежний, муфта дискового типу
Оберти, об/хв 540 / 1000
Потужність, кВт 130
Напрямок обертання  за годинниковою стрілкою
Параметри шліців хвостовика ВВП  8-48x40x8 (база) / опція 8-38х29.4х6 чи 6-34.8х28.9х8.7 
Розміри та вага
Операційна вага, кг 7800
В тч. вага противаг: передні/задні, кг 800 / 600
Габаритні розміри: ДхШхВ, мм 5300 х 2328 х 3175
Колісна база / кліренс, мм 2825 / 527
Радіус розвороту: без гальм/з гальмами, м 6,1 / 5,2
Рульове управління Незалежне, з гідроприводом
Кабіна: шумоізольована, герметична, з люком, фільтрами салону, рівною підлогою та панорамним заскленням
Кліматична система Обігрівач салону та кондиціонер. Дефлектори обдуву розташовані по периметру кабіни та окремі дефлектори на лобове скло
Cидіння оператора Grammer Luxury з регулюванням положення сидіння, підлокітників та спинки
Сидіння помічника (відформоване в пластиковій обшивці) +
Люк зі шторкою +
LCD інструментальна панель зі спідометром
Мультимедійний планшет з радіо та MP3 +
4 камери системи кругового огляду  +
USB роз’єм +
Розетка на 12В +
Рульова колонка регульована по висоті +
Сонцезахисна шторка +
Склоочисник передній з омивчем  та задній без омивача +
Підстаканник +
Відсік для документації та особистих речей +
Причіпний пристрій для причепа  Регульований по висоті
Діаметр шкворня, мм 40
Висота до нижньої точки причіпного пристрою, мм 598 (базова) до 985
Маятниковий тяговий брус +
Діаметр шкворня, мм 32
Висота до нижньої точки маятникового бруса, мм 466 (базова) до 576
Електросистема 12V
Акумуляторна батарея 6-QW-150Ah (необслуговувана)
Стартер: напруга/потужність, В/кВт 12 / 4,5
Генератор 14V/90A
Заправні ємності
Паливний бак, л 430
Радіатор системи охолодження, л 12,7
Картер трансмісії, л 91
Бак гідравліки, л 65
Бак гідропідсилювача керма, л 2,5
Картер переднього моста, л 11
Картер перед. бортового редуктора, л 2
Гарантія 2 роки або 1000 мотогодин
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Трактор CHANGFA CFJ2204 (220кс)

В наявності
Артикул: CHANGFA CFJ2204
3 022 500 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Швидке замовлення

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд Changfa
Вгору