Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Китайський трактор бренду YTO, замиготіли своїми яскраво-червоними кабінами на наших полях вже досить давно, і їх безперечні плюси вже оцінили не тільки українські аграрії, а й комунальні, будівельні компанії. Практичні, невибагливі у використанні, економічні трактора YTO витісняють з нашого ринку більш популярні раніше бренди сільськогосподарської техніки.

Трактори YTO виробляються на найпотужнішому державному заводі Китаю, який випускає трактори з 1965 року. Цей завод був спроектований і побудований українськими фахівцями, які до цього побудували Харківський тракторний завод. Трактори цього виробника є найпопулярнішими як на внутрішньому ринку Китаю з часткою близько 35%, так і на експортних ринках, в тому числі в Україні. Особливу популярність ця техніка здобула завдяки економічності, високій надійності, що забезпечується замкнутим циклом виробництва, прекрасної ваговій развесовке - ці трактора найважчі в класі. Завдяки своїй вазі, прекрасної балансуванню і застосування італійських технологій у виробництві мостів, трансмісій, кінцевих передач трактора YTO забезпечують відмінне тягове зусилля при мінімальній витраті палива.

 

Який трактор YTO купити?

Купівля трактора залежить від потреб клієнта, відштовхуючись від яких, наші менеджери допоможуть вибрати кращий варіант за розумні гроші.

Основні характеристики китайських тракторів YTO (ЮТО) відповідно до потужності двигуна, представлені компанією АГСОЛКО:

Основні характеристики китайських тракторів YTO (ЮТО) відповідно до потужності двигуна, представлені компанією АГСОЛКО:

- Трактори YTO потужністю 24-50 к.с.

- Трактори YTO потужністю 80-110 к.с.

- Трактори YTO потужністю 120к і вище

- Садові трактори

- Трактори серії BASIC

Щоб купити трактор в Україні, досить звернутися за допомогою до високопрофесійним фахівцям компанії «АГСОЛКО Україна». Ми маємо велику мережу представництв, офісів з продажу, сервісних центрів і торгових представників.

 

Доставляємо техніку в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Макіївка, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський.

 

Консультації за телефоном (050) 352-50-12

Вгору