YTO-clubце спільнота українських аграріїв, комунальників та представників інших напрямів бізнесу, які мають у своїй власності трактори відомого китайського бренду YTO.

Клуб засновано офіційним імпортером тракторів YTO – компанією «АГСОЛКО Україна».

 

Основна мета створення YTO-club – надати можливість власникам техніки YTO прямого спілкування зі спеціалістами Офіційного імпортера тракторів YTO, оперативно отримувати професійну допомогу, консультації і поради, а також безпосередньо спілкуватися між собою, ділитися досвідом, порадами та враженнями від використання техніки. Саме учасники YTO-club найпершими отримують актуальну та корисну інформацію стосовно техніки YTO, впливатимуть на динаміку розвитку і якість роботи Сервісної служби YTO, і навіть можуть взяти участь у розробці нових моделей тракторів для українського ринку, надавши свої побажання і пропозиції.

Учасники YTO-club мають можливість також користуватися спеціальними привілеями. Для цього необхідно звернутися до свого персонального менеджера або до будь-якого з представництв компанії «АГСОЛКО Україна» та пред’явити картку учасника клубу.

Привілеї, передбачені програмою, діють тільки відносно власника картки (картка не може бути переданою іншій особі/підприємству).

Привілеї власників картки YTO-club - ПРЕМІУМ:

  • Знижка на купівлю другого та послідуючих тракторів YTO
  • Знижка на купівлю оригінальних запчастин YTO
  • Знижка та позачергове проведення ремонтних робіт техніки YTO
  • Можливість отримання знижки 50% (на вартість робіт) на 1 (одне) планове ТО при наданні рекомендації на купівлю в Компанії трактора новим клієнтом (і укладання контракту). При цьому, новий клієнт, який звернувся за рекомендацією учасника клубу, повинен назвати номер картки (ПІБ) учасника YTO-club, який йому порекомендував Компанію.
  • Участь у спеціальних заходах для членів YTO-club (свята, корпоративні заходи, подорожі і т.ін.)
  • Корисні і приємні подарунки та бонуси

 

Привілеї власників картки YTO-club - СТАНДАРТ:

 

  • Знижка на купівлю оригінальних запчастин YTO
  • Знижка та позачергове проведення ремонтних робіт техніки YTO
  • Участь у спеціальних заходах для членів YTO-club

 

 

Слідкуйте за новинами YTO-club на нашому сайті та на сторінці у Фейсбук - facebook.com/agsolco/