Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Компанія АГСОЛКО Україна, пропонує українському ринку трактори власного виробництва, що випускаються під торговою маркою Trident (Тризуб). На сьогоднішній день компанія здійснює поставку машинокомплектів з Китаю та забезпечує крупновузлову збірку тракторів з елементали локалізації в Україні з подальшим розширенням  виробництва саме в Україні.

Дані трактори  виготовляються в місті Вейфан провінції Шандонг, яке є серцем тракторобудування Китаю. В цій провінції розміщено понад третину тракторобудівних компаній Китаю і саме серед цього різноманіття брендів та моделей компанія АГСОЛКО обрала постачальника та самі оптимальні комплектації для кількох моделей тракторів. При виробництві використовуються перевірені часом вузли та компоненти від провідних виробників Китаю та світу. Дана лінійка тракторів є результатом тривалої та кропіткої роботи спеціалістів нашої компанії та заводу-виробника з вибору самих оптимальних комплектацій за помірну ціну.

Трактори даного виробника техніка здобули популярності як на внутрішньому ринку Китаю та на експортних ринках, особливо в Австралії та в Південной Америці, завдяки економічності, високій надійності, що забезпечується замкнутим циклом виробництва з використанням найкращих комплектуючих, прекрасному ваговому балансуванню при тому, що ці трактори є найтяжчими в класі (2870кг). Завдяки великій вазі, прекрасному балансуванню і застосуванню просунутих технологій у виробництві двигуна, мостів, трансмісій, кінцевих передач, трактори TRIDENT TB504 забезпечують відмінне тягове зусилля 18.1KN при мінімальних витратах палива.

Трактор TRIDENT TB504 потужністю 50кс має низку переваг, а саме: ці машини мають компактні розміри і відмінну маневреність, вони є дуже комфортні і мають високе тягове зусилля в поєднанні з низькими операційними витратами. Завдяки цим факторам, дана лінійка тракторів може бути цікава не лише традиційним сільськогосподарським підприємствам, але будуть цікаві компаніям, які займаються садами, виноградниками та овочівництвом. Окремим сегментом застосування цих тракторів є комунальна сфера, для якої доступний широкий перелік комунального обладнання, а саме: комунальний відвал, щітка, фронтальний навантажувач, розкидач піску, причіп, тощо.

 

Технічні особливості:

 • Атмосферний дизельний двигун Xinchai моделі А498ВТ з робочим об’ємом 3,17л забезпечує номінальну потужність 50кс. Крутний момент 205Нм досягається вже в діапазоні обертів 1600-1800 об/хв. Двигуни цього виробника традиційно мають репутацію надійних та ефективних агрегатів з великим крутним моментом і запасом потужності, які стійкі до перевантажень і мають низьку питому витрату палива. Саме тому вони використовуються на більшості китайських тракторів в сегменті 50кс. Для запуску двигуна в холодну пору року передбачена система передпускового підігріву. А безнаддувна паливна система з механічним паливним насосом та фільтром-сеператором палива забезпечують менші вимоги до якості палива. За чистоту повітря відповідає дво-ступеневий сухий повітряний фільтр з паперовими елементами.
 • Полімерний паливний бак ємкістю 90л (найбільший в сегменті) забезпечує роботу під номінальним завантаженням протягом понад 10 годин. Бак встановлено ліворуч під кабіною і оснащений захисним щитком, а заливна горловина розміщена на зручній висоті, тому заправка здійснюється легко і просто.
 • Трактор TRIDENT TB504 оснащений оригінальним та надійним однодисковим зчепленням подвійної дії діаметром 11'', що забезпечує плавне перемикання передач і вмикання ВВП. Конструктив зчеплення є повним аналогом зчеплення відомого виробника LUK.
 • Трактори TRIDENT TB504 оснащені реверсивною механічною трансмісією 12 х 12 з діапазоном швидкостей вперед 2,46-32,73км/год / 2,15-28,68км/год, чим забезпечується надійна і плавна передача крутного моменту від двигуна на колеса. Важіль перемикання напрямів руху розміщений ліворуч біля керма, в той час як важелі перемикання робочих діапазонів та швидкостей розміщені праворуч від сидіння оператора. Блокування заднього диференціалу та активація переднього моста здійснюється механічним шляхом. В переліку можливого до замовлення додаткового оснащення також є ходозменшувач.
 • Дані трактори є найважчими серед однокласників, адже вага з повним пакетом противаг (96кг передніх та 120кг колісних) складає аж 2851кг, тому вдале поєднання ефективного двигуна та трансмісії з великою вагою забезпечує досягнення одного з найвищих в сегменті тягового зусилля, що складає 18,1кН.
 • Передній міст аркового типу надає цим тракторам трактору більшої маневреності, адже колеса  можна вивернути аж на 55 градусів. Це суттєво полегшує роботу в обмеженому просторі (радіум розвороту без гальмування складає всього 4,3м) та додає кліренсу. Рульові гідроциліндри від пошкоджень захищені спеціальними кожухами, а від бруду кабіну захищають передні крила 
 • Трактор TRIDENT TB504 має досить компактні габаритні розміри 4000мм*1850мм*2650мм, що дозволяє йому працювати у вузьких проїздах, що є одним з ключових чинників при виборі трактора для роботи в саду, винограднику, на фермах і в інших сферах діяльності, де є така необхідність.
 • На тракторах даної серії встановлена ​​задня навіска категорії II з вантажопідйомністю 1000кг. Навіска має функції регулюванням положення та плаваючий режим. Також трактор оснащений двома типами тягово-зчіпних пристроїв: регульованим по висоті буксирним крюком та маятниковим тяговим брусом. У якості опції доступна поперечина на нижні важелі навіски.
 • Вал відбору потужності на 540/1000 об/хв на 6 та 8 шліців з нейтральною передачею дозволяє агрегатувати активні ґрунтообробні агрегати: фрези, косарки та ін. Потужність на ВВП становить 32,5кВт.
 • Трактор TRIDENT ТВ504 оснащений роздільною гідросистемою з насосом продуктивністю 28л/хв та резервуаром для гідравлічної оливи ємкістю 15л, що забезпечує надійну роботу навіски та зовнішніх скоживачів. Роздільна гідросистема дозволяє уникати потрапляння гідравлічної оливи з гідросистеми причіпного знаряддя в трансмісію, що інколи може викликати вихід трансмісії з ладу. Трактори оснащені двома парами золотникових виносних клапанів подвійної дії. Управління клапанами – тросове з розміщенняк важелів управління на правій консолі в салоні трактора. Рульове управління також незалежне, гідравлічне і має окремий гідронасос та гідробак.
 • Гальмівна система оснащена механічними гальмівними механізмами з можливістю гальмування окремо задніх коліс для забезпечення мершого радіусу розвороту. Стоянкове гальмо також механічне. На додачу, трактор оснащений одноконтурним пневмоприводом гальм причепа. Особливістю є те, що компресор можна вмикати чи вимикати за потреби механічним шляхом.
 • Сучасна ергономічна герметична кабіна забезпечує високий рівень ергономіки, акустичного та кліматичного комфорту, що притаманний тракторам вище класом, адже оснащена люком, сонцезахисною шторкою, вентилятором, обігрівачем салону та кондиціонером. Дефлектори системи вентиляції та 2 акустичні стереоколонки зручно розміщені по периметру даху кабіни, в той час як для обдуву вітрового скла є окремі дефлектори. Також забезпечено акустичний комфорт, а за потреби під полімерною обшивкою можна встановити додаткову шумоізоляцію. Зручне комфортабельне крісло з підлокітниками, з регулюванням положення та ваги, забезпечує комфорт оператору протягом тривалого робочого дня. На правій консолі, поряд з важелями управління гідроклапанами виносної гідравліки розміщені розетки - звичайна розетка на 12В і USB розетка для зарядки телефона чи інших гаджетів.  Блок управління кліматичною системою, так само як і магнітола з MP3 та USB, встановлені традиційно в обшивці даху, в той час як клавіші управління освітленням, щітками вітрового скла встановлені на кермовій колонці. На на лівій панелі розміщена поличка для дрібниць, тримач для чашки. Трактор має максимальний пакет робочого та додаткового LED освітлення, що забезпечує оптимальне освітлення з мінімальним енергоспоживанням. Для безпечного руху заднім ходом трактор оснащений камерою заднього ходу та монітором в салоні.

Ключові переваги тракторів TRIDENT TB504:

 1. Трактор оснащений роздільною гідросистемою, яка дозволяє уникати потрапляння забрудненої гідравлічної оливи з гідросистеми причіпного знаряддя в трансмісію, що може спричинити вихід трансмісії з ладу.
 2. На тракторі встановлено фільтр сепаратор палива та двоступеневий сухий повітряний фільтр.
 3. Трактор TB504 оснащений надійним однодисковим зчепленням подвійної дії діаметром 11”, яке аналогом німецького зчеплення LUK і що забезпечує плавне перемикання передач.
 4. Операційна вага трактора складає 2851 кг, що є одним з найкращих показників в даному класі серед китайських аналогів.
 5. Наявність поворотних передніх крил є свідченням технологічності трактора навіть в таких деталях.
 6. Трактор має сучасну герметичну, тиху та зручну кабіну з рівною підлогою, сучасним оздобленням, якісною фільтрацією повітря, обігрівачем салону та кондиціонером вже в базовій комплектації. Також трактор оснащений камерою заднього ходу та монітором в салоні.
 7. Трактор оснащений максимальним пакетом робочого та допоміжного освітлення Full LED: LED гарабитні вогні, вказівники поворотів та гальм, а також 4 LED лампи в передній частині кабіни на даху та поручнях, 4 LED лампи в задній частині кабіни на даху та на крилах, 2 LED лампи з боків кабіни, що забезпечує максимально комфортне освітлення з мінімальним енергоспоживанням.

Технічні характеристики

Модель

Trident TB504

Колісна формула

4х4

ДВИГУН

Модель двигуна

Xinchai A498BT

Тип двигуна

4-циліндровий, 4-тактний, дизельний, атмосферний з безпосереднім упорскуванням та водяним охолодженням

Номінальна потужність двигуна, л.с. (кВт)

49,7 (36,8)

Робочий об'єм, cм3

3170

Номінальне тягове зусилля, кН

18,1

Тип паливної системи / Еміссія

Механічний насос / Euro 2

Крутний момент, нм

205 (при обертах 1600-1800об/хв)

Турбонаддув

-

Номінальні оберти колінчастого валу, об/хв

2300

Номінальна витрата палива, г/кВт*год

≤240

Система запуску

Електростартер

Безпечний запуск

Блокування стартера педаллю зчеплення

Система охолодження

Рідинна, закритого типу, з примусовою циркуляцією охолоджуючої рідини

Розширювальний бачок системи охолодження

+

Розміщення / ємкість паливного бака, л

Під кабіною / 90

Паливний фільтр грубої очистки

Фільтр-сепаратор із прозорою колбою

Повітряний фільтр

Cухий, дво-ступеневий з папервими фіьтрувальними елементами, зовнішнє розміщення

Декомпресор

+

Система мащення двигуна

Комбінована

ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА

Тип трансмісії

Механічна, реверсивна, 12x12

Муфта зчеплення

Постійно замкнутого типу, одинарної дії, сухе, діаметром 11'' з керамічними фрикційними накладками

Теоретична швидкість руху вперед/назад, км/год

2.46-32,73 / 2.15-28.68

Блокування заднього диференціалу

Механічне / педаль на підлозі

Передній міст

Ведучий, вимикається за допомогою механічного приводу, аркового типу з бічними редукторами

ВВП

Дискового типу

Оберти ВВП, об/хв

540 / 1000

Потужність ВВП, кВт

≥31,3

Шліцевий вал

Задній, поздовжній, 6 та 8 шліців

Розмір передніх шин

8.3-24/11-32

Колісна база/кліренс, мм

2050 / 380

Колія задніх коліс, мм

Плавно регульована в межах 1200-1450

Передні крила

+

Мінімальний радіус повороту без гальм, м

4,3

Мінімальний радіус повороту з гальмами, м

4

РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ТА ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Рульове управління

Незалежне, гідрооб'ємне з окремим насосом та окремим масляним баком

Гідроциліндр рульового керування

Дво-сторонної дії, симетричний, з захисними кожухами

Об'єм масляного бака гідросистеми рульового керування, л

2

Гальма

На задніх колесах, з механічним приводом, здвоєні гальмівні педалі

Паркувальне гальмо

Блокування робочих гальм за допомогою важеля автомобільного типу

Пневмопривод гальм причепа

Пневмокомпресор з ресивером, пневморозетка для підключення гальм причепа

Компресор з можливістю відключення

+

ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА ТА НАВІСНИЙ ПРИСТРІЙ

Тип гідросистеми

Роздільна

Продуктивність гідросистеми, л/хв (при тиску 210Bar)

28

Розміщення гідравлічної оливи

Окремо в гідробаку

Об'єм масляного резервуара гідросистеми, л

15

Навісна система

Універсальна 3-точкова, категорія 2

Вантажопідйомність навіски (610мм від шарніру), кг

1000

Управління навіскою

Трипозиційний гідророзподільник: регулювання положення, плаваюче положення, силове притискання

Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання

2 пари з швидкорозривними муфтами, керування від основного гідророзподільника

Буксирувальні пристрої

Знімний причіпний пристрій для причепа, маятниковий тяговий брус, поперечина

Можливість одночасного підключення ВВП та буксирування

+

КАБІНА

Оснащення кабіни

Герметична, з суцільним заскленням та круговим оглядом, з природною та штучною вентиляцією, з опаленням, кондиціонером, дах з люком, передній склоочисник з омивачем, магнітола з MP3, розетка 12V, камера заднього огляду з монітором

Підніжка

З лівого боку

Сидіння водія

З амортизатором, регулюється по жорсткості, куту нахилу спинки та відстані до керма, з підлокітниками та паском безпеки

Панель приладів

Комбінована

Ящик для інструментів та приналежностей

+

ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

 

Вимикач маси

Під капотом, поряд з АКБ

Генератор: тип / напруга, В / потужність, Вт

Змінного струму / 14 / 750

Світлове електроустаткування

Основні  лінзовані  передні фари, додаткові передні та задні фари на даху та на поручнях,  задні ліхтарі, передні та задні вказівники поворотів, проблисковий маячок

Електророзетка для підключення причепа

+

Інше електроустаткування

Звуковий сигнал, аварійна сигналізація

Табличка для кріплення номерних знаків з підсвіткою

+

РОЗМІРИ ТА ВАГА

Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм

4000x1850x2650

Експлуатаційна маса, кг

2851

В тч.з додатковими противагами (передні/колісні)

12кг х 8шт=96кг / 60кг х 2шт =120кг

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Трактор Trident TB504

В наявності
Артикул: Trident TB504
705 250 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Швидке замовлення

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд Trident
Вгору