Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Трактори Trident

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія АГСОЛКО Україна, пропонує українському ринку трактори власного виробництва, що випускаються під торговою маркою Trident (Тризуб). На сьогоднішній день компанія здійснює поставку машинокомплектів з Китаю та забезпечує крупновузлову збірку тракторів з елементали локалізації в Україні з подальшим розширенням  виробництва саме в Україні.

Трактори, що випускаються під торговою маркою TRIDENT (в перекладі на українську мову як ТРИЗУБ), виробляються в місті Вейфан провінції Шандонг, яке є серцем тракторобудування Китаю. В цій провінції розміщено понад третину тракторобудівних компаній Китаю і саме серед цього різноманіття брендів та моделей, після серйозного вивчення ринку тракторів цієї країни, спеціалісти компанії АГСОЛКО обрали виробника, який має великий досвід виробництва тракторів і може забезпечити потрібну якість при бажаній ціні та рівні комплектацій. Також, однією з передумов співпраці є готовність заводу ділитися технологіями з тим, щоб поступово перенести виробництво тракторів на територію України з максимально можливим рівнем локалізації. За рахунок використання перевірених часом вузлів та компонентів від провідних виробників Китаю та світу, після тривалої та кропіткої роботи спеціалістів нашої компанії та заводу-виробника вдалося скомплектувати, для початку, 2 моделі в самих оптимальними комплектаціями за досить помірну ціну. 

Трактори даного виробника техніка здобули популярності як на внутрішньому ринку Китаю та на експортних ринках, особливо в Австралії та в Південной Америці, завдяки економічності, високій надійності, що забезпечується сертифікованим за стандартами ISO2000 виробництва з використанням найкращих комплектуючих. 

 • Трактор Trident TB504 (50кс)
  Новинка
  705 250 грн
  Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Трактор Trident TB804 (80кс)
  Новинка
  1 047 800 грн
  Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору