Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Трактори, що випускаються під торговою маркою Trident виробляються в місті Вейфан провінції Шандонг, яке є серцем тракторобудування Китаю. В цій провінції розміщено понад третину тракторобудівних компаній Китаю і саме серед цього різноманіття брендів та моделей компанія АГСОЛКО обрала постачальника та самі оптимальні комплектації для кількох моделей тракторів, які постачатимуться на український ринок під брендом TRIDENT (в перекладі на українську мову як ТРИЗУБ). При виробництві використовуються перевірені часом вузли та компоненти від провідних виробників Китаю та світу. Дана лінійка тракторів є результатом тривалої та кропіткої роботи спеціалістів нашої компанії та заводу-виробника з вибору самих оптимальних комплектацій за помірну ціну.

Трактори даного виробника техніка здобули популярності як на внутрішньому ринку Китаю та на експортних ринках, особливо в Австралії та в Південной Америці, завдяки економічності, високій надійності, що забезпечується замкнутим циклом виробництва з використанням найкращих комплектуючих, прекрасному ваговому балансуванню.

Трактор TRIDENT TB804 потужністю 80кс має низку переваг, а саме: ці машини мають компактні розміри і відмінну маневреність, вони є дуже комфортні і мають високе тягове зусилля в поєднанні з низькими операційними витратами. Завдяки цим факторам, дана лінійка тракторів може бути цікава не лише традиційним сільськогосподарським підприємствам, але будуть цікаві компаніям, які займаються садами, виноградниками та овочівництвом. Окремим сегментом застосування цих тракторів є комунальна сфера, для якої доступний широкий перелік комунального обладнання, а саме: комунальний відвал, щітка, фронтальний навантажувач, розкидач піску, причіп, тощо.

Технічні особливості:

 • Турбований дизельний двигун Xinchai моделі YT4B4-23 з робочим об’ємом 3.17 забезпечує номінальну потужність 80кс та тягове зусилля 24кН. Двигуни цього виробника традиційно мають репутацію надійних та ефективних агрегатів з великим крутним моментом і запасом потужності, стійкі до температурних перевантажень і мають низьку питому витрату палива. На ринку України такі двигуни добре відомі завдяки тому, що вони встановлюються на переважну більшість китайських тракторів в сегменті потужності 50кс. Проте модельний ряд даного виробника є значно ширшим, чому даний двигун і є підтвердженням. Для запуску двигуна в холодну пору року передбачена система передпускового підігріву. А паливна система Common Rail  від BOSCH та фільтром-сеператором палива забезпечують двигуну надійну та ефективну роботу з паливом не надто високої якості. За чистоту повітря відповідає дво-ступеневий сухий повітряний фільтр з паперовими елементами
 • Полімерний паливний бак ємкістю 90л забезпечує роботу під номінальним завантаженням протягом понад 10 годин. Бак встановлено під кабіною і оснащений захисним щитком, а заливна горловина розміщена на зручній висоті, тому заправка здійснюється легко і просто.
 • Трактор TRIDENT TB804 оснащений оригінальним та надійним однодисковим зчепленням подвійної дії діаметром 11'', що забезпечує плавне перемикання передач і вмикання ВВП. Конструктив даного зчеплення є повним аналогом зчеплення відомого виробника LUK.
 • Трактори TRIDENT TB804 можуть оснащуватися двома типами механічних трансмісій: базова трансмісія 12 + 12 з діапазоном швидкостей вперед 2,52-32,39км/год / 2,21-28,42км/год, чим забезпечується велика універсальність даного трактора. Важіль перемикання напрямів руху розміщений ліворуч біля керма, в той час як важелі перемикання робочих діапазонів, швидкостей та ходозменшувача розміщені праворуч від сидіння оператора. Блокування заднього диференціалу та активація переднього моста здійснюється механічним шляхом.
 • Дані трактори мають достатню для свого класу вагу, яка з пакетом противаг (14шт х 12кг передніх та 4шт х 75кг колісних) складає 3460кг, тому вдале поєднання ефективного двигуна та трансмісії з великою вагою забезпечує досягнення пристойного тягового зусилля, що складає 24кН.
 • Передній міст аркового типу надає цим тракторам трактору більшої маневреності, адже колеса  можна вивернути аж на 55 градусів. Це суттєво полегшує роботу в обмеженому просторі (радіум розвороту без гальмування складає всього 4,3м) та додає кліренсу. Рульові гідроциліндри від пошкоджень захищені спеціальними кожухами, а від бруду кабіну захищають передні крила з поворотним механізмом, який запобіганню їх контакту з капотом.
 • Трактор TRIDENT TB804 має досить досить компактні габаритні розміри 4000мм*1850мм*2650мм, що дозволяє йому працювати у вузьких проїздах, що є одним з ключових чинників при виборі трактора для роботи в саду, винограднику, на фермах і в інших сферах діяльності, де є така необхідність.
 • На тракторах даної серії встановлена ​​задня навіска категорії II з вантажопідйомністю 2000кг. Навіска має функції регулюванням положення та плаваючий режим. Також трактор оснащений двома типами тягово-зчіпних пристроїв: регульованим по висоті буксирним крюком та маятниковим тяговим брусом. У якості опції доступна поперечина на нижні важелі навіски (замовляється окремо).
 • Вал відбору потужності на 540/1000 об/хв на 6 чи 8 шліців з нейтральною передачею дозволяє агрегатувати активні ґрунтообробні агрегати: фрези, косарки та ін. Потужність на ВВП становить 53кВт.
 • Трактор TRIDENT ТВ804 оснащений роздільною гідросистемою з насосом продуктивністю 28л/хв та резервуаром для гідравлічної оливи ємкістю 15л, що забезпечує надійну роботу навіски та зовнішніх скоживачів. Роздільна гідросистема дозволяє уникати потрапляння гідравлічної оливи з гідросистеми причіпного знаряддя в трансмісію, що інколи може викликати вихід трансмісії з ладу. Трактори оснащені двома парами золотникових виносних клапанів подвійної дії. Управління клапанами – тросове з розміщенняк важелів управління на правій консолі в салоні трактора. Рульове управління також незалежне, гідравлічне і має окремий гідронасос та гідробак.
 • Гальмівна система оснащена механічними гальмівними механізмами з можливістю гальмування окремо кожним з задніх коліс для забезпечення мершого радіусу розвороту. Стоянкове гальмо також механічне. Для безпечного виконання транспортних робіт трактор TRIDENT ТВ804 оснащений пнемокомпресором з пневмоприводом для гальм причепа в комплектації для ринку України. Особливістю є те, що компресор можна вмикати чи вимикати за потреби механічним шляхом. Також, для покращення безпеки руху з причепом, на кабіні встановлений проблисковий маячок.
 • Сучасна ергономічна герметична кабіна забезпечує високий рівень ергономіки, акустичного та кліматичного комфорту, що притаманний тракторам вище класом, адже оснащена люком, сонцезахисною шторкою, вентилятором, обігрівачем салону та кондиціонером. Дефлектори системи вентиляції та 2 акустичні стереоколонки зручно розміщені по периметру даху кабіни, в той час як для обдуву вітрового скла є окремі дефлектори. Також забезпечено акустичний комфорт, також за потреби під полімерною обшивкою можна встановити додаткову шумоізоляцію. Зручне комфортабельне крісло з підлокітниками, підголівником, з регулюванням положення та ваги, забезпечує комфорт оператору протягом тривалого робочого дня. На правій консолі, поряд з важелями управління гідроклапанами виносної гідравліки розміщені розетки - звичайна розетка на 12В і USB розетка для зарядки телефона чи інших гаджетів.  Блок управління кліматичною системою, так само як і магнітола з MP3 та USB, встановлені традиційно в обшивці даху, в той час як клавіші управління освітленням, щітками вітрового скла встановлені на кермовій колонці. На на лівій панелі розміщена поличка для дрібниць, тримач для чашки. Трактор має повний комплект розширений LED освітлення, що забезпечує оптимальне освітлення з мінімальним енергоспоживанням. Додатково, для підвищення рівня безпеки при рузові заднім ходом, кабіна оснащена камерою заднього ходу та монітором в салоні.

 

Ключові переваги тракторів TRIDENT TB804:

 1. На тракторі встановлено фільтр сепаратор палива та двоступеневий сухий повітряний фільтр
 2. Трактор TB804 оснащений надійним однодисковим зчепленням подвійної дії діаметром 11”, яке є повним аналогом німецького зчеплення LUK і що забезпечує плавне перемикання передач.
 3. Трактор оснащений реверсивною трансмісією 12х12, яка забезпечує широкий діапазон швидкостей для виконання самих різноманітних робіт.
 4. Ходова частина трактора забезпечує безперешкодну роботу в міжняддях 70см вже з заводськими налаштуваннями. Проте, завдяки безступінчатому регулюванню колії задніх коліс в межах 1200-1500мм, можна легко встановити індивідуальні налаштування колії в залежності від агротехнічних вимог чи експлуатаційних вимог.
 5. Трактор оснащений роздільною гідросистемою, яка дозволяє уникати потрапляння забрудненої гідравлічної оливи з гідросистеми причіпного знаряддя в трансмісію, що може спричинити вихід трансмісії з ладу.
 6. Наявність поворотних передніх крил є свідченням технологічності трактора навіть в таких деталях.
 7. Трактор має сучасну герметичну, тиху та зручну та простору кабіну з люком та рівною підлогою, сучасним оздобленням, якісною фільтрацією повітря, при цьому обігрівач салону та кондиціонер вже включено до базовій комплектації. Також трактор оснащений камерою заднього ходу та монітором в салоні.
 8. Трактор оснащений максимальним пакетом робочого освітлення Full LED: LED гарабитні вогні, вказівники поворотів та гальм, а також 4 LED лампи в передній частині кабіни на даху та поручнях, 4 LED лампи в задній частині кабіни на даху та на крилах, 2 LED лампи з боків кабіни, що забезпечує максимально комфортне освітлення з мінімальним енергоспоживанням.

 

Технічні характеристики

Модель

TRIDENT TB804

Тип приводу

4WD

Двигун

Виробник / модель / тип

Xinchai / 4D32 / рядний, з водяним охолодженням, чотиритактний з безпосереднім впорскуванням

Кількість циліндрів/аспірація/клас емісії

4 / Євро 3

Потужність, кс (кВт)

80 (58,8)

Робочий об’єм, л

4,78

Номінальна швидкість,  об/хв

2300

Макс. Тягова здатність, Kн

24

Система очищення повітря

Вбудований дво-ступеневий сухий фільтр з паперовими фільтрувальними елементами

Паливна система

Common Rail

Фільтр-сепаратор палива

+

Розміщення / ємкість паливного бака, л

Під кабіною / 90

Передній міст

Арковий

Передні крила

Встановлені

Трансмісія та ВВП

Зчеплення

Діаметр 11, подвійної дії з металo-керамічними фрикційними елементами, аналог LUK

КП: механічна, реверсивна

12F+12R

Стандартний ряд швидкостей (F/R), км/год

2,52-32,39 / 2,21-28,42

Потужність ВВП, кВТ

53,0

Оберти ВВП, об/хв

540/1000

Кількість шліців

6 та 8

Гідросистема та навіска

Гідросистема: тип

Роздільна

Гідросистема: продуктивність, л/хв

28

Гідросистема: ємкість гідробаку, л

15

Гідросистема: кількість пар гідровиходів

2

Гідронасос: тип/привод

Шестеренчатий / від двигуна

Навісний пристрій: категорія

Категорія ІІ

Навісний пристрій: вантажопідйомність, кг

2000

Режими роботи

Нейтральне положення / вгору / вниз / плаваючий

Рульова система та гальма

Рульове керування

Гідравлічне, незалежне

Робочі гальма

Механічні

Паркувальне гальмо

Механічне

Компресор та пневмопривод гальм причепа

+

Функція вмикання/вимикання компресора

+ / механічне

Ходова частина, розміри та вага

Розмір передніх /задніх шин

9.5-24/14.9-30

Колія передніх/задніх коліс, мм

1250 (фіксована) / 1200-1500 (плавно регульована)

Колісна база / мін. кліренс, мм

2050 / 380

Радіус розвороту (без / з гальмуванням), м

4,03 / 3,8

Габаритні розміри: ДхШхВ, мм

4000 х 1850 х 2650

Експлуатаційна вага, кг

3460

В тч. передні / колісні противаги, кг

14шт х 12кг / 4шт x 75кг

Причіпний пристрої

Буксирний крюк, маятниковий тяговий брус

Кабіна

Герметична з кондиціонером і обігрівачем салону та , фільтром салону, люк, сонцезахисна шторка, рівна підлога, регульоване комфортне сидіння з підлокітниками, пластикова обшивка салону, магнітола з MP3 та USB, розетка на 12В та USB зарядка, полички, підстаканник, передній склоочисник з омивачем, задній склочисник, проблисковий маячок, камера заднього ходу з монітором в салоні

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Трактор Trident TB804 (80кс)

В наявності
Артикул: Trident TB804
1 047 800 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Швидке замовлення

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд Trident
Вгору