Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Трактори YTO виготовляються на першому і самому великому державному заводі Китаю, який випускає тракторну техніку з 1965 року. Цей завод був спроектований і побудований українськими фахівцями, які до цього побудували Харківський тракторний завод. Трактори YTO є найпопулярнішими як на внутрішньому ринку Китаю з часткою близько 35% так і на експортних ринках, тому числі в Польщі, Великій Британії, Голландії, Сербії, Хорватії, Угорщині, Іспанії, Туреччині, Росії та Україні. Бренд YTO також є лідером ринку в африканських та південноамериканських країнах, тому що двигуни цих тракторів здатні до перевантажень та роботи в важких кліматичних умовах.

Особливу популярність ця техніка здобула завдяки економічності, високій надійності, яка забезпечується замкнутим циклом виробництва, прекрасному ваговому балансуванню при тому, що ці трактори є найважчими в класі. Завдяки своїй вазі, прекрасному балансуванню і широкому застосуванню італійських технологій у виробництві мостів, трансмісій та кінцевих передач, трактори YTO забезпечують відмінне тягове зусилля при мінімальній витраті палива.

Двигун:

 • Потужний та економічний турбований двигун, виготовлений з використанням технологій PERKINS (Англія), забезпечує високий рівень тягового зусилля на крюку (до 31,35кН) та запас крутного моменту 30%, щоб мати можливість виконувати самі важкі роботи. Відомо широкому загалу, що оригінальні двигуни Perkins є одними з самих популярних дизелів у світі, які відомі завдяки своїй простоті, надійності і економічності серед двигунів типу Євро 2 (з мінімальними вимогами до якості палива). Тут використовується паливна система з безпосереднім впорскуванням з механічними паливним насосом, що виготовлений за ліцензією BOSCH, яка оснащується трьома фільтрами: фільтр-сепаратор та 2 фільтри тонкої очистки палива, що дозволяє ефективно очистити пальне низької якості та збільшити моторесурс двигуна. Також, конструкцією двигуна передбачена турбіна з проміжним охолодженням, яка забезпечує потужність 105кс.
 • Повітряна система оснащена опійним 2-ступінчастим фільтром з паперовими елементами від світового лідера - компанії Donaldson. На корпусі фільтра встановлено сигналізатор зниження ефективності фільтра, що убезпечує від потрапляння забрудненого повітря в циліндри двигуна.

 

Трансмісія, кінцеві передачі та ВВП

 • Трактори YTO-NLX1054 традиційно оснащені зчепленням від провідного світового виробника цих компонентів - компанії LUK (Німеччина) діаметром 11'', яке забезпечує плавне перемикання передач, чим сприяє комфортній роботі оператора і зниженню витрат палива.
 • Для передачі крутного моменту від двигуна на колеса, трактор YTO NLX1054R оснащений механічною трансмісією з 12-ма передачами вперед та 4-ма назад, яка сконструйована і виробляється за ліцензією FIATAGRI (Італія). Дана трансмісія забезпечує рух трактора в діапазоні швидкостей 2,28-38км/год вперед та 2,29-17,24км/год назад. В конструкції КПП тракторів YTO використовується косозубі шестерні, що дозволяє спростити перемикання передач, а також збільшують ресурс роботи самих шестерен.
 • Для покращення комфорту оператора трансмісія оснащена синхронізаторами.
 • Трактори YTO NLX1054 оснащені системою блокування диференціалу, що сприяє легшому доланню перешкод та зменшує навантаження на трансмісію. Привод блокування – гідравлічний.
 • Разом з економним та потужним двигуном, таке поєднання ефективної передачі крутного моменту на колеса добре збалансованого трактора забезпечує досягнення такого надзвичайно важливого для трактора показнику як тягове зусилля.
 • Трактор оснащений ВВП дискового типу на 540/1000об/хв з хвостовиками на 6 та 8 шліців, конструктив якого є більш надійним в порівнянні зі стрічковим аналогом і дає можливість використовувати трактор з енергонасиченими активними агрегатами (фрези, прес-підбирачі, кормозмішувачі, тощо).

Особливості комплектації 2024р:

 • На додачу до традиційної трансмісії 12F х 4R стала доступна до замовлення реверсивна трансмісія 12F х 12R з підвищеною до 38км/год максимальною швидкістю. Таким чином, трактор має більшу гнучкість у виборі швидкісного режиму у відповідності до тієї чи іншої операції.

 

Передній міст та ходова частина

 • Трактор YTO NLX1054 оснащений потужним переднім мостом балкового типу, що виготовляється за ліцензією іншого провідного італійського виробника Carraro, чим забезпечується міцна, жорстка та надійна конструкція, яка є стійкою до перевантажень, адже має мінімальну кількість передач та підшипників.
 • За рахунок ширини шин та можливості регулювання колії, трактор може працювати в міжрядді 70см, а у якості додаткового обладнання доступні вузькі шини для роботи в міжрядді 45см.

Особливості комплектації 2024р:

 • Якщо трактор YTO NLX1054 не використовується для просапних операцій, є можливість покращити тягові характеристики за рахунок встановлення широких шин 14.9-24/18.4-34 з можливістю безступінчатого регулювання задніх коліс в межах 1652-2152мм.

 

Гальмівна та рульова система

 • Трактори YTO традиційно оснащуються робочими гальмами з гідроприводом та механічним паркувальним гальмом.
 • Для безпечної експлуатації під час виконання транспортних робіт, трактор YTO NLX1054 постачається з одноконтурною гальмівною системою для причепа з пневматичним компресором, який також можна використовувати при обслуговуванні трактора чи іншої техніки.

 

Гідросистема та навісний пристрій

 • Трактори YTO NLX1054 оснащені роздільною гідросистемою з окремим гідробаком ємкістю 50л для живлення навісного пристрою та виносної гідравліки  та шестеренним гідронасосом продуктивністю 45л/хв. Для роботи з зовнішніми споживачами доступні 3 пари гідроклапанів, з яких 1 пара має плаваючий режимом роботи та постійний потік гідравлічної оливи.
 • Трактори даної серії оснащені 3-точковою навіскою категорії 2, яка оснащена одним центральним та двома додатковими виносними гідроциліндрами, чим досягається вантажопідйомність 2950кг - це дозволяє трактору працювати з найважчими для тракторів класу 2,0 агрегатами. Для швидкого опускання/піднімання на попередньо встановлену висоту трактор оснащений фірмовою системою Lift-O-Matic.
 • За потреби нижні важелі навіски можна оснастити крюками для швидкого агрегатування навісного обладнання.
 • Для агрегатування причепів та причіпних знарядь трактор YTO NLX1054 комплектується буксирним пристроєм для причепів та маятниковим тяговим брусом для причіпних знарядь та перемичкою на нижні важелі навіски з додатковим буксирним крюком.

 

Особливості комплектації 2024р:

 • Одна пара гідроклапанів має постійний потік оливи та плаваючий режим - раніше дана опція була недоступна до замовлення.

 

Робоча місце оператора

 • Простора та герметична кабіна з оглядовістю 360 градусів і рівною підлогою оснащена обігрівачем, вугільними фільтрами салону, люком, кондиціонером, комфортним сидінням від відомого виробника Grammer, сидіння для помічника оператора відформоване в пластиковій обшивці, радіоприймач з МР3 програвачем та картрідером для карт SD.  Нова цифрова інструментальна панель має розширений функціонал, адже тепер до послуг оператора є штатний спідометр. Таким чином, оператор отримує комфорт та ситуаційну обізнаність навіть при роботі в сильно запилених умовах чи з оприскувачем.

 

Особливості комплектації 2023р:

 • запроваджена повністю оновлена інструментальна панель з цифровим тахометром та спідометром. Раніше дане обладнання було недоступне. 
 • Обшивка салону виконана пластиковими панелями нового дизайну з чашкотримачем, кишенькою для документації, гачком для одягу.
 • Невеличке відкидне сидіння для помічника замінене на більш зручне місце для сидіння, яке відформоване в пластиковій обшивці салону.
 • Доступна камера заднього ходу, зображення з якої виводиться на центральний інформаційний дисплей

 

Всі трактори YTO, які постачаються Компанією АГСОЛКО на український ринок, передаються замовнику з добротним комплектом ЗІП, куди входять інструменти та приналежності, а також інструкції з експлуатації та сервісна книга.

Технічні характеристики

Модель

YTO - NLX1054

Двигун

Виробник / тип

YTO модель LR4A3L-23, з використанням технологій PERKINS, дизельний турбований 4-ри циліндровий, з водяним охолодженням, механічним впорскуванням палива, передпусковим підігрівом

Робочий обєм, л

4,33

Номінальна потужність, кВт (к.с)

77,7 (105 )

Тягове зусилля номінальне/максимальне, кН

20,9 / 31,35

Номінальні оберти, об/хв

2300

Макс. крутний момент, Н

350 (при 1500-1700об/хв)

Питома витрата пального, г/(кВт*год)

215 +/-5

Повітряний фільтр

Зовнішній, дво-ступеневий, «сухого» типу з паперовими елементами Donaldson

Сигналізатор зниження ефективності повітряного фільтра

Встановлений механічний датчик візуального контролю

Локація/ємкість паливного баку, л

Під кабіною / 150

Трансмісія та силова передача

Зчеплення

12", однодискове, подвійної дії, LUK (Німеччина)

КП: тип/ виробник

Механічна / YTO (ліцензія FIAT AGRI)

КП: к-ть передач вперед/назад

12 вперед / 4 назад (з синхронізаторами)

Діапазон швидкостей вперед/назад, км/год

2,28-38 / 2,29-17,24

Привод блокування диференціалу

Гідравлічний

Привод вмикання переднього мосту

Механічний

Передній міст: тип/виробник

Балкового типу / YTO за ліцензією Carraro

ВВП

Тип

Дисковий, незалежний з синхронізатором

Оберти, об/хв

540/1000

Потужність, кВт

не менше 64,7

Гідросистема

Тип

Роздільна (гідравліка має окремий гідробак)

Ємкість баку для гідравліки та навіски, л

50

Насос/привод

Спарений шестеренчатий насос з приводом від двигуна

Продуктивність, л/хв

45 (базова) / 62 (опція - на замовлення)

К-ть пар гідровиводів

3 (1 пара з плаваючим режимом та постійним потоком)

Навісний пристрій

Категорія / к-ть гідроциліндрів

Категорія II /  центральний + 2 додаткових гідроциліндри

Вантажопідйомність, кг

2 950

Режими роботи навіски

Силове регулювання, позиційне регулювання, інтегроване силове+позиційне регулювання, контроль тяги

Управління навіскою

Важелями з салону + Lift-O-Matic / механічним важелем ззовні

Ограни керування

Рульове керування

Гідравлічне, незалежне

Регулювання керма

За вильотом та нахилом

Робочі гальма трактора

Дискові гальма в масляній ванні, з гідроприводом

Паркувальне гальмо

Механічне

Привод гальм причепа

Одноконтурний пневматичний

Компресор та ресивер

+ / для гальмівної системи причепа та сервісних функцій

Ходова частина

Розмір передніх/задніх шин

13,6-24 / 16.9-34 (база) / 14.9-24/18.4-34 (опція - на замовлення)

Регулювання колії трактора, мм

1900-2000 / 1520-2120

Причіпні пристрої

Буксирувальний пристрій для причепів

+

Маятниковий тяговий брус

+

Поперечина на нижні тяги навіски

+

Розміри та вага

Розміри базові: (ДхШхВ), мм

4350х2300х2800

Колісна база / кліренс, мм

2314 / 440

Радіус розвороту, м

5,6

Оперційна вага, кг

4757

В тч. вага противаг, кг

10х45 передні, 6х50 колісні

Кабіна

Оснащення

Люк, кондиціонер, вугільні фільтри салону, обігрівач, аудіосистема з MP3 програвачем, розетка на 12V, комфортне сидіння Grammer, рівна підлога, додаткове місце для сидіння (відформоване в обшивці салону), сонцезахисна шторка, шумоізоляційна пластикова обшивка, прикурювач, інструментальний ящик, кріплення для вогнегасника, цифрова інструментальна панель зі спідометром, скринька для інструменту

 

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Трактор YTO NLX1054

Очікується
Артикул: NLX1054
1 480 000 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд YTO
Вгору