Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Трактори YTO виготовляються на першому і самому великому державному заводі Китаю, який випускає тракторну техніку з 1965 року. Цей завод був спроектований і побудований українськими фахівцями, які до цього побудували Харківський тракторний завод. Трактори YTO є найпопулярнішими як на внутрішньому ринку Китаю з часткою близько 35% так і на експортних ринках, тому числі в Польщі, Великій Британії, Голландії, Сербії, Хорватії, Угорщині, Іспанії, Туреччині, та Україні. Бренд YTO також є лідером ринку в африканських та південноамериканських країнах, тому що двигуни цих тракторів здатні до перевантажень та роботи в важких кліматичних умовах.

Особливу популярність ця техніка здобула завдяки економічності, високій надійності, яка забезпечується замкнутим циклом виробництва, прекрасному ваговому балансуванню при тому, що ці трактори є найважчими в класі. Завдяки своїй вазі, прекрасному балансуванню і широкому застосуванню італійських технологій у виробництві мостів, трансмісій та кінцевих передач, трактори YTO забезпечують відмінне тягове зусилля при мінімальній витраті палива.

Дана машина являє собою одну з найбільш збалансованих пропозицій на ринку в сегменті тракторів 90-105кс і може бути використана в найрізноманітніших сферах - від сільського господарства до виконання транспортних операцій при будівництві доріг або в комунальному господарстві, для якого трактор додатково може комплектуватися різним додатковим обладнанням, а саме: комунальним відвалом, щіткою, фронтальним навантажувачем, розкидачів піску, причепом і тд.

В 2023 р вже базова комплектація даної моделі отримала додатковий функціонал, який раніше був недоступний зовсім, або доступний лише у вигляді опцій. 

Основні переваги:

 • Потужний та економічний атмосферний двигун робочим об'ємом 5,6л і потужністю 102кс, що виготовлений за ліцензією компанії PERKINS (Англія), забезпечує високий рівень тягового зусилля на крюку до 30кН та запас крутного моменту до 25%, щоб мати можливість виконувати самі важкі роботи. Відомо широкому загалу, що двигуни Perkins є одними з самих популярних дизельних двигунів в світі, які відомі завдяки своїй простоті, надійностіі економічності серед двигунів типу Євро 2 (з мінімальними вимогами до якості палива). Тут використовується паливна система з безпосереднім впорскуванням палива з механічним насосом, що виготовлений за ліцензією BOSCH. Паливна система, на додачу, оснащена трьома фільтрами, а саме фільтром-сепаратором та двома фільтрами тонкої очистки палива, що дозволяє ефективно очистити пальне низької якості та збільшити моторесурс двигуна.
 • Повітряна система оснащена 2-ступеневим сухим фільтром з паперовими елементами.
 • Для передачі крутного моменту від двигуна на колеса, на даних тракторах встановлюється гарно відома по всіх інших тракторах YTO механічна трансмісія 12 x 4-ма назад, яка виробляється за ліцензією FIATAGRI (Італія). Дана трансмісія забезпечує рух трактора в діапазоні швидкостей  2.28-36.94 км/год вперед та 2.29-22 км/год назад. В конструкції КПП тракторів YTO використовується косозубі шестерні, що дозволяє спростити перемикання передач, а також збільшують ресурс роботи самих шестерень. Робочі діапазони КП оснащені синхронізаторами.

Особливості комплектації 2023р: підвищена до 37км/год максимальна швидкість, що дозволяє виконувати транспортні операції швидше.

 • Трактор YTO NLX1024 оснащений надійним оригінальним зчепленням LUK діаметром 11'' німецького виробництва, яке набуло великої популяярності на українському ринку, адже забезпечує плавне перемикання передач, чим сприяє комфортній роботі оператора і зниженню витрат палива.
 • Трактор YTO NLX1024 оснащений системою повного блокування диференціалу, при якій блокуються задні колеса, що сприяє легшому доланню перешкод та зменшує навантаження на трансмісію. 

Особливості комплектації 2023р: запроваджено гідравлічний привод блокування диференціалу, який раніше був опцією.

 • Трактори YTO NLX1024 оснащені роздільною гідросистемою (в залежності від партії) з гідронасосом сумарною продуктивністю 45л/хв. У якості опції також доступний гідронасос продуктивністю 62л/хв.

Особливості комплектації 2023р: Запроваджено роздільну гідравліку з окремим гідробаком ємкістю 50л. Також одна пара гідроклапанів має постійний потік оливи та плаваючий режим.

 • Разом з економним та потужним двигуном, таке поєднання ефективної передачі крутного моменту на колеса добре збалансованого трактора забезпечує досягнення такого надзвичайно важливого для трактора показнику як тягове зусилля. В класі тракторів 2,0 модель YTO NLX1024 має тягове зусилля біля 30кН, що на 30% більше ніж у аналогів.
 • Трактор оснащений потужним ВВП дискового типу на 540/1000об/хв, конструктив якого є більш надійним в порівнянні зі стрічковим аналогом і дає можливість використовувати трактор з енергонасиченими активними агрегатами (фрези, прес-підбирачі, кормозмішувачі, тощо). ВВП оснащений 2-ми хвостовиками на 6 та 8 шліців.
 • За рахунок ширини шин та можливості регулювання колії, трактор може працювати в міжрядді 70см, залишаючи при цьому достатню захисну зону для рослин. У якості додаткового обладнання доступні вузькі шини для роботи в міжрядді 45см.

Особливості комплектації 2023р: встановлені передні шини більшого типорозміру 13,6-24, які збільшують зчеплення з грунтом та покращують тягові характеристики. 

 • Трактор оснащений потужним переднім мостом балкового типу, що виготовляється за ліцензією іншого провідного італійського виробника Carraro, чим забезпечується міцна, жорстка та надійна конструкція, яка є стійкою до перевантажень, адже має мінімальну кількість передач та підшипників. 
 • При своїх досить компактних розмірах, завдяки своїй вазі, потужному та ефективному двигунові, ефективній трансмісії, трактор може працювати з важкими агрегатами (причіпний оприскувач з баком ємкістю 3200л, 3-и або 4-и корпусний оборотний плуг).
 • Трактори даної серії оснащені 3-точковою навіскою категорії 2, яка оснащена одним центральним та двома додатковими виносними гідроциліндрами, чим досягається вантажопідйомність 2950кг, що дозволяє трактору працювати з найважчими для тракторів класу 2,0 агрегатами. Для зручності агрегатування з навісними знаряддями, трактор оснащений зовнішнім механічним важелем керування навіскою. Для швидкого опускання/піднімання на попередньо встановлену висоту трактор оснащений фірмовою системою Liftomatic.
 • Простора та герметична кабіна нового дизайну з рівною підлогою та оглядовістю на 360 градусів оснащена обігрівачем, вугільними фільтрами салону, кондиціонером, комфортним сидінням з регулюванням ваги оператора, сидінням для помічника оператора, шумоізоляційною обшивкою салону (шкірзамінний або пластик в залежності від партії), радіоприймачем з МР3 програвачем і картрідером для карт SD та ящиком для інструментів та приналежностей. Таким чином забезпечується комфорт роботи оператора навіть при роботі в сильно запилених умовах чи з обприскувачем. В тракторах виробництва 2023р в базову комплектацію кабіни включено нову цифрову інструментальну панель, яка має спідометр.

Особливості комплектації 2023р: запроваджена повністю оновлена інструментальна панель з цифровим тахометром та спідометром, який був недоступний раніше. Крісло оператора оснащене зручним підлокітниками, яких раніше не було в комплектації NLXОбшивка салону – пластиковими панелями нового дизайну з чашкотримачем, кишенькою для документації, гачком для одягу. Невеличке відкидне сидіння для помічника замінене на більш зручне місце для сидіння, яке відформоване в пластиковій обшивці салону.

 • Так як трактори даного класу часто використовуються для транспортних робіт, Компанія АГССОЛКО постачає їх з одноконтурною гальмівною системою для причепа з пневматичним компресором, який також можна використовувати при обслуговуванні трактора чи іншої техніки.
 • Для агрегатування причепів та причіпних знарядь трактор YTO NLX1024 комплектується універсальним буксирним пристроєм для причепів і причіпних знарядь, а також маятниковм тяговим брусом та поперечиною на нижні важелі навіски.
 • Всі трактори YTO, які постачаються Компанією АГСОЛКО на український ринок, передаються замовнику з добротним комплектом ЗІП, куди входять інструменти та приналежності, а також інструкції з експлуатації та сервісна книжка.

Технічні характеристики

Модель

YTO NLX1024

Двигун

Виробник / тип

YTO LR4V5 (технології PERKINS), дизельний атмосферний 4-ри циліндровий, з водяним охолодженням, механічним впорскуванням палива, передпусковим підігрівом

Робочий обєм, л

5,6

Потужність, кВт (к.с)

76 (102 )

Тягове зусилля номінальне/максимальне, кн

19,8 / 29,7

Номінальні оберти, об/хв

2300

Номінальний крутний момент, н/м

331

Запас крутного моменту, %

20-25

Питома витрата пального, г/(кВт·год)

215 +/-5

Повітряний фільтр

2-ступінчатий, сухого типу з паперовими елементами

Паливні фільтри

Фільтр-сепаратор + фільтри грубої та тонкої очистки

Локація/ємкість паливного баку, л

Під кабіною / 150

Трансмісія та силова передача

Зчеплення

12", однодискове, подвійної дії, LUK (Німеччина)

Трансмісія: тип/виробник

Механічна / YTO за ліцензією FIATAGRI

К-ть передач вперед/назад

12 / 4

Синхронізація перемикання КП

Робочі діапазони

Діапазон швидкостей вперед/назад, км/год

2,28-36,94 / 2,29-22

Привод блокування диференціалу

Гідравлічний

Привод вмикання переднього мосту

Механічний

Передній міст: тип/виробник

Балкового типу / YTO за ліцензією Carraro

ВВП

Тип

Дисковий, незалежний з синхронізатором

Оберти, об/хв

540/1000

Потужність, кВт

54

Гідросистема

Тип

Роздільна (гідравліка та навісний пристрій мають окремий гідробак)

Ємкість баку для гідравліки та навіски, л

50

Насос/привод

Спарений шестеренчатий насос з приводом від двигуна

Продуктивність, л/хв

45

К-ть пар гідровиводів

3 (1 пара з плаваючим режимом та постійним потоком)

Ограни керування

Рульове керування

Гідравлічне, незалежне

Робочі гальма трактора

Дискові гальма в масляній ванні, з гідроприводом

Привод гальм причепа

Одноконтурний пневматичний

Компресор та ресивер

+ / для гальмівної системи причепа та сервісних функцій

Навісний пристрій

Категорія / к-ть гідроциліндрів

Категорія II / центральний + 2 виносних гідроциліндри

Вантажопідйомність, кг

2 965

Режими роботи навіски

Силове регулювання, позиційне регулювання, інтегроване силове+позиційне регулювання, контроль тяги

Управління навіскою

З салону / ззовні механічним важелем

Ходова частина

Розмір передніх/задніх шин

13,6-24 / 16.9-34

Регулювання колії трактора, мм

1900-2000 / 1520-2120

Причіпні пристрої

Буксирувальний пристрій для причепів

+

Маятниковий тяговий брус

+

Поперечина на нижні тяги навіски

+

Розміри та вага

Розміри базові: ДхШхВ), мм

4350 х 2300 х 2750

Колісна база / кліренс, мм

2314 / 440

Радіус розвороту: без / з гальмуванням, м

5,3 / 4,7

Оперційна вага, кг

4750

Кабіна

Люк, кондиціонер, вугільні фільтри салону, обігрівач, аудіосистема з MP3 програвачем, розетка на 12V, комфортне сидіння Grammer, рівна підлога, додаткове місце для сидіння (відформоване в обшивці салону), сонцезахисна шторка, шумоізоляційна пластикова обшивка, прикурювач, інструментальний ящик, кріплення для вогнегасника, цифрова інструментальна панель зі спідометром, скринька для інструменту, гачок для одягу

Пакет додаткового обладнання (включено в ціну)

Фільтр-сепаратор паливної системи; зчеплення LUK, подвійні додаткові гідроциліндри навіски; одноконтурна пневмосистема гальм причепа з компресором; маятниковий тяговий брус, поперечина на нижні тяги

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Трактор YTO NLX1024

В наявності
Артикул: NLX1024
1 347 945 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Швидке замовлення

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд YTO
Вгору