Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ONE STOP SHOP
0
Мій кошик

Трактори YTO виготовляються на першому і самому великому державному заводі Китаю, який випускає тракторну техніку з 1965 року. Цей завод був спроектований і побудований українськими фахівцями, які до цього побудували Харківський тракторний завод. Трактори YTO є найпопулярнішими як на внутрішньому ринку Китаю з часткою близько 35% так і на експортних ринках, тому числі в Польщі, Великій Британії, Голландії, Сербії, Хорватії, Угорщині, Іспанії, Туреччині, Росії та Україні. Бренд YTO також є лідером ринку в африканських та південноамериканських країнах, тому що двигуни цих тракторів здатні до перевантажень та роботи в важких кліматичних умовах.

Особливу популярність ця техніка здобула завдяки економічності, високій надійності, яка забезпечується замкнутим циклом виробництва, прекрасному ваговому балансуванню при тому, що ці трактори є найважчими в класі. Завдяки своїй вазі, прекрасному балансуванню і широкому застосуванню італійських технологій у виробництві мостів, трансмісій та кінцевих передач, трактори YTO забезпечують відмінне тягове зусилля при мінімальній витраті палива.

Дана машина являє собою одну з найбільш збалансованих пропозицій на ринку в сегменті тракторів 90-105кс і може бути використана в найрізноманітніших сферах - від сільського господарства до виконання транспортних операцій при будівництві доріг або в комунальному господарстві, для якого трактор додатково може комплектуватися різним додатковим обладнанням, а саме: комунальним відвалом, щіткою, фронтальним навантажувачем, розкидачів піску, причепом і тд.

Особливістю даної моделі є виконання в новому корпоративному дизайні.

Основні переваги:

 • Потужний та економічний атмосферний двигун потужністю 102кс, що виготовлений за ліцензією компанії PERKINS (Англія), забезпечує високий рівень тягового зусилля на крюку 30кН та запас крутного моменту 30%, щоб мати можливість виконувати самі важкі роботи. Відомо широкому загалу, що двигуни Perkins є одними з самих популярних дизельних двигунів в світі, які відомі завдяки своїй простоті, надійностіі економічності серед двигунів типу Євро 2 (з мінімальними вимогами до якості палива). Тут використовується паливна система з безпосереднім впорскуванням палива з механічним насосом, що виготовлений за ліцензією BOSCH. Паливна система, на додачу, оснащена трьома фільтрами, а саме фільтром-сепаратором та двома фільтрами тонкої очистки палива, що дозволяє ефективно очистити пальне низької якості та збільшити моторесурс двигуна.
 • Повітряна система оснащена 2-ступеневим сухим фільтром з паперовими елементами .
 • Для передачі крутного моменту від двигуна на колеса, на даних тракторах встановлюється гарно відома по всіх інших тракторах YTO механічна трансмісія 12 x 4-ма назад, яка виробляється за ліцензією FIATAGRI (Італія). Дана трансмісія забезпечує рух трактора в діапазоні швидкостей 2,17-30км/год вперед та 5,64-17,39км/год назад. В конструкції КПП тракторів YTO використовується косозубі шестерні, що дозволяє спростити перемикання передач, а також збільшують ресурс роботи самих шестерень. Робочі діапазони КП оснащені синхронізаторами.
 • Трактор YTO EX1024 оснащений надійним оригінальним зчепленням LUK діаметром 11'' німецького виробництва, яке набуло веикої популяярності на українському ринку, адже забезпечує плавне перемикання передач, чим сприяє комфортній роботі оператора і зниженню витрат палива.
 • Трактор YTO EX1024 оснащений системою повного блокування диференціалу, при якій блокуються задні колеса, що сприяє легшому доланню перешкод та зменшує навантаження на трансмісію. Привод блокування - механічний
 • Трактори серії YTO EX1024 оснащені роздільною гідросистемою з гідронасосом сумарною продуктивністю 45л/хв
 • Разом з економним та потужним двигуном, таке поєднання ефективної передачі крутного моменту на колеса добре збалансованого трактора забезпечує досягнення такого надзвичайно важливого для трактора показнику як тягове зусилля. В класі тракторів 2,0 модель YTO NLX1024 має тягове зусилля 30кН, що на 30% більше ніж у аналогів.
 • Трактор оснащений ВВП дискового типу на 540/1000об/хв, конструктив якого є більш надійним в порівнянні зі стрічковим аналогом і дає можливість використовувати трактор з енергонасиченими активними агрегатами (фрези, прес-підбирачі, кормозмішувачі, тощо). ВВП оснащений 2-ми хвостовиками на 6 та 8 шліців.
 • За рахунок ширини шин та можливості регулювання колії, трактор може працювати в міжрядді 70см, залишаючи при цьому захисну зону для рослин у розмірі 8см з кожного боку. У якості додаткового обладнання доступні вузькі шини для роботи в міжрядді 45см.
 • Трактор оснащений потужним переднім мостом балкового типу, що виготовляється за ліцензією іншого провідного італійського виробника Carraro, чим забезпечується міцна, жорстка та надійна конструкція, яка є стійкою до перевантажень, адже має мінімальну кількість передач та підшипників.
 • Простора та герметична кабіна нового дизайну з рівною підлогою та оглядовістю на 360 градусів оснащена обігрівачем, вугільними фільтрами салону, кондиціонером, комфортним сидінням з регулюванням ваги оператора, сидінням для помічника оператора, шумоізоляційною обшивкою салону, радіоприймачем з МР3 програвачем і картрідером для карт SD та ящиком для інструментів та приналежностей. Таким чином забезпечується комфорт роботи оператора навіть при роботі в сильно запилених умовах чи з обприскувачем.
 • При своїх досить компактних розмірах, завдяки своїй вазі, потужному та ефективному двигунові, ефективній трансмісії, трактор може працювати з важкими агрегатами (причіпний оприскувач з баком ємкістю 3200л, 3-и або 4-и корпусний оборотний плуг).
 • Трактори даної серії оснащені 3-точковою навіскою категорії 2, яка оснащена одним центральним та двома додатковими виносними гідроциліндрами, чим досягається вантажопідйомність 2950кг, що дозволяє трактору працювати з найважчими для тракторів класу 2,0 агрегатами. Для зручності агрегатування з навісними знаряддями, трактор оснащений зовнішнім важелем керування навіскою.
 • Так як трактори даного класу часто використовуються для транспортних робіт, Компанія АГССОЛКО постачає їх з одноконтурною гальмівною системою для причепа з пневматичним компресором, який також можна використовувати при обслуговуванні трактора чи іншої техніки.
 • Для агрегатування причепів та причіпних знарядь трактор YTO EX1024 комплектується універсальним буксирним пристроєм для причепів і причіпних знарядь, а також маятниковм тяговим брусом. 
 • Всі трактори YTO, які постачаються Компанією АГСОЛКО на український ринок, передаються замовнику з добротним комплектом ЗІП, куди входять інструменти та приналежності, а також інструкції з експлуатації та сервісна книжка.

ВІДМІННОСТІ між моделями NLX1024 і NLX1054

На сьогоднішній день, комплектації тракторів NLX1024 і NLX1054 практично повністю співпадають, крім 4-х відмінностей, а саме:

 1. Двигуни - NLX1024 оснащений атмосферником з робочим об'ємом 5,6л в той час як на NLX1054 встановлений турбодвигун робочим об'ємом 4,33л.
 2. Передні колеса - на NLX1024 встановлені передні колеса 11,2-28, в той час як на NLX1054 встановлені колеса 13.6-24. Більш вузькі передні колеса полегшують роботу в міжряддях 70см.
 3. Задні диски - при однаковому типорозмірі шин 13,6-34 для обох тракторів, задні колісні диски NLX1024 модифіковані для того, щоб машина могла заходити в міжряддя 70см з достатньою захисною зоною без перестановки коліс. У випадку з NLX1054, для роботи в міжряддях, задні колеса потрібно переставляти і регулювати

Технічні характеристики

Модель YTO NLX1024
Двигун Ліцензія PERKINS, атмосферний, дизельний 4-ри циліндровий, з водяним охолодженням, механічним впорскуванням палива, передпусковим підігрівом
Потужність, кВт (к.с) 76 (102 )
Номінальні оберти, об/хв 2300
Номінальний крутний момент, нм 331
Питома витрата пального, г/(кВт·год) 215 +/-5
Повітряний фільтр Сухий, дво-ступеневий зі змінними паперовими фільтрувальними елементами
Зчеплення 11", однодискове, подвійної дії, LUK (Німеччина)
Трансмісія: тип Механічна, ліцензія FiatAgri
К-ть передач вперед/назад 12 передач вперед / 4 передачі назад
Синхронізація Робочі діапазони
Діапазон швидкостей вперед/назад, км/год 2-30 / 5-18
ВВП: тип Задній, незалежний з синхронізатором
ВВП: оберти, об/хв 540 (хвостовик на 6 шліців) /1000 (хвостовик на 8 шліців)
ВВП: потужність, кс  не менше 76
Гідросистема: тип / продуктивність, л/хв Роздільна / 45
Гідросистема: насос/привод Сперений шестеренчатий насос з приводом від двигуна
Гідросистема: к-ть пар гідровиводів 3 пари
Навісний пристрій, категорія / к-ть гідроциліндрів Категорія II /  центральний + 2 додаткових гідроциліндри
Функції навіски Силове регулювання, позиційне регулювання, інтегроване силове+позиційне регулювання
Вантажопідйомність навіски, кг 2 950
Зовнішнє управління навіскою Механічний важіль
Привод блокування диференціалу Механічний
Привод вмикання переднього мосту Механічний
Рульове керування Гідравлічне, незалежне
Розмір передніх/задніх колес 11,2-28 / 16.9-34
Радіус розвороту, м 4,7
Робоча гальмівна система Дискового типу, в масляній ванні, з гідроприводом
Гальмівна система для причепа Встановлена
Паливний бак: матеріал/локація/ємкість, л Полімер / під кабіною / 150
Розміри базові: (ДхШхВ), мм 4350х2300х2850
Кліренс, мм 440
Оперційна вага, кг 4470
В т.ч. пакет противаг: передні/колісні 8х40кг / 2х50кг
Кабіна Кондиціонер, вугільні фільтри салону, обігрівач, радіо з MP3 програвачем, розетка на 12V, комфортне сидіння з регулюванням ваги оператора, додаткове сидіння: сонцезахисна шторка; шумоізоляційна обшивка кабіни
Пакет додаткового обладнання (включено в ціну) Фільтр-сепаратор паливної системи; зчеплення 11" LUK (Німеччина); подвійні додаткові гідроциліндри навіски; синхронізація перемикання передач; одноконтурна пневмосистема гальм причепа з компресором; буксирувальний пристрій для причепів; маятниковий тяговий брус; важіль зовнішнього управління навіскою
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Трактор YTO NLX1024

Очікується
Артикул: NLX1024
1 366 410 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Доставка запчастин:

Нова Пошта (або інший обраний вами перевізник).

Кур'єром по Києву.

Самовивіз з представництв Компанії.

Доставка техніки виконується на умовах договору поставки.

Оплата

Безготівковий розрахунок.

Реквізити для оплати замовлення. 
ЄДРПОУ: 39681109
МФО: 307123 
Розразунковий рахунок: UA533071230000026004010503664

Одержувач:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГСОЛКО УКРАЇНА»

У платежі вказати номер вашого замовлення і ПІБ покупця.

Характеристики
Бренд YTO
Вгору