На нещодавній виставці в Києві TIR'2016 компанія AGSOLCO Ukraine представила новітні моделі вантажних автомобілів марок JAC і Howo.

Компанія AGSOLCO Ukraine порівняно молода, проте за півтора року вона змогла зарекомендувати себе як надійний постачальник бізнес-рішень в аграрному, будівельному та транспортному секторах. AGSOLCO Ukraine є офіційним представником всесвітньо відомого елеваторного обладнання Brock, офіційним дилером техніки Case, вона займається також реалізацією складського обладнання, зокрема навантажувачів.

Ще один важливий напрямок - продаж комерційних автомобілів. Компанія отримала статус офіційного дистриб'ютора найбільших китайських виробників вантажівок - JAC і Howo.

Нова генерація JAC

Модельну лінійку вантажівок JAC відкриває машина X200 повною масою 3,0 т з вантажопідйомністю шасі 1,4 т. Вона оснащується 2-літровим турбодизелем в 136 к.с. і механічною 6-ступінчастою коробкою передач.

Великі надії покладаються на модель N-cерии. В її конструкції немає жодної деталі від попередників. Виробництво автомобілів з двигунами Євро 5 почалося тільки в 2016 році. Тут використана система очищення випускних газів SCR-AdBlue, вироблена на заводі Bosch в Чехії.

Почнемо з моделі N56 - повною масою 5,6 тонни і вантажопідйомністю шасі 3,45 т. Вона призначена для установки кузовів загальною довжиною от 4,0 до 4,5 м. Ця машина оснащується турбодизелем 2,8 л в 156 к.с. (353 Нм). Вона виділяється багатою комплектацією: тут є дзеркала з електроприводом і обігрівом, електросклопідйомники, борткомпьютер російською мовою, кондиціонер, верхній спойлер, передні дискові гальма. На автомобіль діє акційна ціна - $ 22 500.

На виставці TIR'2016 були представлені дві моделі нового N-cімейства. Перша з них - N75 повною масою 7,5 тонни і вантажопідйомністю шасі до 4,5 т. Такий автомобіль може обладнуватися кузовами завдовжки від 5,0 до 5,6 м і шириною до 2,5 м. Він комплектується 3,8-літровим турбодизелем марки Cummins в 156 к.с. (491 Нм). Коробка передач - 6-ступінчаста ZF. Цю машину відрізняє пневматична гальмівна система Knorr-Bremse, передні дискові гальма, наявність кондиціонера і електропакету. Вартість шасі - від $ 29 500.

Друга модель - N120 являє собою повноцінний середньотоннажний автомобіль. Повна маса становить 12,0 т, а вантажопідйомність шасі - 7,7 т. Така машина має підвищений запас міцності. Рама має вставки за принципом «лонжерон в лонжероні». Передній міст розрахований на навантаження 5,0 т, а задній - 9,12 т.

Модель оснащується таким же мотором Сummins, що і N75, проте потужність підвищена до 170 к.с., а максимальний крутний момент - до 600 Нм. Додалася система круїз-контролю і денні ходові вогні. Прайси на шасі стартують з $ 36 500.

Автомобілі JAC N-серії не бояться холодів, оскільки мають систему підігріву: паливного бака, паливного насоса, фільтра-сепаратора і фільтра-осушувача. Ці машини вже відмінно себе показали при низьких температурах - мінус 25-35 °С. І не випадково в РФ за два роки вже реалізовано понад 10 тисяч одиниць такої техніки.

Рама шасі JAC N120 посилена: лонжерон в лонжероні.

У кабіні JAC N120 модерна приладова панель і багатофункціональний кермо.

Howo на будь-який гаманець

Компанія AGSOLCO Ukraine виводить на український ринок принципово нові вантажівки марки Howo, випуск яких стартував у 2015 році. Кабіни, двигуни і мости для них виготовляються за технологією MAN. Нагадаємо, що в 2009 році Howo уклала довгостроковий партнерський договір з компанією MAN, яка стала власником 25% акцій китайського виробника. В результаті за 5 років було повністю переналаштувати виробництво, в яке інвестовано понад 4 млрд. доларів. Лінія збирання кабін була повністю роботизована - тут немає жодної людини. Щороку випускають до 220 тис. двигунів.

Для українського ринку актуальні моделі Howo більш доступного цінового діапазону - сімейства T5G. Відвідувачі TIR'2016 могли побачити дві машини: шасі з 4х2 і будівельний самоскид (6х4). Шасі оснащене мотором в 210 к.с., а самоскид - 340-сильним агрегатом. Самоскид комплектується 16-кубовим кузовом і може перевозити до 20 т вантажу. Його вартість - $ 85 тис.

Ще більш доступними є вантажівки Howo cімейства V7G. Вони комплектуються кабіною для китайського ринку і двигунами в 210-440 к.с. У Києві показали сідельний тягач в 440 к.с. з задньої пневмопідвіскою коліс ContiTech і високою двоспальною кабіною. Тут встановлена ​​посилена рама з товщиною лонжеронів 10 мм, а кліренс становить 380 мм.

Такий автомобіль підходить для роботи з напівпричепами-зерновозами. Його вже оцінили перевізники Аргентини і Бразилії. На українському ринку тягач володіє найнижчою ціною в сегменті серед машин 2016 року - $ 67 500.

AGSOLCO Ukraine пропонує розгорнуту мережу станцій технічного обслуговування вантажівок JAC і Howo. Сьогодні СТО є в Черкасах, Дніпрі, Рівному, Львові, Тернополі. До кінця року вони повинні з'явитися в усіх обласних центрах.

Howo T5G (6х4) має кузов зі сталі Hardox. Під бампером - сталевий захист картера двигуна.

Тягач-зерновоз Howo V7G.

 

Юрій Гоголєв

журнал "Комерційні автомобілі"