Юрій Гоголев

Заступник головного редактора журнала «Комерційні автомобілі»

 

Компанія «АГСОЛКО Україна» - дистриб'ютор комерційних автомобілів JAC і Howo - взяла участь в міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018» в Києві, де представила свої найсвіжіші новинки.

 

Компанія «АГСОЛКО Україна» за останні роки зарекомендувала себе як надійний постачальник розвізних вантажних автомобілів китайської марки JAC. Клієнту пропонується не просто шасі - повною масою від 5,6 до 12 т, а вже готове рішення для бізнесу.

Машини можуть бути укомплектовані різними кузовними надбудовами - бортовими платформами, в тому числі з тентом, промтоварними і ізотермічними фургонами, кузовами для вахтових бригад і під автомайстерні. Нещодавно цей асортимент був розширений ще й автопаливозаправником.

 

Паливозаправник на всі випадки

На виставці «Агро-2018» можна було побачити автопаливозаправник на шасі автомобіля JAC N56. Машина оснащена цистерною українського виробництва з низьколегованої сталі і призначена для перевезення світлих нафтопродуктів. В даному випадку вона двосекційна: на 2,3 і 1 м куб. Сумарний обсяг становить 3,3 кубометра. Автопаливозаправник оснащений двома електричними насосами продуктивністю 60 л на хвилину кожен і заправними пістолетами з шлангами. Зовні на обох бортах цистерни закріплені вогнегасники в пластмасових шафках.

Вантажний автомобіль JAC N56 - з автоцистерною корисним об'ємом 3,3 кубометра, виготовлений на одному з українських підприємств

Машина повною масою 5,6 т оснащується 2.8-літровим турбодизелем потужністю 156 к.с. і максимальним обертовим моментом 355 Нм при 1800-2600 об / хв. Коробка передач механічна 6-ступінчаста.

Тут два відсіки під різні види палива і два насоси продуктивністю по 60 л на хвилину кожен.

 

 

Відзначимо, що всі вантажівки JAC, реалізовані «АГСОЛКО Україна» адаптовані для вітчизняних кліматичних умов. Вони оснащуються морозостійкими гумовими деталями, паливним фільтром з підігрівом, передпусковим підігрівачем, кондиціонером і протимаскитною сіткою радіатора. На машини надається гарантія 3 роки або 100 тис. км. Показаний на виставці «Агро-2018» автопаливозаправник пропонується за ціною 33 тис. доларів.

Компактні автопаливозаправники останнім часом користуються хорошим попитом в аграрній і дорожньо-будівельній сферах, тобто там, де заправка на стаціонарних АЗС ускладнена. У планах компанії «АГСОЛКО Україна» - встановити на більш вантажопідйомні шасі JAC автоцистерни корисним об'ємом 5; 7 і 10 кубометрів, а також запропонувати автоцистерни для зрідженого газу.

 

Самоскид Howo A7 (8х4)

Універсальний Howo

Компанія «АГСОЛКО Україна» також нарощує поставки і вантажівок важкого класу - машини марки Howo, що випускаються групою СNHTC. Сьогодні це найбільший китайський виробник вантажівок в даному класі - з 16 заводами, на трьох з яких випускають трансмісії, а на двох - двигуни. У 2017 році всіма підприємствами було вироблено понад 336 тис. вантажівок, з яких 60 тис. поставлені на експорт.

На виставці «Агро 2018» був представлений вже добре відомий у нас самоскид на шасі Howo A7 колісної формули 8х4. Машина розрахована на повну масу до 50 т і оснащується турбодизельним двигуном WD 10.38 (Євро 5) потужністю 380 к.с.

Зараз під забудовою перебуває сільськогосподарський самоскид-зерновоз, 34-кубовий кузов для якого виготовив провідний український виробник в даній сфері ТОВ «Завод АЛЕКО». В основі самоскида - шасі Howo T5G (6х4), укомплектоване ліцензійним двигуном MAN D08 робочим об'ємом 6,8 л і потужністю 340 к.с. Самоскид-зерновоз можна буде придбати за 92 тис. доларів.

Сідельний тягач Howo SITRAK T7H (4х2) оснащується високою кабіною з двома спальними полками і ліцензійним турбодизелем MAN D20 потужністю 440 к.с.

 

Ще один цікавий продукт - сідельний тягач Howo SITRAK T7H (4х2), укомплектований ліцензійним турбодизелем MAN D20 потужністю 440 к.с. і 16-ступінчастою коробкою передач. Ці машини оснащені високою кабіною з двома спальними місцями. В Україні тягачі використовуються для перевезень на середньому плечі - до 300 км. Нещодавно в нашу країну надійшла партія таких машин з самоскидними напівпричепами, які використовуються для вивезення продукції з кар'єрів. Ціна тягача - $ 72 тис.

На вантажівки Howo A7 надається гарантія 1 рік або 60 тис. км, а на моделі T5G і T7H - 2 роки без обмеження пробігу.

Потрібно відзначити, що компанія «АГСОЛКО Україна» має розгалужену мережу сервісних станцій в Києві, Харкові, Краматорську, Одесі, Луцьку, Вінниці та Тернополі. Пропонується також послуга виїзного сервісу. На центральному та регіональних складах в постійній наявності широкий асортимент оригінальних запчастин і витратних матеріалів.

autocentre.ua