«АГСОЛКО Україна», як офіційний дилер тракторів YTO в Україні, займається просуванням тракторів YTO на українському ринку вже не перший рік і ми з задоволенням спостерігаємо, що завдяки нашим спільним зусиллям зростає як зацікавленість українських аграріїв до техніки цього бренду так, власне, і популяція тракторів YTO. Серед українських сільгоспвиробників трактори YTO завоювали репутацію надійних і невибагливих машин з досить високим рівнем комфорту, з низькими експлуатаційними витратами та за помірною ціною, порівняно з тракторами виробництва СНД.

Всі знають, що аграрії, не важливо в якій частині світу вони працюють, по своїй суті є досить консервативними в сприйнятті нових машин чи технологій, але в той же час самими вдячними партнерами, коли вони зрештою рахують свої прибутки, отримані завдяки цій техніці. Таким чином, ми маємо дуже багато позитивних відгуків про трактори YTO від самих різних клієнтів, що позитивно впливає на бажання придбати цю техніку іншими сільгоспвиробниками.

того, щоб розібратися в чому секрет популярності тракторів YTO на українському ринку ми пропонуємо цикл статей, щодо досвіду експлуатації та сприйняття бренду YTO на ринках інших країн.

Ми неодноразово згадували, що завод YTO є частиною величезної державної корпорації SINOMACH, в якій відповідає за виробництво тракторів, будівельної техніки, вантажних автомобілів та військових техніки.

Так як для нас цікаве саме тракторне виробництво, зупинимося на цьому підрозділі корпорації і заводі, який розташований в м. Лоян, провінції Хенань Центрального Китаю. Це місто є однією з древніх столиць Китаю і однією з колисок китайської цивілізації. Саме тому в 1955 році, за допомогою українських спеціалістів, тут було відкрито перший китайський тракторний завод, який виробляв трактори, що були ліцензійною копією радянської техніки. Згодом, завод почав випускати трактори на італійському обладнанні та з використанням італійських технологій, що були придбані у компанії FIAT AGRI. Власне, на базі цих машин компанія YTO почала виробництво нової лінійки тракторів, як наслідок бренд отримав славу виробника якісних та доступних тракторів, що стали самими популярними на внутрішньому ринку, а згодом почалася експансія на світові ринки.

На сьогоднішній день YTO одним з самих великих виробників тракторів в світі з долею ринку 5%. Трактори цього бренду успішно експлуатуються в різних куточках планети, в тому числі в Україні та інших країнах СНД, в Африці, Центральній та Південній Америці і навіть в Австралії. І скрізь де вони працюють, ці трактори здобувають репутацію якісних та надійних машин за доступною ціною та з невеликими експлуатаційними витратами.

Впевнений, що нашим аграріям може бути цікавим досвід та думки іноземних фермерів та спеціалістів щодо техніки YTO, тому приводимо переклад статті австралійського журналіста, який здійснює огляди різних тракторів, що постачаються на місцевий ринок. В статті йдеться про його враження від відвідання заводів, на яких відбувається виробництво YTO.

Так само як і в Україні, на ринку Австралії трактори YTO відомі вже протягом 10 років і отримали гарну репутацію доступної альтернативи техніці відомих брендів. Саме тому в австралійській журналістській спільноті виникла зацікавленість в відвіданні заводу, де виробляються ці трактори з метою на власні очі побачити виробництво та спробувати дізнатися в чому секрет успіху даного бренду.

Як видно зі статті, журналіст з 30-річним досвідом експлуатації тракторів був приємно здивований тим, що він побачив на заводі: як технологічним оснащенням так і виробничими процесами та запровадженою системою якості. Також він з задоволенням тестував нові трактори YTO і визнає, що техніка цього виробника за функціоналом, характеристиками і ціновою політикою є прекрасним рішенням для аграріїв, які не женуться за надсучасними технологіями, а лише потребують якісних та надійних тракторів за доступною ціною.

Також зі статті ми можемо відзначити, що австралійські фермери дуже схожі на українських в частині скепсису до новинок, вимогливості до техніки яку вони купують, особливо в частині якості, надійності та, звичайно, ціни. Проте техніка YTO поєднує в собі ці якості і саме тому фермери Австралії з задоволенням купують трактори цього бренду.

Журналіст звертає особливу увагу на нову модель трактора YTO LF2204 та нові для китайських виробників технічні рішення, які використані при виробництві цієї моделі, а саме: встановлення оригінального двигуна Cummins потужністю 220кс, трансмісії Full PowerShift, досить потужної гідросистеми з електронним керуванням, тощо. Також цікавим буде взнати про напрацювання конструкторів YTO в розробці 400-сильного трактора, який оснащений автоматичною трансмісією CVT та про умови, в яких нова техніка проходить перевірку якості та випробування.

Не дивлячись на те, що модельний ряд тракторів для австралійського ринку має деякі відмінності від моделей та комплектацій, що представлені в Україні, я впевнений, що найближчим часом українські сільгоспвиробники також матимуть нагоду побачити, протестувати та придбати нові моделі тракторів YTO потужністю 150кс, 160кс, 180кс, 200кс, 220кс і навіть 400кс і наша компанія планує презентувати деякі нові моделі вже в наступному році.

Бажаю приємного прочитання.

 

Осадчий Р.М.

Директор Компанії "АГСОЛКО УКРАЇНА"