Сільське господарство України - це важлива галузь економіки. Частка даного напрямку економіки у ВВП країни останніми роками постійно зростає і на даний момент становить близько 18%.

Одна з тенденцій розвитку галузі, котра прослідковується протягом останніх 10 років - це постійна модернізація та розвиток як самої техніки, так і ринку продажу в країні.

Великі підприємства та приватні фермери потребують якісних тракторів, комбайнів, техніки для обробки ґрунту/для післязбирального обробітку та іншої техніки для зростання рівня врожаю.

Компанія «AGSOLCO Ukraine» постачає до України імпортну сільгосптехніку, спецтехніку, комунальну та складську техніку, а також комерційний транспорт і запчастини. Частину наших пропозицій ви зможете знайти на порталі Autoline за посиланням: https://autoline.com.ua/agsolco/

Також АГСОЛКО є офіційним імпортером на українському ринку тракторів YTO (ЮТО). Це унікальний продукт за співвідношенням критеріїв «ціна-якість», який користується заслуженим визнанням споживачів в Україні та багатьох країнах світу. Ознайомитися з іншими пропозиціями з продажу тракторів від продавців з усього світу ви можете також на порталі Autoline, у даному каталозі: https://autoline.com.ua/-/traktory--c228

AGSOLCO вже понад 3 роки розміщує свою техніку на даному ресурсі. За час роботи портал зарекомендував себе надійним та ефективним партнером із продажу різних видів техніки, у тому числі й сільськогосподарської та будівельної, а також комерційного транспорту.

Autoline — це один із найбільших спеціалізованих порталів в Україні, котрий почав роботу ще у 2002 році. Зараз портал представлений у 60 країнах світу.

 

Варто зазначити, що "АГСОЛКО Україна", окрім тракторів YTO, постачає сільськогосподарську техніку таких виробників: Akpil, Gaspardo, Pronar, Geringhoff, Dominoni. Також компанія є офіційним дистрибьютором спецтехніки CHANGLIN, CHL, EVERUN, вантажівок Howo, легких комерційних автомобілів JAC, постачальників сільськогосподарського обладнання. АГСОЛКО є ексклюзивним постачальником високоякісних запчастин та покришок китайського виробництва, офіційним імпортером мастил CYCLON.

Принцип роботи компанії «AGSOLCO Ukraine» - це забезпечення клієнтів якісною технікою різного призначення за конкурентними цінами.

Принципом роботи компанії Autoline - обʼєднати продавців і покупців сільськогосподарської техніки та зробити їхню взаємодію продуктивною та безпечною. Саме завдяки цим принципам наша співпраця триває вже більше 3 років і є взаємовигідною та продуктивною.