Цього року українських аграріїв очікує непроста весняна посівна кампанія. Виходячи з того, що зима відпустила Україну зі своїх обіймів лише на початку квітня, фермерам потрібно встигнути підготувати ґрунт та провести посіви в дуже стислі строки. Для цього потрібно мати надійну та ефективну техніку, яка забезпечує 100% віддачу і не підведе в роботі.

Ні для кого не секрет, що першим помічником фермера є трактор – основна машина, без якої неможливе ведення сільгоспвиробництва, адже ця робоча конячка задіяна практично у всіх технологічних операціях. Трактор повинен бути надійним, економічним, простим в експлуатації, недорогим в обслуговуванні і, що дуже важливо в наш непростий час – доступним. Останній фактор є особливо чуттєвим для невеликих фермерів чи одноосібників.

Для сегменту тракторів 80-120кс тривалий час беззастережним лідером ринку були трактори білоруського виробництва, тому сьогодні МТЗ можна побачити як у одноосібника, так і в парку великого холдингу, адже для такого трактора завжди знайдеться робота чи в полі чи в господарстві. Проте, ставлення до трактора у фермера і у великого підприємства різне.

Великі підприємства при виборі трактора 80-100кс не звертають особливу увагу на якість, надійність, комплектацію, зручність роботи для оператора. В таких господарствах ці фактори є предметом прискіпливого вивчення при виборі потужного трактора преміальних брендів (CaseIH, New Holland, John Deere тощо). Коли ж купують малопотужні трактори, головним фактором є мінімальна ціна закупівлі, а як далі трактор буде працювати і як часто буде ламатися – то вже не принципово.

З іншого боку, невеликі фермери, які купують трактор, щоб працювати самому, звертають увагу на всі моменти: витрата палива, надійність, ергономіка кабіни, комплектація, наявність у постачальника сервісної служби та складу запчастин. Для нас, як дистрибуційної компанії та патріотів України, приємно спостерігати за зростанням в нашій країні кількості невеликих та середніх фермерів, які є основою середнього класу в сільській місцевості в Європі. Така модель може привести до збільшення зайнятості в сільській місцевості, створенню здорової конкуренції, розвитку малого бізнесу та зростання достатку селян – як наслідок, аграрний ринок стане більш збалансований.

Такі невеликі сільгоспвиробники купують техніку для себе, як фермери з Німеччини, Польщі чи Австрії. Зважаючи, що пропозиція в сегменті 45-120кс серед преміальних тракторів досить обмежена, та і цінова політика іменитих брендів часто-густо не по кишені нашим фермерам, у сільгоспвиробників залишається небагатий вибір – або купувати МТЗ, або шукати більш ефективну альтернативу.

Саме такою альтернативою стали трактори китайських виробників, адже за порівняно невеликі кошти можна отримати ліцензійну копію європейських тракторів, які мають високу надійність, високі експлуатаційні показники, першокласне оснащення і комфорт роботи оператора.

Серед професійних китайських виробників тракторів, які мають замкнутий цикл виробництва, провідним гравцем є державний тракторний завод YTO, який виробляє найбільшу кількість тракторів як на внутрішній ринок, так і на експорт.

З тракторами YTO різної потужності (від 25кс до 120кс) українські аграрії знайомі вже протягом 10 років, і за ці роки машини даного бренду здобули гарну репутацію, адже трактори, навіть з перших поставок, досі успішно експлуатуються і приносять прибуток своїм власникам.

На виставці «Зернові технології-2018» в Києві, наша компанія презентувала різні моделі тракторів YTO X954 (105кс) та YTO X1204(120кс), які стали центром уваги на нашому стенді. На цій виставці ми мали багато спілкування з фермерами, які експлуатують трактори YTO. У когось є трактор потужністю 30кс, у когось 80 кс, хтось має кілька тракторів різних моделей і різних років випуску і ми отримали лише схвальні відгуки про безвідмовність, потужність та тяговитість, паливну економічність та високу ефективність даної техніки.

Відгуки фермера про трактори YTO (ВІДЕО) - https://www.youtube.com/watch?v=Q_Q9EOBqGOs

Спеціалісти компанії АГСОЛКО Україна мають справу з тракторами YTO вже протягом 10 років, ми маємо великий досвід в обслуговуванні та підтримці продукції даного бренду, тому ми з впевненістю можемо констатувати, що у тракторів YTO на ринку України гарне майбутнє.

Для наближення цього майбутнього наша компанія докладає великих зусиль: ми забезпечуємо постійну наявність тракторів та запчастин до них на складі компанії, ми забезпечуємо гарантійне обслуговування тракторів YTO на рівні преміальних виробників, наші сервісні спеціалісти можуть здійснити обслуговування та ремонт будь-якого рівня складності.

Окремо звертаю увагу, що наша компанія постачає трактори YTO в багато оснащених комплектаціях, які можуть максимально забезпечити віддачу від трактора та комфорт для оператора.

Для того, щоб максимальна кількість сільгоспвиробників змогла оцінити якість роботи тракторів YTO, компанія АГСОЛКО Україна запроваджує ДЕМОТУР по регіонах України, який почнеться вже в квітні.

Для замовлення демонстрації трактора в роботі звертайтеся в регіональні представництва компанії.

Довідки за телефоном (050)352-50-12, (050)443-94-73.