Компанія Case IH, світовий лідер у виробництві сільськогосподарського обладнання, починає ювілейний рік із урочистого святкування своєї 175-ї річниці в головній штаб-квартирі у м. Расін, Вісконсін. Саме тут, на берегах річки Рут, засновник Джером Інкріз Кейс створив компанію Racine Threshing Machine Works (Цех молотарок в м. Расін), яка виготовляла революційні машини, що дозволяли пришвидшити сепарацію зерна після збору врожаю.

«Мені здається дивовижним той довгий шлях, який пройшли сільськогосподарська галузь та наша компанія впродовж останніх 175 років, особливо зважаючи на те, що сьогодні ми сильніші, ніж будь-коли», – каже Андреас Клаузер, Президент компанії Case IH.

«Лейтмотивом нашого незмінного інноваційного підходу завжди було прагнення надати нашим клієнтам постійно вдосконалювані технології, які б дали їм можливість підвищити ефективність та прибутковість свого господарства.

Перед тим як розпочати власний бізнес та перетворити його на пристрасть і справу всього життя, пан Кейс багато працював з фермерським обладнанням. Він був переконаний, що кожна одиниця обладнання, вироблена його компанією, повинна повністю відповідати обіцянкам бренду, і особисто слідкував за цим. Збереглися знамениті свідчення про те, як він, вже будучи досить літнім чоловіком, вирушив у інший штат, аби особисто розібратися у проблемі, котра виникла з одним із продуктів. Ці принципи продовжують надихати та спрямовувати нас і сьогодні».

Перші кроки компанії були тісно пов’язані з аналогічними кроками американської економіки, коли американські першопрохідці рухались вглиб країни на захід та засновували нові фермерські господарства, аби годувати зростаюче населення міст на східному узбережжі. В 1869 році Кейс створив перший трактор з паровим двигуном, який, хоч і був встановлений на колісному шасі, приводився в рух кіньми та використовувався для живлення інших машин. А вже в 1876 році він побудував перший самохідний трактор із паровим двигуном. Оскільки парові двигуни швидко витіснили коней у виконанні робіт з обмолоту, компанія J.I. Case Threshing Machine стала найбільшим в світі виробником парових двигунів у 1886 році.

В 1902 році в Чікаго шляхом злиття п’яти компаній було утворено компанію International Harvester, а посередником у цій угоді був особисто Дж.П. Морган – американський банкір, який в ті часи очолював галузі корпоративних фінансів та промисловості. В 1915 році компанія створила свій перший комбайн для збирання врожаю, а в 1923 представила Farmall® – перший в світі просапний трактор. Це була революційна комплексна система тракторів та причіпного обладнання для оранки, культивації та збирання врожаю, яка надавала найвищу продуктивність, надійність та безпеку. Компанія International Harvester продала більш ніж п’ять мільйонів тракторів Farmall, а в 1977 році запустила у виробництво унікальний однороторний комбайн Axial-Flow®, який здійснив революцію у сільськогосподарській галузі завдяки своїй простоті, якості та збереженню зерна, універсальності при роботі з різними культурами, належній потужності та високій вартості при перепродажу. Комбайни Axial-Flow і досі задають стандарти продуктивності збирання врожаю.

Компанія Case IH була створена в 1985 році, коли J. I. Case придбала сільськогосподарський підрозділ International Harvester, об’єднавши спадок Case та IH в один бренд. Її перший продукт, трактор Magnum потужністю від 160 до 240 к.с., був запущений у виробництво в 1987 році та став першим трактором, що був удостоєний нагороди Industrial Design Excellence. Magnum, який нині розвиває потужність вже до 380 к.с., залишається одним з найбільш впізнаваних продуктів Case IH, а кількість проданих одиниць цієї лінійки вже перевищила 150 000.

В 1996 році у виробництво було запущено трактори Quadtrac, які встановили і донині недосяжну планку якості. На сьогодні Steiger® Quadtrac 620 зі своїми 692 к.с. є найбільш потужним серійним трактором в світі, він забезпечує неймовірну тягову потужність, одночасно гарантуючи ефективну, проте щадну культивацію та передпосівний обробіток ґрунту.

Від початку нового століття, коли Case IH відновила бренд Farmall, технічні інновації компанії не сповільнюють свого темпу.

  • Системи точного землеробства (AFS™) від Case IH, які забезпечують точність до 2,5 см, знаходяться в авангарді технологій точного землеробства вже більше двох десятиліть, надаючи фермерам можливість максимально підвищити продуктивність та прибутковість шляхом використання супутникових технологій.
  • В 2000 році компанія Case IH створила технологію безступінчастої трансмісії, яка дала змогу тракторам CVX оптимально поєднати в собі потужність та паливну економічність.
  • Патентовані технології двигуна ‘Efficient Power’ дають можливість забезпечити відповідність обладнання Case IH останнім вимогам норм викидів Stage IV (Tier 4 Final) без впровадження складних систем рециркуляції вихлопних газів чи фільтрів часток.
  • В 2014 році Magnum 380 CVX було обрано «Трактором Року 2015» на міжнародній виставці EIMA в м. Болонья, Італія. Того ж року компанія Case IH також запустила Rowtrac CVX, якому вдалося поєднати в собі переваги гусеничних та колісних тракторів.
  • Переможна хода Case IH в 2015 році продовжилась, коли трактор Optum CVX отримав звання «Машина Року 2016» на виставці Agritechnica. Судді залишились під враженням від неймовірної конструкції його силового агрегату, прекрасного співвідношення потужність-вага, маневреності, ефективності та надійності.
  • Optum 300 CVX здобув відзнаку «Трактор року 2017» на EIMA 2016, міжнародній виставці сільськогосподарської техніки в Італії, де судді гідно оцінили його високу потужність та легку конструкцію, що відповідає потребам фермерів у Європі. Їх рішення стало визнанням філософії «сфокусованості на потребах фермерів» компанії Case IH та важливості Optum CVX для розвитку сегменту високопотужних та компактних тракторів на ринку.
  • Optum 300 CVX отримав золоту медаль в Україні на конкурсі InterAGRO Innovation Award протягом виставки ІнтерАгро-2016 в листопаді в Києві.
  • Відвідувачі Farm Progress Show 2016 в США були вражені, коли Case IH продемонструвала свій новий концепт автономного трактора. Цей революційний концепт здатен автономно працювати в полі з широким набором причіпного та навісного обладнання. Він був спеціально розроблений, аби зробити сільське господарство більш ефективним, економним та екологічним в той час, як пошук кваліфікованої робочої сили в багатьох куточках світу стає для фермерів все складнішим.

«175-а річниця Case IH – це свідчення багатьох років незмінної якості, наполегливості та прогресу. Це також нагода замислитися над нашими керівними принципами – прагнення до інноваційного машинобудування, ефективної потужності та агрономічної конструкції, над філософією, яку ми продовжимо втілювати і надалі», – додає Андреас Клаузер.

«Я впевнений, якби пан Кейс міг побачити компанію сьогодні, то він безумовно визнав би, що всі ті ключові цінності, які він плекав так багато років тому, досі живуть у всьому, що ми створюємо. Я не маю жодного сумніву у тому, що він схвалив би те, що ми залучаємо клієнтів до участі в розробці кожної нової лінійки, моделі та продукту через нашу програму Customer Driven Product Design (Розробка продуктів на основі потреб клієнтів), а от що він подумав би про концепцію автономного трактора – нам залишається тільки здогадуватись!

«Коли я дивлюсь на ту неймовірну трансформацію, яка відбулась в сільськогосподарській сфері впродовж останніх 175 років, то з захопленням думаю про те, що може бути досягнуто протягом наступних 175 років. Я впевнений, ми повернемося до обговорення цього питання під час святкувань з нашими клієнтами, дилерами та співробітниками».