При веденні дорожніх робіт, в процесі будівництва споруд, завантаження сипучих матеріалів і плануванні площ застосовуються різні навантажувачі. Найпоширенішим видом вважаються фронтальні навантажувачі, бо здатні виконати більшість поставлених завдань, вони маневрені і мають високу продуктивність і універсальність. Ці машини можна оснащувати різними навісними пристроями: відвалами, ковшами різного призначення, захватами, роторними снігоочисниками і ін. Тому комунальні та будівельні організації при виборі техніки найчастіше зупиняють свій вибір саме на фронтальних навантажувачах. Такого роду машини випускаються в Північній Америці, в Європі і в Китаї.

В останні роки на ринку України саме китайські фронтальні навантажувачі завоювали лідируючі позиції, завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам, досить високій надійності і доступній ціні.

Заслужене визнання отримали навантажувачі CHANGLIN моделей 936 і 956X/956XL. Найпопулярнішою є модель CHANGLIN 956X. Ця машина може оснащуватися ковшем ємністю від 3 куб.м, а зусилля на відрив ковша від землі становить 16 тон. Можна з упевненістю сказати, що навантажувачі CHANGLIN 936X і 956X є гордістю китайського машинобудування. Вони здатні працювати в найскладніших умовах і радують своєю безвідмовною роботою. Також фронтальні навантажувачі лінійки CHANGLIN зарекомендували себе добре як в південних, так і в північних регіонах країни, а особливо на ліквідації стихійних лих в січні 2017 року.

Навантажувачі CHANGLIN 956X оснащені дизельним двигуном «Weichai-Deutz WD10G220E21». Він має потужність в 220 кінських сил і ідеально підходить для використання в екстремальних умовах протягом тривалого часу і практично без зупинки. У придбанні CHANGLIN 956X особливо повинні бути зацікавлені організації, які займаються постійним навантаженням матеріалів, які потрібно піднімати на велику висоту, наприклад, в залізничні вагони. Він відмінно підходить для завантаження дробильного і сортувального обладнання. Якщо говорити про застосування цих машин в сільському господарстві, при завантаженні автотранспорту зерном, то завдяки великій висоті завантаження від 3050 мм до 3684 мм при куті вивороту ковша на 45°, оператор може завантажити будь-який, існуючий на ринку, рухомий склад.

Техніка CHANGLIN містить в собі останні інженерні рішення, які дозволили запропонувати ринку кращу машину за конкурентною ціною. Всі аксесуари і витратні матеріали, які вам можуть знадобитися для роботи і обслуговування, вже досить широко представлені на ринку. Навісне обладнання керується багатофункціональним джойстиком, на останніх генераціях машини в конструкцію впроваджена спеціальна система зниження вібрації, що збільшує комфорт роботи оператора і термін служби вузлів. При такій високій довговічності вузлів і механізмів навантажувач CHANGLIN 956X має найпривабливішу ціну. Завдяки домовленості з заводом, дистриб'ютору вдається утримати цю цінову політику, чим із задоволенням користуються багато компаній в Україні.

Сьогодні жодна будівельна операція не обходиться без застосування вантажно-розвантажувальних машин. Фронтальні навантажувачі CHANGLIN - це унікальні в своєму класі машини, з величезним списком функціональних можливостей! Їх діапазон застосування дуже широкий. Від будівельних майданчиків і складських приміщень будь-якої площі, до різних завдань в сільському і лісовому господарстві. Їх унікальність в тому, що ви самостійно можете розширювати діапазон функціональних можливостей вашого навантажувача за рахунок різного навісного устаткування.

Чим сьогодні представлений ринок вантажної техніки?

Основні гравці на українському ринку в цьому сегменті:

1) ТОВ «ТДС Укрспецтехніка», ТДС, основна торгова марка SDLG навантажувачі серії LG 953, 956, 936L, 933, 918.

2) ТОВ Аларіт спецтехніка, Аларітпром, торгова марка LiuGong, навантажувачі серії CLG 856C, 856, CLG 835C, 835D.

3) Група компаній «Індустрія», Індустрія запчастина, торгова марка Doosan, навантажувачі серії SD200, SD300.

4) ТОВ «Цеппелін Україна», торгова марка SEM, навантажувачі серії 618, 630, 636, 639, 652 B, 655, 656 D.

Так чим ж ми відрізняємося від своїх конкурентів в даному сегменті представлених навантажувачів?

Серед китайських заводів, що займаються випуском фронтальних навантажувачів, концерн CHANGLIN є одним з найбільших. Згідно з наявними даними, йому належить третина ринку дорожньо-будівельної техніки, виробленої в Китаї. CHANGLIN Company Limited добре відома не тільки у себе на батьківщині, але і далеко за її межами, адже вже понад 50 років вона виробляє якісні та надійні будівельні машини. Правда, раніше компанія була відома, як Чанчжоу, а свою нинішню назву вона отримала в 1995 році після того, як стала спільним продуктом двох найбільших виробників світового рівня - Komatsu і Hyundai. Уряд КНР ліцензувало діяльність підприємства Чаньлінь, і на сьогоднішній день в його розпорядженні є сертифікований інженерно-конструкторський центр, в якому працюють провідні фахівці. Фронтальні навантажувачі CHANGLIN активно експлуатуються в усіх регіонах нашої країни, зарекомендувавши себе, як надійна техніка з бездоганною репутацією.

Навантажувачі CHANGLIN мають низько розташований центр ваги, відрізняються надійністю, невибагливістю в обслуговуванні, легкістю управління і маневреністю. Завдяки своїм конструктивним особливостям, а саме: потужній конструкції шарнірно-зчленованої рами та спеціальному конструктиву стріли, навантажувачі витримують колосальні навантаження при роботі в кар'єрах, портах, бетонних вузлах і т.д.

Особливості, які відрізняють навантажувачі CHANGLIN від інших марок:

  • висока продуктивність;
  • інноваційність;
  • універсальність;
  • легкість в управлінні;
  • маневреність;
  • мобільність.

Ознайомитися з моделями даної техніки ви можете на нашому сайті в розділі "Фронтальні навантажувачі".