Концептуальний трактор Magnum дебютує в Європі / Трактор пропонує потенціал, який позбавить операторів необхідності проводити безліч годин у полі / Крім того, будуть продемонстровані останні моделі Quantum, Luxxum та Maxxum, а також нова технологія точного землеробства / В 2017 році виповнюється 175 років відтоді, як в 1842 році компанію JI Case Threshing Machine було засновано в м. Расін, штат Вісконсин, де і дотепер створюються всі трактори Magnum
На першій великій міжнародній виставці в рік свого 175-го ювілею компанія Case IH відкриє європейським фермерам останні розробки своєї команди з інновацій: ці розробки втілені в новому автономному тракторі Magnum, що був продемонстрований на виставці US Farm Progress Show минулої осені. Зважаючи на те, що на даному етапі цей трактор є концептом, на стенді Case IH на SIMA в Парижі його доповнять останні моделі поточних лінійок продукції компанії, включаючи оновлений Quantum, покращений Farmall C, новий Luxxum та вдосконалений Maxxum, а також модернізовані рулонні та тюкові прес-підбирачі і нова технологія точного землеробства.
Хоча автоматичне керування та інші автоматизовані функції техніки вже сьогодні допомагають спростити працю операторів на існуючих машинах, їм все одно доводиться працювати безпосередньо в полі велику кількість годин, а пошук достатньо кваліфікованих кадрів та їх навчання для роботи стає все важчим. Автономний концептуальний трактор (Autonomous Concept Vehicle - ACV) був розроблений спеціально для того, щоб позбавити водіїв потреби проводити безліч годин у кріслі трактора та оптимізувати роботу фермерського господарства шляхом ефективного використання робочої сили та налагодження цілодобової роботи без участі людей. Він навіть пропонує можливість автоматичного підлаштування до погодних умов і придатність до роботи поряд з вже наявною в господарстві технікою. ACV отримав срібну медаль за інноваційність в номінації SIMA Innovation Awards.
В конструкції ACV збережено наявність традиційного двигуна, трансмісії, шасі та навіски для причіпного обладнання, а також системи навігації GPS з RTK, що дозволяє досягти повторюваної точності проходження в межах 2,5 см. Завдяки цим особливостям нова розробка ACV дозволяє подолати труднощі, пов’язані з сучасними викликами в сільському господарстві, та зробити робочий день персоналу ферми легшим, що позитивно відобразиться на ефективності роботи всього господарства та його співробітників зокрема. Цього вдасться досягти завдяки революційній конструкції, яка дає можливість дистанційно здійснювати програмування, управління та контроль за роботою трактора за допомогою планшету або персонального комп’ютера. Безпека роботи гарантується завдяки використанню вбудованого датчика, радара та лазерного лідара, які органічно інтегровані в оновленій безкабінній компоновці трактора. Якщо поля зв’язані між собою дорогами приватного користування, ACV навіть можна запрограмувати на самостійне пересування між такими полями, крім того, автономний трактор здатен використовувати погодні дані та зупиняти роботу у разі настання несприятливих погодних умов або навіть використовувати ці дані з метою самостійного пересування на більш сухе у даний момент поле. Наразі ACV є концептуальним обладнанням, але використані в ньому технології в майбутньому можна інтегрувати в нові традиційні трактори, при цьому вони однаково придатні для використання як на невеликих тракторах (наприклад, тих, що працюють в садах), так і на великих машинах розміру Magnum.
Прикладом цього є вже практично зараз доступні нові технології точного землеробства, які компанія Case IH продемонструє на SIMA, включаючи AccuTurn – нову опцію трактора, яка автоматизує процес повороту на кінцях гону та при заході на наступний обраний валок. Крім того, на виставці будуть розкриті переваги мережі RTK+ від Case IH: це система, призначена для забезпечення безшовної корекції покриття сигналу з точністю RTK та максимальною тривалістю безвідмовної роботи.
На виставці будуть продемонстровані нові моделі тракторів та оновлені вже існуючі моделі, а також переможець в номінації «Трактор року 2017» – Optum CVX потужністю 270/300 к.с. Нові моделі Maxxum доступні як в заводській комплектації, так і з опціональним оснащенням багатофункціональним підлокітником Multicontroller та безступінчастою трансмісією CVX. Всі вони отримали новий дизайн та комплекти освітлення, цільне лобове скло, вдосконалене кермове колесо, декілька варіантів оздоблення сидіння та систему ISOBUS класу II/III, а також покращену підвіску переднього мосту та опціональне моторне гальмо. Збільшені крила дозволять встановити шини 650/65R38, варіанти трансмісії включають Semi-Powershift з чотирма діапазонами швидкості 16F/16R 40 км/год або 17F/16R 50 км/год, 32F/32R з ходозменшувачем або безступінчасту трансмісію CVX. Управління останніми моделями сумісного причіпного обладнання можна здійснювати через ISOBUS за допомогою терміналу AFS, крім того, за наявності системи Класу III сумісне навісне обладнання зможе керувати певними функціями самого трактора.
Нова серія Luxxum включає в себе три моделі з двигунами Stage IV потужністю 99, 107 та 117 к.с. (номінальна), оснащені системою Hi-eSCR від Case IH. На них встановлюється нова трансмісія 32F/32R з чотирма діапазонами, сервоприводом перемикання та повністю автоматичним перемиканням швидкостей, а також новий опціональний передній міст та підвіска кабіни. Багатофункціональний підлокітник Multicontroller з джойстиком може включати окремий додатковий джойстик для управління завантаженням з вбудованими функціями управління трансмісією.
Моделі лінійки Farmall C потужністю 86-114 к.с. в 2017 році отримали цілу низку вдосконалень, включаючи опціональне встановлення підлокітника Multicontroller для підвищення комфорту оператора, функцію збереження постійної швидкості двигуна та опціональну підвищену вантажопідйомність задньої навіски. Вони також можуть похизуватися реальною максимальною швидкістю 40 км/год при знижених обертах двигуна, крім того, їх можна замовити з заводу у комплектації з навантажувачем.
Була переглянута та вдосконалена конструкція тракторів Quantum V (виноградники) та F (фрукти) потужністю 65-105 к.с. Вони отримали оновлений дизайн та модернізоване внутрішнє оздоблення кабіни і органів управління, тепер їх опціональне обладнання включає середньовстановлену гідравлічну зчіпку, гідравлічний насос зі збільшеним потоком, функцію перемикання фільтрації при обприскуванні, а також вбудовану передню навіску/ВВП.
Тим часом, перші святкування 175-го ювілею компанії Case IH відбудуться вже на виставці SIMA. Джером Інкріз Кейс заснував JI Case Threshing Machine Company в 1842 році в м. Расін, штат Вісконсин, США. В 1984 році ця компанія об’єдналась з підрозділом сільськогосподарського обладнання International Harvester, внаслідок чого утворилась компанія Case IH, після чого JI Case було перетворено на публічну акціонерну компанію, Case Corporation, в 1994 році. В 1999 році Fiat придбав Case Corporation та бренд Case IH та сформував з них CNH, яка пізніше стала тим, чим вона є на сьогодні – CNH Industrial. У новому ювілейному році також виповнюється 30 років від початку виробництва перших тракторів Magnum, останнє покоління яких і дотепер виробляється в місті Расін.