Зерновоз вже тривалий час є найпопулярнішім засобом транспортування зерна з поля до елеватора. Є можливість використовувати орендовані транспортні засоби, але для агровиробників це додаткові витрати, тому багато хто з них приходять до рішення про покупку власних зерновозів. Сьогодні в Україні попит на такі машини дуже виріс, оскільки для експорту зернових культур у воєнний час необхідні безпечні коридори доставки.

На ринку присутні декілька типів зерновозів – це вантажні автомобілі з самоскидним кузовом, автопоїзди у складі вантажного автомобіля і причепа, обладнані спеціальним кузовом для перевезення сипучих матеріалів або тягач із причепом-самоскидом. Важливо правильно визначити найкращий для себе варіант перед покупкою.

АГСОЛКО постачає різноманітні варіанти шасі, а також тягачі для роботи з самоскидними напівпричепами, для виготовлення зерновозів різних модифікацій. На базі різних моделей SITRAK і JAC можливе виготовлення зерновозів з об’ємом кузовів від 12 до 35 куб.метрів. Виготовлення кузовів зазвичай проводиться на українських підприємствах-партнерах, але можлива і забудова від завода-виробника.

Недавній приклад вдалого гармонійного поєднання двох якісних складових, що разом утворили чудовий продукт– зерновоз, розрахований на транспортування до 32 куб.метрів збіжжя, на базі шасі SITRAK C7H (6х4). Кузов AGRi Line - самоскидний двостороннього розвантаження із міцної сталі СТ3/Strenx 700. Вантажність зерновозу складає 25,6 тонни. Виготовлений на замовлення сільськогосподарського підприємства з Житомирщини.

Шасі моделі SITRAK C7H (6х4) розраховане на повну масу 35 т та оснащене турбодизельним 10,5-літровим двигуном MC 11 потужністю 440 кс і максимальним крутним моментом 2100 Нм при 1000 – 1400 об/хв.

Для замовлення зерновозів та інших модифікацій на базі SITRAK і JAC звертайтеся до офіційного імпортера "АГСОЛКО Україна" - 050 351 62 10.