АГСОЛКО не припиняла свою роботу з початком війни. Ми скоригували бізнес-процеси, налагодили нові логістичні маршрути, весь час залишаємось на зв’язку з нашими клієнтами. В умовах воєнного стану нам вдалося налагодити постачання техніки і запасних частин, вкрай необхідних сьогодні країні. Зокрема, здійснюються поставки самоскидів і автобетономіксерів виробництва SINOTRUK. Ці вантажівки варті бути задіяними у відбудові України!  

Компанія «АГСОЛКО Україна», яка є офіційним імпортером вантажних автомобілів HOWO, SITRAK та ексклюзивним імпортером вантажівок HOHAN в Україні, протягом останніх років зайняла лідируючі позиції у відповідних сегментах постачання вантажних автомобілів. Корпорації SINOTRUK, що випускає автомобілі перерахованих брендів, вдалося подолати стереотип щодо китайських вантажівок, і вони набирають все більшої популярності в різних галузях господарства.

На українському ринку чітко сформувався тренд зростання продажу вантажних автомобілів виробництва Китаю. І якщо раніше компанії обережно обирали самоскидну або комунальну техніку, орієнтуючись на найнижчу цінову пропозицію, то вантажівки SITRAK, HOWO та HOHAN обирають з іншої мотивації, зокрема завдяки зусиллям професійної команди АГСОЛКО. Ці бренди вже мають своїх прихильників завдяки перевіреним часом надійності, зручності експлуатації, налагодженому на високому рівні техобслуговуванню і, звичайно – зваженою ціною.

За даними видання AUTO-Consulting, загальна кількість поставлених за 6 місяців 2021 року в Україну бетонозмішувачів перевищила 60 одиниць. Це більше, ніж за весь 2020 рік! При цьому компанія АГСОЛКО поставила клієнтам понад 30 бетономіксерів. Тобто фактично кожен 2-й новий міксер в Україні – від компанії АГСОЛКО! Таким чином компанія «АГСОЛКО Україна» впевнено посіла місце лідера з постачання автобетонозмішувачів українським будівельникам. Також значна позитивна динаміка відслідковувалась і в сегменті постачання самоскидів.

Кожна серія автомобілів SINOTRUK заслуговує окремої уваги та належним чином оцінена українськими дорожниками та будівельниками.

Автомобілі SITRAK серії C7H – це сучасні потужні автомобілі, що втілили в собі найновітніші тренди і досягнення світового автомобілебудівництва. Вантажівки цієї серії визнані найтехнологічнішим автомобілем виробництва Китаю (High-end Technology Truck). Найбільший технічний внесок в розробку зробила компанія MAN - один із найбільших світових виробників вантажних автомобілів, якій належить 25% акцій компанії SINOTRUK. Вантажні автомобілі C7H дуже стрімко підкорюють український ринок.

Модельний ряд SITRAK C7H– це тягачі, самоскиди, бетономіксери, зерновози та шасі різних специфікацій і модифікацій, що дозволяє забезпечити оптимальний варіант автомобіля для різноманітних потреб в логістиці.

Так, сідельні тягачі SITRAK C7H є надійними помічниками при доставці на будівництво великих обсягів різноманітних будівельних матеріалів. Сідельні тягачі серії SITRAK C7H в спеціальному виконання Heavy Duty успішно виконують найскладніші завдання з транспортування різного роду сипучих матеріалів в різних галузях господарства. Сфера їхнього використання поширюється і на перевезення зернових культур з полів до елеваторів та морських портів, і на транспортування щебню, піску та асфальто–бетонних сумішей в дорожньо-будівельній галузі. Тягачі SITRAK C7H заслужили довіру клієнтів – потужних дорожніх і виробничих підприємств, завдяки своїй якості, надійності та невибагливості до умов експлуатації.

Автобетономіксери SITRAK C7H – безумовний лідер українського ринку в своєму сегменті протягом останніх 3 років. Автобетономіксери SITRAK C7H займають близько 50% від усього об’єму ринку нових автобенозмішувачів. Своє визнання у покупців вони заслужили завдяки сучасному дизайну, високій ергономічності робочого місця оператора, потужним та надійним двигунам серії MC 11, надійності та конкурентній ціновій пропозиції.

SITRAK C7H. Cтиль справжнього короля… - ВІДЕО

Автомобілі HOHAN - це бюджетніший варіант сучасного вантажного автомобіля, який націлений на конкуренцію з Ford Trucks та іншими вантажівками середнього цінового діапазону. З 2020 року «АГСОЛКО Україна» розпочала ексклюзивні поставки моделі HOHAN N7G різних модифікацій. Запорукою успіху моделі HOHAN N7G є велика кількість технічних переваг за розумну ціну.

Найпопулярнішими моделями на ринку України стали самоскиди з колісною формулою 8х4 та 6х4 та кузовами як U – подібного так і П – подібного типу, що оснащуються підігрівом та тентом. Самоскиди розраховані для роботи у важких умовах та мають вантажопідйомність 26,5 - 34 т, об'єм кузова 18 -22 м3. Hohan N7G укомплектований денною кабіною з комфортним інтер'єром і достатнім переліком додаткового обладнання та опцій комфорту.

Затребуваними є і автобетономіксери HOHAN, що поставляються з бочками різних об’ємів - 12м3 та 9м3. На базі шасі HOHAN з різною колісною формулою можливе виготовлення різноманітної спецтехніки - автобетононасоси, комбіновані дорожні машини, крани-маніпулятори та інше.

Мабуть, найголовнішою перевагою HOHAN N7G є його двигун, який відповідає кращим зразкам, що сьогодні встановлюються на найсучасніші вантажівки в світі. Двигун має чудові характеристики потужності (400 кс) та крутного моменту (1900 Нм), а також економічності та ресурсу. Крім того, HOHAN комплектується 12-ступінчастою КПП із синхронізаторами та провідними мостами МАН із передавальним числом 4.20. За великим рахунком, всі основні агрегати - провідних світових виробників (Bosch, ZF, Wabco і т.ін.).

Запас міцності самого шасі вже також встигли оцінити достатньо клієнтів. За невеликий проміжок часу було поставлено більше 150 автомобілів HOHAN різних модифікацій, і з кожним роком їхня популярність буде збільшуватися.

«АГСОЛКО Україна» забезпечує клієнтів повним переліком необхідних запасних частин до автомобілів HOWO, HOHAN, SITRAK, а також повний технічний супровід. Доречи, гарантійний період на автомобілі SINOTRUK складає два роки, без обмеження по пробігу.

З технічними характеристиками та модельним рядом вантажних автомобілів SINOTRUK можна ознайомитись на сайті www.agsolco.com.

Детальна інформація та консультації за телефоном - (044) 290 76 26, (050) 351 62 10.