До весняної посівної компанія «АГСОЛКО Україна» запустила акцію - кожен покупець зернової сівалки отримає запас мінеральних добрив (1000 кг) у подарунок! З добривами від АГСОЛКО врожай буде кращим!

Акція діє на зернові сівалки з внесенням добрив: Ozdoken Pertum 4.2, MayAgro 2BMF-24 (3,6 m), MayAgro 2BMF-36 (5,4 m).

Акційна пропозиція дійсна за умови 100% попередньої оплати покупцем вартості обраної сівалки.

В якості подарунку поставляються якісні мінеральні добрива українського виробництва.

Термін дії пропозиції – до 30.04.2023 року.

Механічні зернові сівалки з внесенням міндобрив MyAgro здійснюють високоточний висів зернових та зернобобових культур в широких межах норм висіву (від 10 до 400кг/га).

Навісні механічні зернові сівалки з внесенням добрив Ozdoken Pertum можуть здійснювати високоточний посів зернових та дрібнонасінних культур в широких межах норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) з одночасним внесенням добрив. Завдяки невеликій власній масі та наявності ємкого бункера з можливістю встановлення надставок для збільшення об’єму, що може ділитися між насінням та добривам в різних пропорціях, дані сівалки є ідеальним рішенням для висіву зернових та дрібнонасінних культур в агрегатуванні з тракторами невеликої потужності 80-110кс.

Висока точність сівалок такого типу дозволяє здійснити економію дорогого насіннєвого матеріалу, а також підвищити врожайність внаслідок забезпечення оптимальної норми висіву та глибини заробки насіння. Сівалки виключно ефективні і надійні в експлуатації. Така техніка є надійним та доступним рішенням для фермерів і середніх господарств.

«АГСОЛКО Україна» є офіційним дилером техніки Ozdoken та MyAgro на території України. З питань придбання техніки цих брендів і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва , а також за телефоном (044)290-76-26, (050)352-50-12 або електронною поштою office@agsolco.com.