На виставці «Зернові технології 2025» («АгроВесна-2025»), що пройшла в Києві з 12 по 14 лютого 2025 р, ми представили три наших нових неймовірно цікавих проекти, що спрямовані допомогти фермерам і аграріям на шляху відновлення бізнесу та відбудови країни. Окрім представлених стендів, в рамках виставки пройшли три конференції за тематикою проектів.
Три нових потужних проекти було презентовано нами в рамках виставки «Зернові технології 2025». Наші проекти орієнтовані на підтримку малих і середніх фермерських господарств, які становлять значну частину агросектору України, а також підприємств інших сфер діяльності різних форм власності, що стикаються з нестачею доступу до фінансування. Довготривалі фінансові інструменти, розробленні за сприяння іноземних фондів-партнерів з Данії та Канади, передбачають можливість отримання цільових коштів для будівництва об’єктів, закупівлі обладнання та інших складових аграрного виробництва терміном до 22 років за мінімальними кредитними ставками. Для громад пропонується програма з можливістю списання до 40% інвестованих коштів. Це унікальні пропозиції на ринку!
Carbon Credit Ukraine (CCU) - український проект, основною метою якого є надання фермерам можливості отримати кошти за вуглецеві сертифікати, які вони генерують завдяки своїм практикам сталого управління земельними ресурсами. Проект сприяє світовій кліматичній ініціативі та розвитку відновлювального землеробства.
UKRSUN – проект по забезпеченню альтернативних джерел енергії. Сонячні панелі, інвертори, акумуляторні батареї, комплектуючі для сонячних станцій, атмосферні генератори води тощо - якісне обладнання виробництва провідних підприємств світу. Повний цикл проектно-монтажних робіт обладнання різної складності та потужності. Фінансові інструменти.
New Grain Logistics – проект спрямований на ефективне вирішення будівництва об’єктів зберігання та переробки зерна через доступні довготривалі інструменти фінансування.
За тематикою представлених проектів, 13 лютого в МВЦ, в рамках виставки, пройшли три конференції, спікерами яких стали керівники проектів, фахівці з Литви, Данії, США, а також шановані українські експерти.
Проект Carbon Credit Ukraine - Конференція: Вуглецеві сертифікати - додатковий дохід для фермера. Перспективи українського проекту.
Спікери конференції:
Олена Кононенко, керівник проекту Carbon Credit Ukraine
Laimonas Noreika, генеральний директор Heavy Finance (Литва)
Violeta Gevorkjan, керівник напряму стійкого розвитку Heavy Finance (Литва)
Людмила Василенко, директор агрохімічної лабораторії PLT LAB (Prime Laboratory Technologies)
Проект New Grain Logistics - Конференція: Ефективне вирішення будівництва об’єктів зберігання та переробки зерна через доступні довготривалі інструменти фінансування.
Спікери конференції:
Володимир Левченко, керівник проекту New Grain Logistics в Україні
Tony Scanlan, партнер фонду UAF (Ukraine Forward Fund), США
Руслан Савчишин, партнер фонду UAF (Ukraine Forward Fund), США
Kaare Stamer Andreasen, фінансовий директор EIFO (Експортне агентство Данії)
Валерій Кирилко, ген. директор ГК «Індустріальні парки України»
Богдан Поперечний, директор ТОВ «Актив-Проект»
Проект UkrSun - Конференція: Сонячні електростанції – кращі рішення енергонезалежності для аграріїв, підприємств всіх форм власності, фермерів, приватних домогосподарств та бізнесу. Доступне фінансування.
Спікери конференції:
Олеся Міщенко, голова правління Фонду декарбонізації України.
Дмитро Копил та Сергій Янішевський, менеджери проекту UkrSun
Тематика всіх трьох презентованих проектів є найактуальнішою для українського агробізнесу, а також підприємств комунальної сфери, територіальних громад тощо. Ці проекти дозволяють збудувати, оптимізувати, за необхідності відновити різноманітні об’єкти та бізнеси, адже вони забезпечують економію ресурсів, покращення прибутковості, повну енергонезалежність, розвиток інфраструктури, нові робочі місця. А головне – проекти, партнерами яких виступають потужні іноземні фінансові партнери, надають доступ до унікальних програм довготривалого фінансування, аналогів яким сьогодні немає на українському ринку.
За додатковою інформацією звертайтеся, будь-ласка, за номером +38 050 353 93 86.