Компанія «АГСОЛКО Україна» презентує українському ринку новий самоскид SINOTRUK HOWO T5G TX. Перша партія з 30 самоскидів вже поставлена в Україну в рамках міжнародного проекту під егідою ООН.

HOWO T5G TX – нова для України модель вантажних автомобілів корпорації SINOTRUK, що випускає вантажівки різних модифікацій широко відомих брендів HOWO, SITRAK і HOHAN. HOWO T5G TX вже зарекомендував себе на міжнародних ринках, наразі АГСОЛКО має честь презентувати його українським споживачам.

Самоскиди SINOTRUK HOWO T5G TX – надійні сучасні автомобілі, основні вузли яких (двигун, кабіна, мости) виготовлені за ліцензією MAN. Двигуни 400 – 440 к.с., MC11/(МАН Д20) екологічного стандарту EURO V. Вантажопідйомність 24 500 - 33 100 кг. HOWO T5G TX вирізняється низькими експлуатаційними витратами порівняно з європейськими брендами - до 50 процентів економії на вартість технічного обслуговування та запасних частин. Автомобілі виконані в сучасному дизайні, із дотриманням всіх необхідних норм безпеки та комфорту.

На автомобілі надається гарантія 12 місяців, без обмеження пробігу.

Додаткова гарантія на другий рік (без обмеження щодо пробігу) на силову лінію (двигун, КПП, мости та карданний вал).

 

«АГСОЛКО Україна», як офіційний імпортер SINOTRUK Україні, забезпечує клієнтів повним переліком необхідних запасних частин до автомобілів HOWO, HOHAN, SITRAK та надає технічну гарантійну та постгарантійну підтримку по всій території України.

З технічними характеристиками самоскидів SINOTRUK HOWO T5G TX можна ознайомитись на сайті «АГСОЛКО Україна» .

Ціна оновленого HOWO T5G TX приємно вразить потенційних покупців – самоскид в базовій комплектації з колісною формулою 6х4 стартує від 106 000 доларів; базова комплектація з колісною формулою 8 х 4 - від 112 000 доларів.

Вантажівки SINOTRUK здобули довіру  українських споживачів завдяки надійності, зручності експлуатації, налагодженому на високому рівні техобслуговуванню, а також привабливій ціновій політиці. Це сучасні потужні автомобілі, що втілили в собі найновітніші тренди і досягнення світового автомобілебудування. Великий внесок в технічну розробку автомобілів здійснила компанія MAN - один із найбільших світових виробників вантажних автомобілів, якій належить 25% акцій SINOTRUK.

Для замовлення і консультацій звертайтеся до офіційного імпортера "АГСОЛКО Україна" - 050 351 62 10.