Керівництво компанії «АГСОЛКО Україна» в листопаді 2023 року здійснило велике турне до Китаю та Індії. В рамках візиту пройшли ділові зустрічі з усіма основними постачальниками техніки, інтереси яких АГСОЛКО представляє в Україні. Представники найбільших китайських корпорацій, таких як Sinotruk, JAC, YTO, Changlin, Sinomach, BAIC, FAW, Changfa, Everun, WeLift, Brouav та ін. дуже гостинно зустріли українську делегацію, що першою відвідала партнерів після тривалої перерви. Раді були зустріти українців і на найбільшому підприємстві з виробництва кранової та будівельної техніки Індії - компанії ACE.

Основною метою візиту представників АГСОЛКО до Китаю було знайомство з новими розробками та моделями техніки для формування найкращих пропозицій для українського ринку. В свою чергу, китайські партнери з великою зацікавленістю ознайомились з презентованими їм результатами діяльності та прогнозами перспектив розвитку української економіки в цілому та окремих ринкових сегментів. Ринок України має величезний потенціал, зважаючи на потребу у

відновленні країни та поповненні парків знищеної техніки. Тож, сторони оновили умови дилерських угод, взявши до уваги зміни в логістиці та умовах ведення бізнесу, пов’язаних з воєнними діями на території нашої держави. Приємно відмітити, що китайські та індійські компанії з розумінням ставляться до поточної ситуації в нашій країні та з готовністю йдуть на спрощення та оптимізацію умов співпраці.

Екскурсії на заводи компаній- постачальників приголомшили масштабами виробництва, ефективністю персоналу, рівнем автоматизації та систем контролю якості, що значно просунулися уперед з часів попередніх візитів. Так, на заводі Sinotruk, чвертю акцій якого володіє компанія MAN, кількість вантажних автомобілів, що випускаються протягом місяця сягнуло 60 тисяч! Завод по праву вважається найсучаснішим у світі, використовуючи при зборці найсучасніші технології, у тому числі технологію Black-light, що передбачає безперервну роботу виробничих роботів. Доречі, в лютому 2023 року компанія Sinotruk презентувала свій новий флагманський тягач SITRAK C9H, обладнаний найпотужнішим у Китаї, та навіть у світі, двигуном потужністю 800 к.с. Ця модель вже наступного року буде презентована в Україні.

 

  

Вразила оновленнями і компанія Changlin – у відповідності до сучасних трендів, компанія акцентується на виробництві різноманітної спецтехніки з електричним приводом. Наразі в арсеналі Changlin повний модельний ряд – від навантажувачів до екскаваторів. Велику увагу підприємство приділяє якості і ємності електричних батарей, яких вистачає на повну зміну безперервної роботи.

Схожа картина очікувала і на заводах та в шоу-румах корпорацій JAC та BAIC – сучасне високотехнологічне виробництво, використання найсучасніших розробок світових галузевих лідерів і власних, дотримання міжнародних стандартів якості, надсучасний стильний дизайн. В павільйонах, де виставлені зразки авто, складається враження пересування у майбутнє!

 

 

Окремо зупинимось на тракторних гігантах – YTO і Changfa. AGSOLCO була піонером у виведенні на український ринок тракторів YTO і доклала великих зусиль для формування впізнаваності та довіри до цього бренду. Трактори YTO набули популярності у середніх фермерів і вийшли на достатньо високий рівень продажів. Однак, у зв’язку зі змінами дилерської політики YTO, за останні роки обсяги продажів їхньої продукції в України значно скоротились. Під час зустрічі з керівництвом корпорації вдалося досягти домовленості про стимулювання розвитку бренду в Україні, привабливу цінову політику, а також впорядкування дилерських угод з українськими імпортерами. Тож, чекаємо в Україні нових великих поставок відомих червоних тракторів. Цікавими обіцяють бути і нові для України моделі тракторів Changfa потужністю від 80 кс до 340 кс!

Нова лінійка будівельної техніки індійської компанії ACE виявилась повність неочікуваною! Цікаві моделі європейського рівня, що навіть ще не мають аналогів в Україні! При цьому ціна техніки, безумовно значно нища за європейську. Маємо плани познайомити українських споживачів з досягненнями ACE вже в наступному році.

Тож, на наступний рік АГСОЛКО представить оновлені лінійки техніки по всіх напрямах, сформовані з найкращих доступних моделей, що найбільше відповідають потребам українського ринку. Як зазвичай, при формуванні продуктового портфеля, ми дотримуємось концепції «Якісна техніка за доступною ціною» - техніка, що забезпечена сервісом високого рівня і всіма необхідними запчастинами. І така концепція має все більше прихильників серед українських підприємців і сільгоспвиробників.

Будьте сильними, як ми!

Be strong lake us!