Україна активує економіку! Уряд закликає підприємців якнайшвидше повертатися до роботи. Наразі кожному необхідно робити якнайбільше на своєму особистому фронті - на своєму робочому місті. Аграрії виходять в поля, будівельники ремонтують пошкоджені будівлі та шляхи, транспортники забезпечують перевезення. Сільгоспвиробникам зараз доводиться в надскладних умовах проводити посівну кампанію, і завдання супутніх бізнесів - зробити все необхідне і від них залежне для допомоги аграріям.

І всі сфери господарства потребують технічної підтримки, забезпечення запчастинами та витратними матеріалами, поповнення та оновлення технопарків.

Компанія «АГСОЛКО Україна» - один з найбільших в країні постачальник імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів. Компанія забезпечує клієнтів повним переліком запасних частин до техніки та обладнання всіх напрямків, а також повний технічний супровід. Широкий спектр елементів агротехнологій - насіння, добрива, ЗЗР.

Протягом останніх років АГСОЛКО зосередилась на постачанні якісної техніки виробництва Китаю, яка користується все більшим попитом і довірою споживачів. Цінова політика дозволяє споживачам зекономити до 40% коштів від вартості аналогів відомих європейських брендів, не втрачаючи в якості. Ми пропонуємо техніку добре відомих в Україні китайських виробників – YTO, CHANGFA (трактори та інша сільгосптехніка), SINOTRUK, FAW та JAC (комерційні автомобілі), CHANGLIN, CHL (HELI) та EVERUN (спецтехніка).

АГСОЛКО не припиняла роботу з початку воєнного стану. Ми скоригували бізнес-процеси, налагодили нові логістичні маршрути, весь час залишаємось на зв’язку з нашими клієнтами. Працюємо в усіх доступних регіонах.

 

В наявності:

  • великий перелік техніки (трактори, сівалки, обприскувачі, дискові борони, вантажівки, спецтехніка тощо)
  • Запчастини
  • Сервіс
  • Всі елементи агротехнологій (насіння, добрива, ЗЗР)

З асортиментом техніки можна ознайомитись на нашому сайті – www.agsolco.com та на сторінці в Facebook - www.facebook.com/agsolco/

 

Всі регіональні представництва АГСОЛКО до ваших послуг! Працюємо в усіх доступних регіонах!

Ми на зв’язку 24/7!

Звертайтеся до регіональних менеджерів «АГСОЛКО Україна» -

https://agsolco.com/ua/kontaktnaja-informacija/ та до центрального офісу компанії – (044) 290-76-26, (050) 911 1000.

 

Все буде Україна!