Вже близько 50 тракторів CHANGFA працюють в господарствах України. Поставки цієї техніки в країну АГСОЛКО розпочала наприкінці 2021 року, а перші 110-сильні моделі прибули тільки на початку 2022-го. Зважаючи на оптимальне співвідношення техніко-економічних характеристик, саме модель CHANGFA CFF1104 (110кс), наразі користується найбільшим попитом.

Трактор CHANGFA CFF1104 (110кс) був вперше представлений на українському ринку в лютому цього року на виставці Зернові технології 2022, що пройшла в Києві просто перед початком російської агресії. Дана модель трактора має гарний баланс між ціною, експлуатаційними характеристиками та споживчими якостями. А ще - це дуже красивий трактор. Недарма саме ця модель стала самим продаваним трактором в Китаї в 2021р в сегменті потужності 110-120кс.

Українськими сільгоспвиробниками даний трактор теж сприймається позитивно. Трактори потужністю 110 кс вже використовують аграрії Черкащини, Львівщина, Хмельниччини, Миколаївщини, Сумщини та Київщини. АГСОЛКО налагодила систематичні поставки затребуваних моделей техніки, не дивлячись на всі складнощі військового часу.

Велика увага приділяється отриманню зворотного зв’язку від користувачів. Менеджери ретельно відслідковують перші машини в процесі експлуатації, а потім комунікують з заводом – виправляють зауваження, які виникають у експлуатантів. Слід зауважити, що відгуки переважно схвальні, а над виправленням певних зауважень завод з готовністю працює. Завод швидко вносить необхідні корективи в конструктив та специфікацію тракторів, тому з кожною новою поставкою, рівень комплектації та адаптованість саме до вимог українських сільгоспвиробників покращується. При цьому ціна фактично залишається без змін.

Резюме: якщо потрібен якісний універсальний трактор, щоб працював чи з плугом, чи з обприскувачем в міжряддях 70см, чи з причепом - трактор Changfa CFF1104 може стати для найкращим надійним помічником в господарстві.

 

ВІДЕО - Відеоогляд трактора CHANGFA CFF1104

З питань придбання тракторів CHANGFA та іншої сільгосптехніки і за консультаціями звертайтеся до регіональних представництв АГСОЛКО або до центрального офісу компанії за телефонами: (044) 290-76-26, (050) 352-50-12 або електронною поштою  office@agsolco.com.