В червні 2023 року компанія «АГСОЛКО Україна» отримала першу партію олив та технічних рідин під власною торговою маркою BB-oil (БіБі-оіл). Продукція відповідає європейським вимогам якості та специфікаціям заводів-виробників техніки і виготовляється спеціально на замовлення АГСОЛКО на виробничих потужностях в Україні та Європі. Застосовані формули гарантують виробництво олив, що забезпечать надійну роботу будь-якої техніки в гарантійний та післягарантійний період.

Компанія «АГСОЛКО Україна» - відомий на ринку постачальник різноманітної імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів. Компанія забезпечує клієнтів повним переліком запасних частин до техніки та обладнання всіх напрямів, а також повний технічний супровід.

Певний перелік запчастин постачається компанією АГСОЛКО під власним брендом – BBParts. Зокрема, налагоджено виробництво фільтрів, пасів, підшипників, покришок на провідних заводах світу.

АГСОЛКО завжди ставить у пріоритеті  забезпечення клієнтів якісною продукцією. Компанія постійно вдосконалюється, обираючи найкращі бренди і постачальників. Маючи довготривалі партнерські відносини з декількома успішними виробниками олив і проаналізувавши потреби своїх клієнтів, ми прийняли рішення про випуск власних олив і рідин, що максимально задовільнять вимоги споживачів, відповідатимуть стандартам постачальників-виробників техніки і, до того ж, матимуть конкуренто-привабливу ринкову ціну.

Наразі на центральний і регіональні склади «АГСОЛКО Україна» надійшла перша партія продукції під брендом BB-oil. До неї увійшли декілька видів найбільш популярних олив (моторні, трансмісійні, гідравлічні тощо), охолоджуюча рідина. В подальшому лінійка буде розширена.

Купити оливи та технічні рідини BB-oil можна в усіх представництвах АГСОЛКО, а також замовити за телефоном (044) 352 52 73, (044) 228 15 51 або на сайті компанії www.agsolco.com.