Компанія «АГСОЛКО Україна» провела презентацію Проекту будівництва зернових елеваторів для аграріїв Сквирської громади Білоцерківського району. Проект націлений на вивчення можливостей будівництва зернових елеваторів в рамках реалізації програми підтримки України від уряду США.

«АГСОЛКО Україна» є уповноваженою компанією, що діє за дорученням відомого виробника сільськогосподарського обладнання «BROСK» (США) в рамках програми підтримки України від уряду США. Програма передбачає можливість реального будівництва зернових елеваторів на території будь-якої громади, на підставі обґрунтованої заявки. З цією метою АГСОЛКО здійснює збір даних та аналіз потреб аграріїв, за результатами якого буде сформовано аргументовані заявки на включення до Програми.

 

Першими з Проектом будівництва зернових елеваторів ознайомились аграрії Сквирської громади, що на Білоцерківщині. Зустріч була ініційована керівництвом міської ради та Білоцерківської районної військової адміністрації. Сквирська міська голова Валентина Левицька високо оцінила перспективи пропонованого проекту, що може стати нині надійним майданчиком накопичення зернового ресурсу. Міська рада готова підтримувати проект, у тому числі, з виділенням земельної ділянки під будівництво.

 

   

 

«Економічна складова є важливою передумовою зміцнення нашої обороноздатності, - резюмувала підсумки зустрічі голова Білоцерківської районної військової адміністрації Людмили Мерзлюк. – Саме тому ми маємо використовувати кожну можливість для будівництва зернових елеваторів. Сьогодні представники ТОВ «АГСОЛКО Україна» висловили свою готовність допомогти нам у цьому процесі. Вони проводитимуть зустрічі з аграріями у всіх громадах району, за підсумками яких і буде сформовано обґрунтовану заявку та передано її нашим американським партнерам».

 

Вивчення потреб в будівництві зернових елеваторів спеціалісти компанії «АГСОЛКО Україна» проводять по всій Україні. На даному етапі проходить збір, обробка і аналіз заявок, презентації та зустрічі з представниками територіальних громад.

 

Інформацію щодо участі в Програмі можна отримати в регіональних представництвах «АГСОЛКО Україна» -https://agsolco.com/ua/kontaktnaja-informacija/.