Чи може потужний трактор бути доступним? Так, якщо це китайський трактор Changfa потужністю 220 кс !

Чи може китайський трактор бути функціональним? Так, якщо це китайський Преміум.

Трактор Changfa CFJ2204 (220 кс) в оновленій комплектації вартує всього $75000 або $340 за 1кінську силу - це ідеальний баланс продуктивності та функціональності за доступною ціною.

Оновлення лінійки потужних преміальних китайських тракторів на українському ринку –  трактори Changfa CFJ2204 потужністю 220 кс вже у травні будуть в Україні за ціною всього 340$ за 1 к.с! Це майже вдвічі дешевше порівняно з відомими преміум-брендами! Перші два покупці тракторів CHANGFA CFJ2204 отримають в подарунок комплект навігації Autopilot.

Великий та потужний трактор, що є власною розробкою компанії Changfa Agricultural Equipment, виготовляється із застосуванням передових технологій, які забезпечують велику потужність та розкішну конфігурацію. Даний трактор можна поєднувати з різноманітним знаряддям для виконання різних сільськогосподарських операцій - оранка, дискування, культивація, посів, збирання при роботі на великих полях, а також та транспортні роботи з підтриманням всіх норм безпеки.

Оновлення 2023 року - пневмогальма для причепа, розширений функціонал гідросистеми, покращене оснащення салону та кабіни тощо. Додатково стало доступним замовлення аксіально-поршневого гідронасосу продуктивністю 120л/хв або переднього навісного пристрою та ВВП.

Робочий об'єм двигуна – 6,5 л

Кількість циліндрів – 6

Оберти - 2300 об/хв

Крутний момент - 810 нм

Витрата палива - до 245 г*кВт/год

Стандарт емісії - Євро III

Операційна вага - 7800 кг

Паливний бак - 470 л

Номінальна витрата палива – до 245 г/кВт/год

Гарантія - 2 роки або 1000 мото/год

Детально з технічними характеристиками можна ознайомитися на сайті АГСОЛКО.

Першим двом клієнтам, які замовлять трактори CHANGFA CFJ2204, в подарунок в подарунок комплект навігації Autopilot або матеріали для двох ТО (на вибір).

Компанія АГСОЛКО Україна є імпортером тракторів CHANGFA на території України і надає гарантійну та технічну підтримку техніки даного бренду.

Відеоогляд трактора на Youtube-каналі АГСОЛКО.

З питань придбання техніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва, а також за телефоном (044)290-76-26, (050)352-50-12 або електронною поштою office@agsolco.com.