Команда АГСОЛКО ні на день не припиняла роботу після введення в країні воєнного стану. В першу чергу, ми спрямували зусилля на забезпеченні безпеки законтрактованої раніше техніки, яка вже була доставлені в Україну та тої, що знаходилась на кордонах. По-друге, розуміючи необхідність підтримки техніки наших клієнтів, ми сконцентрувалися на реорганізації роботи Сервісної служби і Департаменту запасних частин. Також налагоджено постачання всіх елементів агротехнологій, що надзвичайно актуально в період посівної кампанії. І тепер, вивчивши і проаналізувавши всі ризики, зміни законодавства та уклавши нові угоди з логістичними компаніями, компанія «АГСОЛКО Україна» відновлює постачання вантажних автомобілів SINOTRUK (бренди SITRAK і HOHAN).

Корпорації SINOTRUK, що випускає автомобілі під брендами HOWO, SITRAK і HOHAN, вдалося подолати стереотип щодо китайських вантажівок, і вони заволоділи прихильність споживачів в різних галузях господарства. Зважаючи ж на зміни законодавства щодо імпорту автомобілів білоруського та російського виробництва, можна прогнозувати значний ріст попиту на високоякісні китайські вантажні автомобілі, вартість яких суттєво нижча вантажівок відомих європейських брендів.

Вантажівки SITRAK та HOHAN вже довели українським споживачам свою надійності, зручності експлуатації, налагоджене на високому рівні техобслуговування. Це сучасні потужні автомобілі, що втілили в собі найновітніші тренди і досягнення світового автомобілебудівництва. SITRAK серії C7H визнані найтехнологічнішим автомобілем виробництва Китаю (High-end Technology Truck). Найбільший технічний внесок в розробку зробила компанія MAN - один із найбільших світових виробників вантажних автомобілів, якій належить 25% акцій компанії SINOTRUK. Автомобілі HOHAN - це бюджетніший варіант сучасного вантажного автомобіля, який націлений на конкуренцію з Ford Trucks та іншими вантажівками середнього цінового діапазону. Обидві лінійки доступні у виконанні тягачі, самоскиди, бетономіксери, зерновози та шасі різних специфікацій і модифікацій, що дозволяє забезпечити оптимальний варіант автомобіля для різноманітних потреб в логістиці.

Наразі доступні до продажу наступні вантажні автомобілі виробництва SINOTRUK:

Самоскид HOHAN N7G 6x4

Самоскид HOHAN N7G 8x4

Самоскид SITRAK C7H 6x4

  Самоскид SITRAK C7H 8x4

Самоскид SITRAK C7H 8x4 (автоматична КПП)

Бетономіксер HOHAN N7G 6x4 - 9 м.куб

Бетономіксер HOHAN N7G 8x4 - 12 м.куб

Бетономіксер SITRAK C7H 8x4 - 12 м.куб

Термін поставки – 15-20 днів!

На автомобілі надається гарантія  12 місяців, без обмеження пробігу.

Додаткова гарантія на другий рік (без обмеження щодо пробігу)  на силову лінію (двигун, КПП, мости та карданний вал).

«АГСОЛКО Україна» забезпечує клієнтів повним переліком необхідних запасних частин до автомобілів HOWO, HOHAN, SITRAK, а також повний технічний супровід. В умовах воєнного стану працюємо в доступних регіонах.

З технічними характеристиками автомобілів SITRAK та HOHAN можна ознайомитись на нашому сайті.

Також в наявності комерційні автомобілі JAC та FAW.

Для замовлення і консультацій звертайтеся до Департаменту комерційного транспорту (050) 351-62-10 та до регіональних менеджерів «АГСОЛКО Україна» .

Відновимо країну разом! Все буде Україна!