Минулого року економіка України потрапила під болісний удар. Воєнні виклики внесли вагомі корективи в формування українських ринків. Велика кількість підприємств і компаній зруйновані або припинили діяльність, інші перепрофілювались, перенесли бізнеси в більш безпечні регіони, намагаються відновлюватися, розпочинають нові види діяльності. І наразі всі комерційні структури шукають шляхи оптимізації, підвищення ефективності, джерела фінансування, нові напрями, продукти, постачальників і партнерів. При цьому важливо не припуститися помилок, які в теперішній час можуть вартувати надто дорого.

ONE STOP SHOP – це концепція ведення бізнесу компанії «АГСОЛКО Україна». На сьогоднішній день АГСОЛКО є одним з найпотужніших постачальників різноманітної техніки та автомобілів. В портфелі компанії продукція потужніших брендів різних країн світу – США, країн Європи, Туреччини, Індії, Китаю... Ми постійно працюємо над диверсифікацією модельного ряду та над розширенням співпраці з надійними відомими постачальниками. Найважливішими принципами стратегічного розвитку компанії є надання ефективних рішень для бізнесу на основі довготривалого відповідального партнерства; забезпечення клієнтів якісними продуктами за помірними цінами, пропозиція ринку актуальних інноваційних продуктів, зокрема ексклюзивних.

Цього року ми зосередимось на постачанні і якісному технічному супроводі необхідної та соціально- і економічно значущої техніки та обладнання, як для сільгоспвиробників, так і для будівельних, ремонтних, виробничих компаній.

Два роки тому спеціалісти АГСОЛКО розпочали вивід на український ринок тракторів Changfa, які виготовляються одним з провідних китайських виробників сільгосптехніки, що входить до трійки лідерів в сегменті потужних тракторів. Протягом 2021-2022 року трактори Changfa потужністю 110-200 кс стали справжньою «перлиною» на українському ринку. Цього року ми плануємо розширити лінійку за рахунок більш потужних моделей (до 300 кс).

Ці трактори мають низку переваг в порівнянні з технікою європейського виробництва - простота, надійність, зручність для оператора, низькі експлуатаційні витрати і збалансована ціна.
В 2023 році АГСОЛКО також представить українському ринку трактори під власною торговою маркою Trident! Презентація нових тракторів запланована на кінець весни-початок літа цього року.

Наразі в розробці масштабний спільний проект з будівництва елеваторів в українських господарствах. АГСОЛКО є уповноваженою компанією, що діє за дорученням відомого виробника сільськогосподарського обладнання «Brock» (США) в рамках програми підтримки України від уряду США. Програма передбачає можливість реального будівництва зернових елеваторів на території будь-якої громади, що в багатьох випадках зараз є вкрай актуальним і необхідним. АГСОЛКО має багаторічний досвід співпраці з компанією «Brock», відомого виробника зерносушарок, зернових елеваторів, промислового конвеєрного обладнання. За час співпраці нами були реалізовані чисельні проекти різної складності - від окремих зерносушарок поточної дії, до комплексних систем тривалого зберігання зерна. Також, доступне замовлення сільгоспобладнання від європейського виробника Kongskilde (пневмотранспортери зерна, кормопереробне обладнання, запчастини тощо).

Аграрні дрони вже увійшли в розряд звичного знаряддя сільгоспвиробників і відіграють значну роль у підтримці зусиль по збільшенню врожайності. Безпілотники можуть оснащуватись розумними датчиками та камерами для збору точної інформації про стан ґрунту та посівів, прогнозування урожаю. Дрони можуть також обприскувати посіви інсектицидами, пестицидами, тим самим мінімізуючи витрати та контакт з цими небезпечними речовинами. Попит на якісні доступні БПЛА все збільшується, на що АГСОЛКО відповідає ексклюзивною ринковою пропозицією – продукція бренду BROUAV, що спеціалізується на виготовленні безпілотників для захисту рослин, інспекційних безпілотних апаратів, рятувальних і пожежних безпілотників та ін.

Не менш впливовим фактором успішності є доступ до води, тож поряд із технологіями БПЛА компанія АГСОЛКО починає активно інтегрувати у сільське господарство і повсякденне життя громадян технологію генерації води з повітря. Ця технологія відома достатньо давно, але саме зараз вона стає необхідною, а подекуди і незамінною. Атмосферні генератори води FND – ексклюзивний для України продукт, офіційний імпортер – компанія «АГСОЛКО Україна». Вода з повітря - це реальність!

Ще одна реакція АГСОЛКО на виклики та світові тренди – пропозиція різних моделей техніки на електричних двигунах. Перша електровантажівка JAC N200 була продана компанією наприкінці 2021 року, і ми мали змогу переконатися в надійності, економічності та зручності експлуатації вантажного електротранспорту, тому цього року плануємо розширення асортименту. Вже зараз доступні до замовлення електрошасі JAC та HOWO, електричні пікапи і мікроавтобуси JAC (передзамовлення), а також електричні пасажирські автобуси SUNLONG.

Автобуси потужного китайського бренду SUNLONG для різних галузей застосування – новий напрям, що починає розвивати АГСОЛКО. Важливою особливістю даного бренду є виготовлення повного спектру автобусів на різних видах палива - дизельне, природний газ, чисто електричне, гібридне та водневе паливо. Наразі це дуже актуально для економіки України, адже використання таких автобусів дозволить уникнути складнощів, пов’язаних з дефіцитом палива, пошкодженням тролейбусних ліній та залізничних колій. Автобуси SUNLONG виготовляються за сучасними екологічними стандартами - відповідають стандартам Євро5/ Євро 6.

Цього року «АГСОЛКО Україна» продовжить співпрацю з багатьма потужними постачальниками і брендами, продукція яких отримала заслужене визнання українських споживачів.

АГСОЛКО спеціалізується на постачанні сільськогосподарської техніки та обладнання (YTO, Akpil, Pronar, Ozdoken, MyAgro, Lixing тощо); будівельної, комунальної та складської техніки (CHANGLIN, CHL, ACE, EVERUN); комерційних і легкових автомобілів (SINOTRUK, JAC, FAW, HONGQI та ін); а також автобусів, БПЛА, всіх елементів агротехнологій (насіння, добрива, ЗЗР). Компанія забезпечує високопрофесійний технічний сервіс і постачання запасних частин. Ми намагатимемось вести виважений обґрунтований бізнес в цей складний час і допомагати в цьому нашим Партнерам.

Вистоїмо, переможемо!

 

Контактна інформація:

Центральний офіс АГСОЛКО - (044) 290-76-26, (050) 911 1000

Регіональні представництва - https://agsolco.com/kontaktnaja-informacija/