Після тривалої перерви, на український ринок повернувся один з провідних турецьких виробників сільгосптехніки – компанія Ozdonen, офіційним дилером якого нещодавно стала компанія АГСОЛКО.

Продукція Ozdonen була представлена на спільному стенді Ozdoken-АГСОЛКО на виставці «Зернові технології-2022» :

  • Cівалка точного висіву Ozdoken VPHE-DG8 (8 рядів)
  • Cівалка точного висіву Ozdoken VPHE-DG4 (4 ряди) дискова
  • Cівалка точного висіву Ozdoken VPHE-G4 (4 ряди) анкерна
  • Зернова сівалка Pertum F-400 (4м)

Ці сівалки можна купити в "АГСОЛКО Україна".

Компанія Ozdoken має давню історію виробництва сільгосптехніки і є одним з перших в Туреччині виробників сівалок з 1976р. Наразі - це сучасне підприємство зі штатом 180 працівників, яке має 4 виробничих локації з високим рівнем оснащення технологічним обладнанням для виробництва сільгосптехніки – станки з ЧПУ, плазмові та лазерні розкрійні верстати, зварювальні роботи, порошкове фарбування  – саме таким обладнанням постійно насичується це сучасне виробництво. Також компанія має потужний R&D центр, де проводяться дослідження, випробування та запровадження нових продуктів.

Сівалки точного висіву виробляються за європейською технологією з сошниками анкерного або дискового типу, з добривами так і без, в навісному так і в причіпному варіантах, від 2 до 8 рядків. Доступна велика кількість варіацій та модифікацій стосовно типів рам, комплектації сошників, оснащення для внесення різних добрив, різні монітори контролю висіву, тощо. Серцем сівалки є вакуумний розподільчий механізм, який забезпечує відмінну точність розстановки насіння в борозні. Завдяки наявності патентованого подвійного селектора, оператор має можливість налаштувати сівалку так, щоб уникнути пропусків та двійників. Компанія Ozdoken постійно вдосконалює свою продукцію і наразі має 25 патентів на різні конструктивні рішення в сівалках.

Механічні навісні зернові сівалки також виробляються за європейською технологією, тому забезпечують велику точність висіву та є універсальними машинами, адже забезпечують широку варіацію норми висіву в межах від 1,5кг/га до 400кг/га і доступні  в типорозмірах від 2,5м до 4м з внесенням міндобрив чи без. Дані сівалки є доступним рішенням якісного висіву зернових та дрібнонасіннєвих культур в агрегатуванні з тракторами невеликої потужності.   Сівалки можуть оснащуватися різними типами сошників (анкерний, одно-дисковий, дводисковий), системою внесення добрив з можливістю зміни пропорції розподілення бункера під різну ємкість зерна/добрив, мають точну систему розподілення зерна/добрив за допомогою регульованих котушок, сошники можуть комплектуватися різними варіантами фінішних знарядь – прикочуюче колесо, граблини, загортачі.

З питань придбання сівалок Ozdoken та іншої сільгосптехніки і за консультаціями звертайтеся до регіональних представництв АГСОЛКО або до центрального офісу компанії за телефонами: (044) 290-76-26, (050) 352-50-12 або по електронній пошті office@agsolco.com.