Компанія «АГСОЛКО Україна» провела демонстраційний показ роботи аграрних дронів для представників низки потужних сільгосппідприємств Львівщини. Презентація пройшла в рамках багатопрофільної програми просування на український ринок ефективних комплексних рішень та інноваційних технологій від провідних виробників та розробників Китаю.

В квітні цього року в Львівській області АГСОЛКО вперше провела демонстрацію в роботі сільськогосподарських дронів. Присутні на заході мали змогу протестувати можливості дрона-обприскувача, а також наземного дрона для внесення ЗЗР під час роботи на садових ділянках та в полі. Апарати показали високу продуктивність та відповідність заявленим характеристикам. Повністю автономна робота та висока точність внесення надає можливість швидкого та якісного внесення різноманітних пестицидів та мікродобрив.

В 2021 році компанія АГСОЛКО, як ексклюзивний представник китайської компанії  Shandong UNID Intelligent Technology Co., Ltd, розпочала постачання в Україну БПЛА під брендом «BROUAV». Продукція BROUAV зарекомендувала себе на ринку Китаю, а також в Північній та Південній Америці, Азії (Японія, Південна Корея) та на Близькому Сході. В лінійці представлені безпілотники для захисту рослин, інспекційні безпілотні апарати, рятувальні пожежні безпілотники та інші промислові БПЛА для різних галузей господарства.

Зокрема, в BROUAV широкий модельний ряд апаратів для захисту рослин з різною ємністю баку - 16 л, 20 л, 22 л, 25 л, 30 л, 52 л. Дрони-обприскувачі зручні і функціональні, мають невеликі розміри, зручні у транспортуванні. Оснащені інтелектуальним режимом управління (просте управління), що забезпечує ефективність і точність, автоматичне повернення (навіть при втраті зв’язку з пультом). Квадрокоптер для оприскуванння полів не потребує спеціального місця для посадки та злету. Принцип розпилення може заощадити до 50% засобів захисту рослин та зменшити використання води, що значно зменшує витрати, в порівнянні з класичним способом внесення ЗЗР.

В найближчих планах АГСОЛКО проведення демопоказів по всій Україні. Демонструючи квадрокоптер для сільського господарства в роботі, ми можемо довести агровиробникам, що безпілотні технології – це не просто «ноу-хау», це – реальний інструмент, який надасть аграрію змогу не тільки економити, а заробляти більше, з меншим внеском у виробництво. За інноваційними технологіями майбутнє, і ми прогнозуємо ріст і успіх цих технологій в Україні. І безперечно, вони почнуть активніше застосовуватися не тільки в крупних підприємствах, а й у невеликих господарствах.

 

Різноманітні БПЛА, зокрема, дрони для сільського господарства, можна купити в компанії «АГСОЛКО Україна» на найкращих умовах. З усіх питань звертайтеся до наших фахівців за телефонами: (044) 290 76 26, (050) 353 40 35 або електронною поштою office@agsolco.com.