Компанія «АГСОЛКО Україна», що є офіційним імпортером вантажних автомобілів HOWO, SITRAK і ексклюзивним імпортером вантажівок HOHAN в Україні, зайняла лідируючі позиції у відповідних сегментах поставки вантажних автомобілів. Корпорації SINOTRUK, що випускає автомобілі перерахованих брендів, вдалося подолати стереотип щодо китайських вантажівок, і сьогодні вони набирають все більше популярності в різних галузях господарства.

За даними видання AUTO-Consulting, загальна кількість поставлених з початку року в нашу країну бетонозмішувачів наразі перевищило 60 одиниць. Це більше, ніж за весь минулий 2020 рік! При цьому, компанія АГСОЛКО поставила клієнтам вже більше 30 бетономіксерів. Тобто, фактично кожен 2-й новий міксер в Україні в цьому сезоні - від компанії АГСОЛКО! Таким чином компанія «АГСОЛКО Україна» впевнено зайняла місце лідера з постачання автобетонозмішувачів українським будівельникам.

На українському ринку чітко сформувався тренд зростання продажів китайських вантажівок. І якщо раніше компанії обережно вибирали самоскидну або комунальну техніку, орієнтуючись на найнижчу цінову пропозицію, то вантажівки SITRAK, HOWO і HOHAN обирають з іншої мотивації.

SITRAK C7H підкуповує своєю схожістю з МАН. Концерн SINOTRUK дійсно співпрацює з німецьким виробником і отримав штампи манівських кабін попереднього покоління. Та й інша комплектація там теж від провідних світових постачальників. Хоча ніхто не приховує, що ті ж елементи комплектуючих Bosch, Wabco зараз роблять в Китаї.

Вантажні автомобілі SITRAK доступні у виконанні самоскид, сідельний тягач, бетономіксер і з різними колісними формулами. Всі модифікації користуються попитом.

Чудові показники в цьому році демонструють і продажі cамоскидів HOHAN N7G, що є прямим конкурентом Ford Trucks та інших вантажівок середнього цінового діапазону. HOHAN N7G укомплектований силовим агрегатом МАН D20 потужністю 400 к.с. з обертовим моментом 1900 Нм, 12-ступінчастою КПП з синхронізаторами і провідними мостами МАН з передавальним числом 4.20. За великим рахунком, всі основні агрегати - провідних світових виробників (Bosch, ZF, Wabco і т.д.) Завдяки прекрасному співвідношенню показників ціна/якість, самоскиди HOHAN набирають все більшої популярності в українських будівельників. Ексклюзивним імпортером вантажних автомобілів HOHAN є компанія «АГСОЛКО Україна».

Купити HOWO, SITRAK, HOHAN за найкращою ціною можна, звернувшись до регіональних представництва або до центрального офісу АГСОЛКО.

Для обговорення будь-яких питань, пов'язаних з придбанням HOWO, SITRAK, HOHAN та отримання консультацій, звертайтесь за телефоном (050) 352-62-10, (044) 290-76-26 або в регіональні представництва АГСОЛКО.