«АГСОЛКО Україна», офіційний імпортер корпорації SINOTRUK, поставляє в Україну автомобілі під брендами HOWO і SITRAK. В квітні цього року компанія здійснили першу поставку автомобілів серії C7H – найтехнологічнішого автомобіля виробництва Китаю.

Автомобілі SITRAK серії C7H – це сучасні потужні автомобілі, що втілили в собі найновітніші тренди і досягнення у світовому автомобілебудівництва. Вантажівки цієї серії визнані найтехнологічнішим автомобілем виробництва Китаю (High-end Technology Track). Найбільший технічний внесок в розробку зробила компанія MAN - один із найбільших світових виробників вантажних автомобілів, якій належить 25% акцій компанії SINOTRUK. Відтепер вантажні автомобілі C7H стали доступні і для українського ринку.

Автомобілі SITRAK C7H вирізняються цілим переліком характеристик, що є найвагомішими при виборі вантажного автомобіля:

  • Посилена подвійна рама
  • Посилена передня та задня підвіска
  • Потужні двигуни 360 – 540 кс
  • КПП – ZF (в базовій комплектації)
  • Сучасний дизайн та комфортне робоче місце водія
  • Гарантія 2 роки, без обмеження пробігу

Модельний ряд SITRAK C7H– це тягачі, самоскиди, бетономіксери, зерновози та шасі різної специфікації і модифікацій, що дозволяє забезпечити оптимальний варіант автомобіля для різноманітних потреб в логістиці.

Перша поставка автомобілів SITRAK C7H здійснена у виконанні бетономіксерів. Саме на базі цієї машини ми розпочали серію відеооглядів, що познайомлять українських споживачів з серією С7Н.

Дивіться на нашому YouTube-каналі:

Відеоогляд бетономіксера SITRAK C7H (ВІДЕО)

Тест-драйв бетономіксера SITRAK C7H (ВІДЕО)

З питань замовлення вантажних автомобілів HOWO і SITRAK та за консультаціями звертайтесь, будь-ласка, за телефонами (044) 290-76-26, (050) 351-62-10 та електронною поштою office@agsolco.com або в наші регіональні представництва.