Компанія «АГСОЛКО Україна» взяла участь у виставці «КомунТех–2019» - найавторитетнішому галузевому заході для учасників житлово-комунальної сфери, що пройшла 5-7 листопада в Києві. Виставку відвідали керівники та фахівці багатьох великих і середніх комунальних, будівельних та шляхобудівельних підприємств, а також представники житлових комплексів і приватних господарств, зацікавлених в розширенні і оновленні своїх технічних парків. Різноманітну техніку на виставковому заході представили провідні гравці ринку.

Експозиція АГСОЛКО викликала жвавий інтерес відвідувачів завдяки своїй різноманітності. Компанія традиційно представила на стенді зразки різної техніки – трактори та навантажувачі з різноманітним навісним обладнанням, вантажівки з різними варіантами забудови. Завдяки великому асортименту, компанія може запропонувати оптимальне рішення для ефективного вирішення будь-яких потреб в комунальній сфері. Пропонуємо ознайомитись зі зразками техніки, що ми представили на КомунТех-2019.

Універсальний фронтальний навантажувач Everun ER25 нещодавно вперше поставлений в Україну - потужніша альтернатива Everun ER20, який вже добре себе зарекомендував. Вантажопідйомність 2,5 тони, повний привод, потужний турбований дизельний двигун 95 кс. Менша і дешевша модель навантажувача  Everun ER12 вантажопідємністю 1,2 тони, також вперше представлена в країні.

Універсальний фронтальний навантажувач Everun ER20 - вантажопідйомність 2 тони, потужність двигуна 75 кс, висота розвантаження при куті 45 градусів 3100 мм. Обидві моделі комплектуються стандартним ківшем та палетними вилами. Додатково можуть бути оснащені швидкозмінним механізмом та різноманітним змінним обладнанням: вила з прижимом, щітка, сніговий відвал, роторний снігоочисник, розкидач, бетонозмішувальний ківш тощо.

Фронтальний навантажувач Changlin 956GT - могутній велетень 5-тонник. Висота розвантаження при куті 45 град по нижній кромці ківша 3100 мм. Доступний також у виконанні 3400 та 3684 мм. Встиг себе добре зарекомендувати, склавши гідну конкуренцію фронтальникам широковідомих брендів спецтехніки. При цьому ціна цього навантажувача дешевше на 30-50 проц.

        

Вантажні автомобілі JAC різних моделей представлені в різних варіантах забудови. Забудову автомобілів ми проводимо як в Україні, обираючи підрядників за найкращим поєднанням параметрів ціна/якість, так і здійснюємо поставки автомобілів, забудованих безпосередньо на заводі JAC. . Гарантія на всі моделі автомобілів JAC 3 роки або 100000 км пробігу.

JAC N82 у виконанні автопаливозаправник. Потужність двигуна автомобіля 115 кВт, 6-ступенчаста КПП, вантажопідйомність 5,3 тони. Двосекційна цистерна об'ємом 5000 літрів обладнана модулем мірної видачі палива. Автопаливозаправники наразі мають дуже широкий спектр застосування в різних сферах господарства.

JAC N56 DC (даблкабіна) - вдале рішення для одночасного транспортування вантажів та ремонтних бригад. Місткість кабіни шість осіб, вантажопідйомність 2880 кг. Довжина кузова 3,2 метри. Дизельний двигун 2,8 л потужністю 110 кВт, 6-ст КПП. Можливі різні варіанти забудови кузова.

Вакуумна (асенізаційна) машина з цистерною 6,5 куб.метрів, побудована на шасі JAC N120. Двигун 3,8 літра, потужність 125 кВт, 6- ступенчаста КПП. Автомобіль оснащений комфортабельною кабіною з кондиціонером, автономним обігрівачев та бортовим компьютером.

       

АГСОЛКО Україна – офіційний імпортер тракторів YTO. В нашій лінійці моделі від 25 до 175 кс. На виставці були представлені моделі, що найбільш задіяні в комунальному секторі. Це трактор YTO X804 потужністю 80 кс. Надійна машина, що може використовуватись широкого переліку робіт з найрізноманітнішим навісним обладнанням: навантажувач, щітка, сніговий відвал, піскорозкидач, снігоочісник, мульчер тощо.

Трактор YTO MF454 (45кс) - найкращий вибір для невеликих комунальних підприємств, а також для власних потреб підприємств та житлових комплексів.

       

Широкий спектр додаткового навісного обладнанням для тракторів і навантажувачів українського та іноземного виробництва також був представлений на стенді. Зокрема, відвали комунальні, розкидач піску, щітка комунальна, що активно використовуються взимку.

Крім того, АГСОЛКО Україна надає сервісну підтримку всіх видів техніки та постачає оригінальні запчастини до техніки різних брендів. Ці напрями також були представлені на стенді.

Купити різну техніку для комунальної сфери за найкращими умовами і цінами можна в компанії АГСОЛКО Україна. Перегляд, тест драйв, демонстрація техніки можливі на виставкових майданчиках наших представництв, а також в головному офісі. Також можлива поставка техніки під замовлення.

Більш детальну інформацію про комплектації і ціну на техніку можна отримати у спеціалістів компанії за телефоном (044) 290 76 26 та в регіональних представництвах компанії. Наша електронна адреса office@agsolco.com.