Нова сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця» відбудеться вперше в Україні у вересні цього року. Потужну цікаву експозицію на новому регіональному заході найвищого рівня представить «АГСОЛКО Україна» - один з провідних гравців ринку постачання сільськогосподарської техніки та агротехнологій. Виставка проходитиме 7-9 вересня 2021 року на території аеропорту «Вінниця»!

Вінниччина має один із найпотужніших серед регіонів України агропромисловий комплекс, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції. Неодноразово, впродовж останніх років, Вінницька область займає перше місце за обсягами та темпами виробництва зернових культур, цукрових буряків, картоплі, гречки, плодоягідної продукції, м’яса, молока, чисельністю поголів’я ВРХ та птиці. Тому саме Вінниця була обрана локацією для нового масштабного проекту від організатора найбільшої агропромислової виставки України – АГРО.

Традиційно, Вінницьке представництво – один з найпотужніших підрозділів компанії «АГСОЛКО Україна», до складу якого входить дирекція з продажу різних видів техніки, професійний сервісний центр, відділ продажу запасних частин. Також активно працює напрям агротехнологій. Тому АГСОЛКО бачить великі перспективи в новій масштабній виставковій події у Вінниці і представить на ній потужну експозицію, в тому числі ексклюзивні новинки.

Вперше в Україні на виставці «АГРО-Вінниця», компанія АГСОЛКО презентує лінійку потужних тракторів CHANGFA (160 кс і 200 кс). Це сучасні комфортні трактори за зваженою ціною, забезпечені офіційною гарантією і професійним сервісом на рівні преміальних брендів.

Агродрон-гігант BROUAV на 52 літри! – наразі найбільший в Україні і в Європі БПЛА-обприскувач! А також моделі на 25 – 30 літрів об’єму бака. Пропоновані рішення мають привабливі цінові пропозиції при високій якості виконання.

Трактори YTO EX1024 (102 кс) і YTO MF504 (50 кс) – ексклюзивні моделі з лінійки BASIC, за рахунок оптимального балансу ціни та комплектації користуються найбільшим попитом споживачів.

І наша головна новація - БРУТАЛЬНИЙ ПІКАП, створений на основі офіційних авто китайської армії! Тільки для справжніх!!! Ексклюзивно в АГСОЛКО!

Це буде круто!

Тож до зустрічі на стенді АГСОЛКО на виставці «АГРО-Вінниця» 7 - 9 вересня 2021 року на території аеропорту «Вінниця»!

Графік роботи виставки:

7 вересня – з 10:00 до 18:00

8-9 вересня з 09:00 до 18:00

За більш детальною інформацією звертайтеся до Вінницького регіонального представництва за телефоном (050) 446 63 07, або центрального офісу за телефоном (044) 290-76-26 та за електронною поштою office@agsolco.com.