На виставці АВТОДОРЕКСПО-2021, що проходитиме 10-12 листопада 2021 року, компанія «АГСОЛКО Україна» представить цілих три окремих експозиції техніки для шляхобудівельної галузі. На більше як 300 метрах виставкової площі будуть представлені вже знайомі споживачам зразки техніки, у тому числі бестселери ринку, а також відбудеться одразу декілька українських та навіть європейських прем’єр! ONE STOP SHOP- концепція побудови бізнесу компанії «АГСОЛКО Україна», тому різноманіття експозиції перевершить сподівання відвідувачів виставки.

Компанія «АГСОЛКО Україна» наразі є одним з найпотужніших постачальників різноманітної спецтехніки та комерційних автомобілів виробництва Китаю. В портфелі компанії техніка визнаних китайських брендів - SINOTRUK, JAC, CHANGLIN, CHL, EVERUN, YTO та ін. За окремими напрямами АГСОЛКО має статус ексклюзивного імпортера і активно працює щодо розширення і вдосконалення модельного ряду пропонованої техніки, забезпечує клієнтів повним необхідним переліком запасних частин до техніки та обладнання, повний технічний супровід.  Також компанія постачає техніку і запчастини під власною торговою маркою ВigВug.

Місія АГСОЛКО – надати українським виробникам, зокрема шляхобудівельникам, комплексні дієві рішення для побудови і розвитку ефективного прибуткового бізнесу, забезпечити їх надійною якісною доступною технікою та сервісом преміального рівня. Ми прагнемо бути надійним Партнером найкращих компаній дорожньої галузі та повноцінно брати участь в будуванні нашої Держави.

Ми горді своїми досягненнями і з задоволенням презентуємо вантажні автомобілі виробництва корпорації SINOTRUK - SITRAK C7H (преміум-лінійка) та ексклюзивний для українського ринку HOHAN N7G, що вперше був представлений на минулорічній виставці АВТОДОРЕКСПО і протягом року став справжнім бестселером ринку. Загалом, за 9 місяців 2021 року компанія АГСОЛКО поставила 200 вантажівок SINOTRUK різним замовникам по всій території України!

Окремі експозиції будуть присвячені легким комерційним автомобілям JAC і FAW. АГСОЛКО вперше представлятиме на виставці вантажівки FAW, підписавши нещодавно дилерську угоду з корпорацією. На стенді буде представлена нова модель вантажівки!

На стенді JAC відвідувачів чекатимуть супер-прем’єри, і не одна!

Цікавою і різноманітною буде часина експозиції спецтехніки. На виставці можна буде побачити різноманітну техніку CHANGLIN, СHL та EVERUN, яка успішно працює в різних галузях господарства України.

І ще одна перлина експозиції АГСОЛКО, наша новація - БРУТАЛЬНИЙ ПІКАП, створений на основі офіційних авто китайської армії! Підійде як для промислового, так і для особистого використання. Тільки для справжніх!!! Ексклюзивно в АГСОЛКО!

Графік роботи виставки:

10 листопада 10.00 – 17.00

11 листопада 10.00 – 17.00

12 листопада 10.00 – 13.00

Запрошуємо відвідати експозицію АГСОЛКО на АВТОДОРЕКСПО-2021. Це буде круто! Виставка проходитиме в новому виставковому центрі «КиївЕкспоплаза», що знаходиться в с. Березівка Київської області, 10-12 листопада. За детальною інформацією звертайтеся до профільних менеджерів компанії за телефоном (044) 290-76-26 та за електронною поштою office@agsolco.com.