Шановні клієнти, партнери, друзі!

Компанія «АГСОЛКО Україна», традиційний та один з найбільших учасників зимової аграрної виставки, запрошує ознайомитись зі своєю новою виставковою експозицією на Одинадцятій міжнародній виставці «Зернові технології 2021». Цього року виставка  проходитиме 16 – 18 лютого в Києві в Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15). Наш стенд №3А225.

Протягом останніх років «АГСОЛКО Україна» зосередилась на постачанні в країну якісної техніки виробництва Китаю. Вибір компанії не є випадковим – спостерігаючи і аналізуючи темпи розвитку та рівень технічного і технологічного прогресу Піднебесної, обсяги інвестицій у виробництво та наукові розробки, об’єми експорту різноманітних товарів та суми міжнародних контрактів, ми не маємо сумнівів, що сьогодні якісна китайська техніка є найбільш актуальною для українського ринку за співвідношенням «ціна/якість». З кожним роком ми відзначаємо все більшу довіру споживачів до техніки китайського виробництва, задоволеність клієнтів. Великі підприємства все більше віддають перевагу не преміальним торговим маркам з високою надбавкою за бренд, а якості і ціні самої техніки. Техніка виробництва Китаю заслуговує стати альтернативою техніці відомих світових брендів.

Вивченню китайського ринку АГСОЛКО присвячує багато зусиль, обираючи кращих перевірених постачальників. З ними проводиться велика сумісна робота щодо максимальної відповідності модельного ряду до умов України та щодо привабливих і конкурентних для українського ринку цінових пропозицій. На всю техніку надається офіційна гарантія, забезпечується сервіс на рівні з преміальними брендами та постійна наявність запасних частин на складах.

За минулий рік «АГСОЛКО Україна» суттєво розширила бізнес, збільшивши обсяги постачання сільськогосподарської і будівельної техніки, комерційних автомобілів, а також додавши абсолютно нові напрями. Ми пропонуємо клієнтам не просто техніку, а комплексні технологічні рішення для вирішення їхніх завдань, і цього року плануємо ще збільшити перелік інструментів для ефективного оснащення бізнесів наших клієнтів.

На виставці «Зернові технології 2021» компанія «АГСОЛКО Україна» вперше презентує новий напрям – інноваційні технології. На стенді будуть представлені аграрні дрони BROUAV різної продуктивності і функціоналу. З аграрними дронами українські споживачі вже знайомі, але пропоновані нами рішення мають досить привабливі цінові пропозиції при дуже високій якості виконання. Також кваліфіковані спеціалісти АГСОЛКО можуть надати допомогу і запропонувати ефективні комплексні рішення на етапі вибору і забезпечити післяпродажне обслуговування кваліфікованими інженерами. Виробник БПЛА бренду BROUAV спеціалізується на виготовленні безпілотників для захисту рослин, інспекційних безпілотних апаратів, рятувальних та пожежних безпілотників та ін.

Ще одна інновація на стенді АГСОЛКО - атмосферні генератори води. Це, безумовно, унікальні для України апарати, які забезпечують нове джерело високоякісної чистої питної води. Генератори води - це вирішення проблем нестачі води, доступу до води в складних і незручних умовах, забруднення води і навколишнього середовища. Водогенератори можуть використовуватись в домах, офісах, на різноманітних підприємствах, в польових умовах та ін.

На стенді буде широко представлений напрям сільськогосподарського обладнання. АГСОЛКО має багаторічний досвід співпраці з компанією «Brock» (USA), відомого виробника зерносушарок, зернових елеваторів, промислового конвеєрного обладнання. За час співпраці нами були реалізовані чисельні проекти різної складності - від окремих зерносушарок поточної дії, до комплексних систем тривалого зберігання зерна.

В 2021 році «АГСОЛКО Україна» розпочинає поставки на вітчизняний ринок шланго-барабанних машин, широкозахватних кругових та фронтальних дощувальних систем під власною торговою маркою «BB Irrigation». Дана техніка вирізняється демократичними цінами та відмінною якістю. Крім того, підписано угоду з всесвітньо-відомим виробником широкозахватних дощувальних систем «Irritech». Продукція цього бренду не поступається в якості відомим європейським та американським виробникам подібного зрошувального обладнання.

Велику ставку наразі компанія робить на обладнання з виробництва насипних та гранульованих комбікормів компанії «Zheng Chang». Сучасне та іноваційне комбікормове обладнання дозволяє зменшити вартість сировини та збільшити рентабельність бізнесу в тваринництві.

Велика частина експозиції традиційно буде присвячена тракторам YTO. АГСОЛКО – офіційний імпортер техніки цього бренду, тому на виставках компанія завжди представляє найкращі популярні моделі і новинки. Цього року відвідувачі виставки побачать трактори YTO потужністю 24кс (YTO SK244) , 50 кс (YTO MF504), 80 кс (YTO EХ804), 105 кс (YTO ELХ1054), 130 кс (YTO EХ1304). Також, вперше в Україні, на стенді буде представлений 240-сильний трактор YTO ELX2404.

Також вперше, цього року ми представимо і різноманітне навісне обладнання китайського виробництва, зокрема сівалки (зернова (3,6 м) та 8-рядна сівалка точного висіву) і дискова борона компанії MyAgro. Ця техніка вже пройшла польові випробовування та показала себе якнайкраще.

На літній виставці АГРО-2020 відбулась українська прем’єра задньоприводного самохідного обприскувача Lixing, який, доречі, був проданий під час виставки. Тепер відвідувачі зможуть побачити повноприводний обприскувач Lixing 3WPZ4-5000 4WD. Він має більші ширину захвату штанг (27 м) та кліренс (1,7 м). Крім того, в цій моделі доступне механічне регулювання ширини колії в межах 2600-3200 мм.

Цікавою і різноманітною буде і часина експозиції спецтехніки. На виставці можна буде побачити потужний фронтальний навантажувач CHANGLIN 956GT вантажопід’ємністю 5 тон, навантажувач з бортовим поворотом CHANGLIN 265F, телескопічний навантажувач EVERUN ER2500, вилковий навантажувач СНL CPCD20. Навантажувачі CHANGLIN та EVERUN вже успішно працюють в сільгосппідприємствах у багатьох регіонах України.

Автопаливозаправник на базі шасі JAC N82 - корисний помічник під час гарячої посівної та при збиранні врожаїв. Подібні автомобілі завжди користуються попитом аграріїв. Плануємо представити також JAC N56 DC (даблкабіна) – автомобіль для одночасного перевезення вантажів та людей (до 6 осіб).

Також на стенді компанії буде представлено фірмовий сервіс та запчастини, а на відвідувачів чекатимуть спеціальні фінансові пропозиції щодо придбання техніки.

Графік роботи виставки:

16 - 17 лютого: 9:00 - 16:30

18 лютого: 9:00 - 15:30

Будемо раді вас бачити! За більш детальною інформацією звертайтеся до регіональних менеджерів або до центрального офісу компанії «АГСОЛКО Україна» за телефоном (044) 290-76-26.