Компанія «АГСОЛКО Україна» активно розвиває різні напрями бізнесу, постійно пропонуючи споживачам нові моделі різноманітної техніки. Основними клієнтами Компанії є представники малого та середнього бізнесу, які доволі часто обмежені у вільних коштах на розвиток. Співпраця з різними фінустановами дозволяє нам запропонувати клієнтам різноманітні фінансові рішення для швидкого задоволення потреб в техніці та обладнанні. Нещодавно ми розпочали співробітництво ще з однією лізинговою компанією «РАДА ІНВЕСТ».

Зважаючи, що представники малого та середнього бізнесу іноді не мають достатньо вільних коштів для модернізації і оновлення технічного парку, «АГСОЛКО Україна» активно співпрацює з банківськими та іншими фінансовими установами, забезпечуючи можливість фінансування клієнтів на спеціальних пільгових умовах. Пропоновані партнерські кредитні та лізингові програми дозволяють клієнтам обрати найвигідніші та найзручніші для себе умови фінансування придбання сільгосптехніки та обладнання, спецтехніки і комерційного транспорту.

«РАДА ІНВЕСТ» надає повний спектр лізингових послуг для юридичних осіб. Предмети лізингу - це легкові автомобілі і мікроавтобуси, автобетонозмішувачі, автокрани, вантажні фургони, самоскиди, сідельні тягачі, причепи і напівпричепи, навантажувачі, екскаватори, обладнання, сільськогосподарська техніка. Клієнти цієї лізингової компанії відмічають оперативність прийняття рішень, конкурентоспроможні умови фінансування, лояльність по відношенню до клієнта і здатність максимально врахувати його побажання.

Для того, щоб придбати будь-яку техніку, обладнання або автомобіль клієнту достатньо мати лише аванс у розмірі 30% від вартості обраної техніки, при цьому, РАДА ІНВЕСТ візьме на себе всі витрати на реєстрацію, страховку. Валюта фінансування -  українська гривня, при цьому, протягом дії договору лізингові платежі не змінюються і не залежать від коливання курсу валюти.

Умови лізингової програми компанії «РАДА ІНВЕСТ» на придбання техніки.

Придбати техніку за рахунок лізингових та кредитних коштів можна в усіх регіональних представництвах «АГСОЛКО Україна». За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів у центральному офісі: (044) 290-76-26, а також у регіональні представництва компанії.