Компанія «АГСОЛКО Україна» плідно розпочала 2019 рік – за перші три тижні року клієнтам було відвантажено близько двадцяти одиниць різноманітної техніки. Це і трактори YTO, і фронтальні навантажувачі Changlin і EVERUN, вилкові навантажувачі CHL, вантажні автомобілі HOWO і JAC, навісне обладнання до тракторів і спецтехніки.

«АГСОЛКО Україна» - різнопрофільна компанія, що займається постачанням імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин і забезпечує сервісне обслуговування техніки. Крім того, активно розвивається напрям агротехнологій – реалізація насіння, добрив, засобів захисту рослин.

Протягом останніх трьох років компанія планомірно вела роботу по виведенню та закріпленню на українському ринку техніки різних видів та брендів, які мають стати гідною альтернативою техніці відомих та звичних для українських підприємців брендів за технічними та економічними показниками. І ми пишаємось своїми досягненнями!

Наразі компанія «АГСОЛКО Україна» є офіційним імпортером тракторів YTO, виробництва найбільшого в Китаї державного заводу. Минулого року з заводом YTO було підписано контракти на систематичні поставки різних моделей тракторів, які все більше займають нішу тракторів виробництва СНД, особливо білоруських МТЗ, значно випереджаючи їх за економічністю та рівнем комфорту. Протягом грудня-січня на склад компанії надійшло близько 30 одиниць тракторів різної потужності – від 45 до 120 к.с. Незабаром очікуються поставки і більш потужних моделей тракторів YTO.

В сегменті будівельної та спецтехніки все більше довіри завойовують навантажувачі Changlin – фронтальні, вантажопідйомністю 3 та 5 тон, та універсальні навантажувачі з бортовим поворотом (Changlin 275F, що є повним аналогом Bobcat). Можна у нас також купити вилкові навантажувачі CHL, більш відомі як навантажувачі HELI, вантажопідйомністю від 1,5 до 3,5 тон. Вилкові навантажувачі поставляються в різних виконаннях – бензинові, дизельні, газові, газ/бензин, останнім часом зростає попит на електричні навантажувачі. З початку 2019 року клієнтам відправлено вже два фронтальних і три вилкові навантажувачі.

Не менш активно розвивається напрям комерційного транспорту. В нашій лінійці вантажні автомобілі HOWO провідного китайського державного концерну SINOTRUK. В «АГСОЛКО Україна» можна купити тягачі, шасі, самоскиди, бетономіксери та зерновози з різною колісною формулою. Вантажівки HOWO гідно показують себе у роботі і конкурують з такими брендами, як IVEСO, MAN, FORD.

Інший автомобільний бренд, що заслуговує на увагу – JAC. Минулого року було здійснено поставки автомобілів JAC з різними варіантами забудови – цистерна, бензозаправник, асенізатор, бортовий кузовом та інші. Особливо цікава модель – JAC N56DC з дворядною кабіною, що використовується для перевезення будівельних бригад та будматеріалів.

На поточний рік команда «АГСОЛКО Україна» поставила собі досить амбітні цілі і плани, тому ми бажаємо і собі, і своїм партнерам, щоб весь рік був продуктивним і вдалим!

З усіх питань щодо придбання техніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефоном (044) 290-76-26 та електронною поштою office@agsolco.com