Компанія «АГСОЛКО Україна» стала офіційним дилером сільськогосподарської техніки CASE IH в Україні.

Бренд CASE IH є одним із небагатьох світових виробників, який пропонує повну лінійку техніки для агровиробництва: від обробітку ґрунту та сівби – до збирання врожаю.

case ih steiger600 

Саме тому компанія АГСОЛКО Україна почала співпрацю з цим виробником, розширивши свій продуктовий портфель. Разом з CASE IH ми допоможемо задовольнити зростаючі потреби сільгоспвиробників, озброївши вас новітньою технікою та технологіями, які розробляються з урахуванням побажань сільгоспвиробників. Ми пропонуємо інноваційну техніку, яка відрізняється неперевершеною потужністю і продуктивністю, і створену з розумінням важливості максимального періоду ефективної роботи в будь-яких умовах і забезпечення комфорту роботи оператора.

Ми забезпечимо вас не тільки високоякісною технікою та обладнанням, але й повним доступом до запасних частин та першокласною сервісною підтримкою. Для кожного продукту CASE IH існує величезна матеріально-технічна та інформаційна база підтримки, а також запчастини як для нового обладнання так і для машин, що випускалися раніше. Повний асортимент оригінальних запчастин CASE IH забезпечить ефективність роботи техніки та безпеку і цінність інвестицій. А сервісна мережа компанії забезпечить відмінний рівень підтримки гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки CASE IH по всій території України.

За будь-якою інформацією телефонуйте нам: +38 (044) 290 76 26, +38 (044) 228 15 51; пишіть: office@agsolco.com; та звертайтесь до наших регіональних представництв.

case