Протягом останніх років наша компанія ретельно працювала над різними проектами по виведенню і популяризації на українському ринку різноманітної техніки, що заслуговує стати альтернативою техніці відомих та звичних для українських підприємців брендів. Сьогодні «АГСОЛКО Україна» - багатопрофільна компанія, що займається постачанням імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин і забезпечує сервісне обслуговування техніки. Крім того, активно розвивається напрям агротехнологій – реалізація насіння, добрив, засобів захисту рослин.

Наразі компанія «АГСОЛКО Україна» є офіційним імпортером техніки YTO, виробництва найбільшого в Китаї державного заводу. Протягом останніх двох років налагоджені систематичні поставки різних моделей тракторів, які все більше займають нішу тракторів виробництва СНД, особливо білоруських МТЗ, значно випереджаючи їх за економічністю та рівнем комфорту. Постійно в наявності трактори YTO від 45 до 175 кс. Нещодавно до модельного ряду додано і маленькі трактори (24 кс) з кабіною і без кабіни. В планах - поставки великих тракторів потужністю 220 кс.

На зимовій виставці "Зернові технології 2020", вперше в Україні, АГСОЛКО представила два роторні зернозбиральні комбайни виробництва YTO. Одна з представлених моделей з аксіальним ротором, інша – з гібридною системою обмолоту, що має барабан і два сепараційні ротори.

До літньої виставки АГРО-2020 компанія готує ще одну новинку – самохідні обприскувачі китайського виробництва. Ця ринкова пропозиція дозволить українським аграріям придбати самохідний обприскувач з прекрасними технічними характеристиками за ціною ідентичного обприскувача європейського виробництва.

В сегменті будівельної та спецтехніки все більш відомі навантажувачі Changlin – фронтальні, вантажопідйомністю 3 та 5 тон, та універсальні навантажувачі з бортовим поворотом, що є повним аналогом Bobcat). Представлені у нас і широкий модельний ряд вилкових навантажувачів CHL, більш відомих як навантажувачі HELI, вантажопідйомністю від 1,5 до 3,5 тон. Вилкові навантажувачі поставляються в різних виконаннях – бензинові, дизельні, газові, газ/бензин, останнім часом зростає попит на електричні навантажувачі. Минулого року динамічного розвитку отримав новий для України бренд EVERUN. Універсальні і телескопічні навантажувачі мають великий попит в країнах Європи завдяки привабливій вартості при високих технічних характеристиках.

Активно розвивається і напрям комерційного транспорту. В нашій лінійці вантажні автомобілі HOWO провідного китайського державного концерну SINOTRUK. В «АГСОЛКО Україна» можна купити тягачі, шасі, самоскиди, бетономіксери та зерновози з різною колісною формулою. Вантажівки HOWO гідно показують себе у роботі і конкурують з такими брендами як IVEСO, MAN, FORD.

Інший автомобільний бренд, що заслуговує на увагу – JAC. Різноманітні варіанти забудови – цистерна, бензозаправник, асенізатор, рефрижератор, бортовий кузов та ін. дозволяють використання цих машин в різних галузях господарства. Особливо цікава модель – JAC N56DC з дворядною кабіною, що використовується для перевезення будівельних бригад та будматеріалів. В найближчих планах вивід на ринок вантажного автомобіля JAC N35, який є сучасною альтернативою відомих ГАЗелей.

Великі зусилля компанія докладає до розвитку власної сервісної служби. Своєчасне кваліфіковане технічне обслуговування дозволяє максимально використовувати потужність і продуктивність техніки протягом усього терміну експлуатації, а також максимально його продовжити і мінімізувати простої і збитки.

Продаж запасних частин також є вагомою часткою бізнесу компанії. Налагоджені прямі поставки запчастин до всіх видів техніки, а також покришок та мастил за конкурентними цінами. Запасні частини з доставкою зручно замовляти на сайті компанії www.agsolco.com

З усіх питань щодо придбання техніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефоном (044) 290-76-26 та електронною поштою office@agsolco.com