Серед сільгоспвиробників вже досить широко використовуються мульчувачі – машини для подрібнення пожнивних решток, які є необхідною складовою підвищення ефективності вирощування сільгоспкультур. Проте останнім часом на ринку України почали з’являтися мульчери - спеціалізовані машини для подрібнення рослин та рослинних залишків під час розчистки парків та різних зелених насаджень при рекультивації земель, а також для прибирання з полів «самосівів» - молодих дерев.

Одним з провідних виробників такого роду обладнання є іспанська компанія TMC Cancela, яка випускає цілу гаму мульчерів для подрібнення матеріалу діаметром до 700 мм. Конструктивно ці машини мають певну схожість з сільськогосподарськими мульчувачами з горизонтальним валом, проте, зважаючи на подрібнюваний матеріал, мають більш потужну раму та приводи і оснащуються іншими робочими органами. До того ж, вони мають спеціальну раму з механічним чи гідравлічним регулюванням кута установки, що притискає матеріал до землі для забезпечення оптимальної подачі його в робочу зону. Мульчери комплектуються салазками, які дають можливість заробляти подрібнений матеріал в грунт на глибину до 10 см.

Компанія TMC Cancela (Іспанія) заснована в 1971 році. Підприємство виготовляє сильну, надійну і безпечну техніку для важких лісових і сільськогосподарських робіт. Найбільшу популярність в світі компанія набула завдяки своїм мульчерам та косаркам, які перетворюють навіть найбільші гілки, коріння і пні дерев в тирсу. TMC Cancela постійно інвестує в дослідження, передові технології і використання нових матеріалів і сплавів, тому обладнання компанії відрізняється високою якістю, міцністю і довгим терміном експлуатації.

Докладніше про переваги та конструктивні особливості мульчерів виробництва TMC Cancela читайте в новій статті на нашому сайті, а також у розділі ПОДРІБНЮВАЧІ.

За консультаціями звертайтеся, будь-ласка, до регіональних представництв «АГСОЛКО Україна» або до центрального офісу компанії за телефонами: (044) 290-76-26, (044) 228-15-51.

Дивіться на нашому YouTube-каналі ВІДЕО - Лісовий мульчер Cancela TFZ 225  у роботі