«SINOTRUK» - державна автомобілебудівна компанія з головним офісом у Гонконгу. Виробляє більше 200 000 тис. heavy duty trucks на рік. З 2009 року власником 25% акцій став німецький виробник вантажівок «MAN» Результатом співпраці став випуск нової лінійки вантажної техніки – SITRAK T5G, T7H і C7H.

Наразі SINOTRUK - це найбільше суперсучасне високотехнологічне підприємство, оснащене найсучаснішими технологіями і забезпечене висококваліфікованими кадрами, яке є досконалою за структурою виробничою базою важких автомобілів в Китаї. На підприємстві дислокується єдиний в Китаї науково-технологічний центр вивчення важких автомобілів. Штат співробітників складає 40 000 чоловік.

SINOTRUK найбільший експортер китайських вантажівок - більше 30 000 автомобілів в 2018 році. Всі автомобілі, що поставляються в Україну, відповідають нормам Євро-5. Завод SINOTRUK має можливості випуску двигунів Євро 6.

Дивіться на нашому Youtube-каналі ВІДЕО - SINOTRUK – автомобільна суперкорпорація

Офіційним дистриб’ютором «SINOTRUK» в Україні є компанія «АГСОЛКО Україна». За 3 роки співпраці компанії вдалося досягти великих успіхів в просуванні брендів HOWO і SITRAK на українському ринку. За підсумками продажів минулого року, в сегменті важких самоскидів автомобілі HOWO и SITRAK посіли третє місце в Україні - після автомобілів MAЗ і Ford.

Купити в Україні автомобілі вантажні HOWO і SITRAK (зі складу та під замовлення) і отримати консультації можна в компанії «АГСОЛКО Україна». Звертайтеся в наші регіональні представництва або до центрального офісу за телефоном (050) 351-62-10, (050) 353-44-57 чи електронною поштою office@agsolco.com.