З 6 по 9 червня 2018 року в Києві пройшла ювілейна XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018». Експозиція компанії «АГСОЛКО Україна» на виставці була потужною, цікавою і різноманітною та викликала великий інтерес відвідувачів та колег-професіоналів.

На виставці «АГРО-2018» компанія «АГСОЛКО Україна», вже традиційно, презентувала зразки техніки за всіма напрямами своєї діяльності – сільськогосподарську техніку і обладнання, будівельна та навантажувальна техніка та комерційний транспорт. Показово, що різноманітні навантажувачі та вантажні автомобілі користуються все більшим інтересом і попитом серед аграріїв.

На стенді було представлено чотирнадцять одиниць техніки. Найбільша частина експозиції на агровиставці, за правом, була віддана сільськогосподарській техніці. Зокрема, були представлені три моделі трактора YTO ТО) - YTO Х804 потужністю 80 к.с, YTO Х954 потужністю 105 к.с та YTO Х1204 потужністю 120 к.с. Наразі трактори YTO (ЮТО) є сучасною альтернативою звичних для українських сільгоспвиробників тракторів МТЗ, випереджаючи їх за більшістю ключових показників.

 

Також з лінійки сільгосптехніки були представлені оборотний плуг Akpil KM180 3+1, глибокорозпушувач Gaspardo ARTIGLIO 400/7, сівалка точного висіву Gaspardo MTR 8 та . розкидач органіки Pronar Hercules 262/1. На відміну від відомого в Україні бренду Maschio Gaspardo, польські компанії Akpil і Pronar нещодавно з’явилися на нашому ринку, але їхня продукція вже викликає інтерес споживачів.

              

Інтерес викликав і представлений пневматичний транспортер зернових культур Kongskilde , що є одним з найкращих рішень на європейському ринку пневмотранспортерів, а модель SUC 500E – одна з найпопулярніших у лінійці.

 

Напрям спеціальної (будівельної) техніки було представлено чотирма різноманітними навантажувачами - фронтальний навантажувач Changlin 956GT, навантажувач з бортовим поворотом Changlin 275 F, вилковий навантажувач СНL CPCD 20, фронтальний навантажувач EVERUN ER 20. Спектр застосування цих навантажувачів дуже широкий – від складських робіт до роботи в сільському господарстві та в кар’єрах.

 

На виставці «Агро 2018» компанія «АГСОЛКО Україна» також представила вже добре відомий у нас самоскид на шасі Howo A7 колісної формули 8х4. Машина розрахована на повну масу до 50 т і оснащується турбодизельним двигуном WD 10.38 (Євро 5) потужністю 380 к.с.

  

  На стенді можна було побачити автопаливозаправник на шасі автомобіля JAC N56. Машина оснащена цистерною українського виробництва з низьколегованої сталі і призначена для перевезення світлих нафтопродуктів. Компактні автопаливозаправники останнім часом користуються попитом в аграрній і дорожньо-будівельній сфері, тобто там, де заправка на стаціонарних АЗС ускладнена.

 

З усіх питань щодо придбання техніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефоном (044) 290-76-26 та електронною поштою office@agsolco.com.